גריי. יחסי ציבור ברשת.
גריי עוזר לך לפרסם הודעות לעיתונות בחינם ובקלות התחל עכשיו כנס >>

רד האט בעלת חזון אצל גרטנר

מאת:  אולמדיה - פי.אר   |   תאריך:  15/08/16 03:53   |   קטגוריה:  יחסי ציבור
תגיות:   Red Hat , רד האט
שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק
ההערכה מבוססת על שלמות החזון ויכולת הביצוע

רד האט (Red Hat) - הספקית הגדולה בעולם של פתרונות קוד פתוח, הודיעה כי Red Hat Enterprise Virtualization מוקמה על ידי גרטנר כחברה היחידה ברביע "בעלי חזון" (Visionaries) של ריבוע הקסם לספקי תשתיות לווירטואליזציה של שרתיx86 , אוגוסט 2016.

עםRed Hat Enterprise Virtualization , חברות ברחבי העולם בונות בסיס עבור טכנולוגיות עתידיות, תוך שילוב של טכנולוגיות קיימות עם תשתית וירטואליזציה פתוחה, שניתנת להרחבה והנה בעלת ביצועים גבוהים.
ריבועי הקסם של גרטנר מבוססים על ניתוח קפדני לשלמות חזון ויכולת ביצוע של ספקים. על פי גרטנר, "כ- 80% מעומסי עבודה של שרתי x86 הם וירטואליים, אבל טכנולוגיות וירטואליזציה הופכות ליעילות יותר, תומכות ביותר עומסי עבודה ופיתוח אג'ילי. מחיר, מודרניזציה ומקרי שימוש ספציפיים, מביאים ארגונים לפרוס טכנולוגיות וירטואליזציה שונות, ולעתים קרובות מספר מהן. "

Red Hat Enterprise Virtualization משמשת כפלטפורמת תשתית וניהול פתוחה עבור שרתים ותחנות עבודה, ויש לה יכולות אבטחה מוצקות. היא בנויה על טכנולוגיות Red Hat Enterprise Linux ו- Kernel-based Virtual Machine (KVM) שפותחה במרכז הפיתוח של רד האט ברעננה, ומאפשרת ללקוחות לבצע וירטואליזציה של יישומים מסורתיים ושל יישומי ענן טבעיים. כחלופה פתוחה, היא מציעה פלטפורמה עתירת ביצועים שהנה עמידה בפני תקלות ומאובטחת יותר, עבור סביבות לינוקס וחלונות וירטואליות המשמשות למשימות קריטיות.
רד האט מפחיתה את העלות והמורכבות של מכונות וירטואליות קנייניות (VM), וזאת דרך עלויות משופרות, פעילות בין-מערכתית, והאג'יליות של וירטואליזציה. כשהיא מגובה על ידי אקוסיסטם של שותפי תוכנה וחומרה מוסמכים, מציעה Red Hat Enterprise Virtualization ביצועים, יכולת התרחבות וגמישות ללא תחרות, כדי לתמוך במגוון רחב של עומסי עבודה קריטיים.

גונאר הלקסון, מנהל מוצרי לינוקס ווירטואליזציה ברד האט, אמר: "ארגונים רבים מחפשים אלטרנטיבה פתוחה לפתרונות וירטואליזציה קנייניים, כדי להשיג יעילות ופעילות בין מערכתית טובות יותר, וכדי לגשר את התשתית המסורתית שלהם עם עומסי עבודה בענן באמצעות OpenStack או פלטפורמות אחרות. כחברה היחידה ברביע בעלי החזון בריבוע הקסם של גרטנר, אנו מאמינים כי מיצובה של רד האט בריבוע הקסם מחזק את החדשנות המתמשכת שלנו, התנופה והחזון החזק, לאלטרנטיבה של וירטואליזציה פתוחה ובעלת ביצועים גבוהים".
אודות Red Hat
רד האט (Red Hat) היא הספקית המובילה בעולם של פתרונות קוד פתוח ומשתייכת למדד חברות ה- S&P 500. מטה החברה שוכן בראליי, צפון קרוליינה בארה"ב, ויש לה 66 משרדים ברחבי העולם.
מנמ"רים (CIOs) מדרגים מזה שבע שנים ברציפות את רד האט כאחת ממובילי היצרנים המספקים ערך בתוכנה ארגונית, בסקר ה- CIO Insight Magazine Vendor Value.
רד האט מספקת טכנולוגיה באיכות גבוהה וזמינה עם פלטפורמת מערכת ההפעלה שלה Red Hat Enterprise Linux, ביחד עם פתרונות וירטואליזציה, יישומים, ניהול וארכיטקטורה מכוונת שירותים (SOA) כולל Red Hat Enterprise Virtualization ו- JBoss Enterprise Middleware.

רד האט גם מספקת ללקוחותיה ברחבי העולם שירותי תמיכה, הדרכה וייעוץ.

רד האט ישראל שוכנת ברעננה ומונה כ- 200 עובדים.
פעילות החברה בישראל כוללת את ניהול הפעילות העסקית לאגן הים התיכון וישראל, ואת מרכז הפיתוח המשמש כמרכז הפיתוח העולמי של רד האט לטכנולוגיות הוירטואליזציה.
מטריקס הינה מפיצתה הרשמית של רד האט בישראל.

האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים