גריי. יחסי ציבור ברשת.
גריי עוזר לך לפרסם הודעות לעיתונות בחינם ובקלות התחל עכשיו כנס >>

מסע בעקבות האות

מאת:  עודד שחף - שחף תקשורת ויחסי ציבור   |   תאריך:  10/08/16 18:41   |   קטגוריה:  יחסי ציבור
שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק
אדם מישראל
אדם מישראל
חדש: לוח שנה עם אותיות היום

האותיות העבריות בכלל ואותיות היום בפרט הן אחד הנושאים המופלאים ביותר הקיימים באוצר המסורת הישראלית. מהו סוד קסמן? כיצד האותיות משפיעות על מציאות חיינו ואיך בכוחן לתת משמעות חדשה לזמן? לוח שנה שהפיק אָדָם מִיִּשְׂרָאֵל הידוע גם בשמו הרשמי אָדָם טַל דּוֹיְטֵל, נותן הצצה מסקרנת לכוחן של האותיות העבריות

לוּחַ אוֹתִיּוֹת הַיּוֹם, שרואה אור לקראת השנה החדשה, מצית את הקשר המיוחד שיש בתוכנו לבורא עולם, למהות הישראלית, לתורת ישראל, לפלאי החיים ולמדינת ישראל. בנוסף לאותיות היום וכל מה שהן מייצגות, ניתן למצוא בו תוכן וחידושים רבים שלא קיימים בשום לוח שנה. בכל שבוע, ניתן לקרוא מידע חדשני ופרשנות המתייחסת לפרשת השבוע, לתורת החיים, לעונות השנה, לחודשים, לחגים, ולניסים והנפלאות של חיי עם ישראל בארץ מולדתו.
אדם מישראל, מסביר: "האותיות העבריות בכלל ואותיות היום בפרט הן אחד הנושאים המדהימים והמופלאים ביותר הקיימים באוצר המסורת הישראלית. המקור לחכמת אותיות היום הוא 'ספר יצירה', המיוחס לאברהם אבינו ע"ה והעוסק בסודות בריאת העולם. ספר יצירה הוא הקדום שבספרי הקבלה וכתיבתו מיוחסת לתנא רבי עקיבא שבדורו נכתבה כל התורה שבעל פה. מסֵפר יצירה שאבתי את הידע הראשוני ובהמשך בעזרת הרב יצחק גינזבורג שליט"א שהסביר, פירש ופישט את הנושא הזה, למדתי, הבנתי, הפנמתי והתלהבתי מפלא הזה.
הרב יצחק גינזבורג שליט"א מלמד שכל 22 האותיות העבריות מאירות, בוראות ויוצרות כל יום וכל היום את מציאות חיינו, אך יש שָׁלוֹשׁ אוֹתִיּוֹת מסוימות שמאירות כל יום באופן פלאי ומיוחד, והן אוֹתִיּוֹת הַיּוֹם. אותיות אלו נותנות משמעות חדשה לזמן, לתוכנית האלוהית של הבריאה ושל חיינו, לאורו של כל יום ולאורו של משיח שמאיר בעולמנו."
בעזרת אוֹתִיּוֹת הַיּוֹם ניתן "לחיות עם הזמן" כלומר להיות מחוברים להנהגה ולהנחיה האלוהית של העולם, ועל ידי תשומת לב, התבוננות והפנמה של אוֹתִיּוֹת הַיּוֹם ניתן לשאוב מהן כוח וחיוּת. בכל יום רשומות שלוש אותיות בעמוד שנקרא אותיות היום ולידו עמוד הגימטריה של אותן האותיות ולידו בצד שמאל, עמוד שמציין את מזמור התהלים שחוּשב על פי הגימטריה של אותיות היום".

הלוח הופק בצורה של חוברת בגודל של 12*17 ס"מ שיש בה 128 עמודים. "לוּחַ אוֹתִיּוֹת הַיּוֹם" נכתב ברוח התודעה הישראלית הקדושה והנשגבה והיא מוקדשת להפצת ידיעות של הנשמה הישראלית לכל עם ישראל.
לכולנו יש צימאון והשתוקקות להבין את המהות הישראלית ואת פנימיות תורתנו ואת רצונו של האל ששמו חתום בשמנו ולכן הפרסום המופלא הזה מביא לעם ישראל את המתיקות של העולם הנסתר שרוב אורו גנוז באותיות התורה ובסתרי התורה.
כולנו ישראל, וכולנו שותפים כאן בארצנו לסטארט-אפּ הכי מדהים בעולם שהולך צומח ופורח, כפתור ופרח! וכולנו אוהבים את עם ישראל, את הארץ הקדושה הזאת, ואת כל מה שהיא מסמלת בעבורנו ובעבור העולם כולו. כאן בארץ ישראל, בארץ חמדת אבות, במדינת ישראל החופשית והריבונית על סף שנת ה'תשע"ז כולנו שותפים וחיים את גאולה האחרונה, הסופית, שלא יהיה אחריה שעבוד.

על מפיק הלוח:
אָדָם מִיִּשְׂרָאֵל הידוע גם בשמו הרשמי אָדָם טַל דּוֹיְטֵל, נולד בעיר קרקוב שבגלות בפולין בשנת 1949, להורים ניצולי שואה. בפעם הראשונה הוא עלה לישראל ב-2 במאי 1960. בשירותו בצה"ל היה אדם מפקד טנק בחיל השריון, ושם למד שהטנק הוא רק ברזל, והאדם הוא הפלדה. עוד הוא למד שבצבא בפרט ובחיים בכלל תמיד יש מחסור, ועל כך נאמר בשפה הצבאית: "זה מה יש... ועם זה צריך לְנַצֵּחַ". בהמשך חייו הוא למד שבשפה האזרחית במשפט הנ"ל המילה האחרונה מתחלפת ל"להיות שמח"!
הוא בעל תואר ראשון במדידות וקרטוגרפיה מהחוג לגיאוגרפיה באוניברסיטת תל-אביב וכן בעל תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת פיירלי דיקינסון מניו-ג'רזי, ארה"ב. קרוב לשלושים שנה, עסק בפתוח תוכנה, כמתכנת, מהנדס מערכות ומנהל מסדי נתונים.
היום אדם הוא תומך רוחני במרכז רפואי גדול בארץ, ושם הוא עוסק בתחום חדש ומתפתח שנקרא "תמיכה רוחנית". אדם תומך, מייעץ ומלמד אנשים בריאים ומבריאים, בוחרים ובורחים, נושאים הקשורים למשמעות החיים, פנימיות, נשמה, אמונה, אמת, פיוס, שלום, שמחה, אושר ובריאות. בכל זמן פנוי הוא עצמו לומד, מתעמק, הוגה ודבק באותיות העבריות ובבוראן, בנגלה ובנסתר שבהן, ודרכן משוטט הוא בדברים שהם מעל ומעבר.
גילויים וחידושים, ניסים, פלאי פלאות שהוא פגש וראה במסעו הרוחני המופלא הביאו אותו בשנים האחרונות לעיסוקו המיוחד – סופר, תומך רוחני, ומפיק לוח זה.לרכישת לוּחַ אוֹתִיּוֹת הַיּוֹם, עם חתימה וברכה אישית
ניתן לפנות ישירות למחבר אָדָם מִיִּשְׂרָאֵל
טלפון : 052-2594513
או במייל: אֶרֶץ טוֹבָה
האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים