גריי. יחסי ציבור ברשת.
גריי עוזר לך לפרסם הודעות לעיתונות בחינם ובקלות התחל עכשיו כנס >>

אונ' חיפה שדרגה את ניהול הגיבוי והשחזור עם פתרונות קומוולט

מאת:  אולמדיה - פי.אר   |   תאריך:  06/09/16 03:12   |   קטגוריה:  יחסי ציבור
תגיות:   קומוולט , Commvault
שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק
אוניברסיטת חיפה שדרגה את מערך ניהול הגיבוי והשחזור עם פתרונות קומוולט

הפרויקט בוצע בהובלת חברת HDS

חברת Commvault, מובילה עולמית בפתרונות ניהול נתונים, גיבוי ושחזור, סיימה לאחרונה פרוייקט להטמעת פתרונות הגיבוי והשחזור שלה בענן הפרטי של אוניברסיטת חיפה. הפרויקט הובל ובוצע על ידי היטאצ'י דאטה סיסטמס, בשיתוף פעולה עם חברת הראל. הפתרון החדש מספק מענה לגיבוי הסביבה הוירטואלית של האוניברסיטה. הפרויקט נמשך כשלושה חודשים ונמצא כיום לקראת סיום.

מאוניברסיטת חיפה נמסר כי המהלך לשדרוג מערכת הגיבוי יצא לדרך מאחר והמערכות הקודמות ששימשו את המוסד לא היו מספיק גמישות ומורכבות מאוד לתפעול. פתרונות קומוולט שהוטמעו באוניברסיטה מספקים גיבוי לסביבה הוירטואלית, יכולת שחזור עצמי של ה- VM ע"י משתמשי קצה וגיבוי אפליקציות – כל זאת על פלטפורמה אחודה ופשוטה לניהול ולשימוש.
מעבר לכך, מודל התמחור של קומוולט, המבוסס על כמות המעבדים בסביבה הוירטואלית, מאפשר לאוניברסיטה להתרחב בכמות הנפחים תוך כדי חיסכון משמעותי בהוצאות על גדילה באחסון. בנוסף, היכולת של פתרונות קומוולט לתמוך במגוון רחב של מערכי אחסון שונים מאפשר לאוניברסיטת חיפה לשלוט בצורה מרוכזת ב- Snapshots של מערכי האחסון שלהם ולייצר רצף אחיד של תהליכי גיבויים.

מולי צפריר, ראש אגף מחשוב ומערכות מידע באוניברסיטת חיפה: " הניסיון הרב שיש ל- HDS בתחום הגיבוי לצד הפתרון המתקדם של קומוולט מהווים עבורינו שילוב מנצח. פתרונות הניהול של קומוולט פשוטים ואינטואטיביים, התמיכה הנרחבת שלהם בגיבוי אפליקציות לא קונבציונאליות ותמיכה במערכי אחסון רבים מאפשר לאוניברסיטה ליישם חזון טכנולוגי אטרקטיבי תוך ידיעה כי לפתרון שנבנה יש מענה לאתגרים עתידיים רבים בתחום הגיבוי".

"היכולת של קומוולט לבצע אינדוקס של המידע תוך כדי גיבוי, תשפר בצורה משמעותית את חווית השחזור של הקבצים באוניברסיטה". כך אומר יוסי אשכנזי מקומוולט. "כיום המידע הארגוני של אוניברסיטת חיפה מגובה על ידי קומוולט. מרצים וסטודנטים יכולים לשחזור מכונות וירטואליות המשויכות אליהם ללא צורך בצוות ה- IT של האוניברסיטה".
"המטרה בפרויקט זה הייתה לשדרג את מערך האחסון והגיבוי של האוניברסיטה, תוך שילוב של יכולות מתקדמות כמו וירטואליזציה, הגנה קונסיסטנטית על המידע, ארכוב המידע ויכולת העברת המידע לענן". אומר ליר שיף, מהנדס מערכות ב-HDS "כל זאת לצד יציבות, אמינות ושיפור ביצועים. הפתרונות שלHDS וקומוולט מאפשרים לבצע עבודות שחזור וגיבוי פשוטות, לצד ניהול מידע חכם ויעיל המספק תמונת מצב אמיתית למנהלי הארגון בכל זמן נתון".

אודות Hitachi Data Systems
היטאצ'י דטה סיסטמס (HDS), חברה בת בבעלות מלאה של תאגיד היטאצ'י היפני, מספקת פתרונות ניהול מידע וחדשנות חברתית (Social Innovation) המסייעים לארגונים להצליח ולחברות להיות בטוחות, בריאות וחכמות יותר. אנו מתמקדים במידע המספק ערך אמיתי לארגון – מה שאנו מכנים האינטרנט של הדברים. הפורטפוליו שלנו כולל פתרונות אחסון מבוססי דיסקים, פלאש או אובייקטים, פתרונות תשתית מאוחדת, ניתוח נתוני ביג דאטה, פתרונות ושירותים בתחום הענן.
פתרונות אלה מגיעים לשוק באמצעות ערוצי שיווק ישירים ועקיפים ביותר מ 130- מדינות, ובין לקוחותינו נמצאים כ 70%-מהחברות ברשימת "פורצ'ן 100". היטאצי' דאטה סיסטמס פועלת בישראל משנת 1979, ומעסיקה כ-40 עובדים. בין לקוחותיה בארץ נמנים כל הבנקים הגדולים, גופים ביטחוניים ותעשייתיים, חברות היי-טק, חברות סלולר, משרדי ממשלה, עיריות וחברות תשתית ופיננסיים.


אודות Commvault
הגרסה ה- 11 של מערך פתרונות Commvault ממוצבת באופן ייחודי כדי לסייע ללקוחות לבנות את המידע שלהם, עם האצה של המעבר מניהול מידע מסורתי לסביבת נתונים מודרנית. זאת, תוך כדי שהם מחלצים תובנות עסקיות ומייצרים ערך חדש מההשקעה שלהם בטכנולוגיה. תוכנת Commvault מורכבת מהמערך הרחב בתעשייה של מוצרים בתחום הגנת המידע ואחזור, ענן, וירטואליזציה, ארכיב, סנכרון, חיפוש מידע, ושיתוף קבצים. אלה עונים על המגמות המתפתחות בתעשייה, אזורי הצמיחה, ותרחישי שימוש ומכאן האימוץ המסיבי של הטכנולוגייה ע"י לקוחות רבים בארץ ובעולם.
האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים