גריי. יחסי ציבור ברשת.
גריי עוזר לך לפרסם הודעות לעיתונות בחינם ובקלות התחל עכשיו כנס >>

אלעד מערכות תפיץ את פתרון הנגשת האתרים Make Sense

מאת:  אולמדיה - פי.אר   |   תאריך:  06/09/16 04:38   |   קטגוריה:  יחסי ציבור
תגיות:  אלעד מערכות
שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק
אלעד מערכות תייצג את פתרון הנגשת האתריםMake Sense של DoubleDU

הפתרון נבחר על ידי ממשל זמין להנגשת אתרי הממשל בישראל

אלעד מערכות, המתמחה בפיתוח, יישום והטמעה של מגוון טכנולוגיות מתקדמות בארגונים, תייצג את פתרון הנגשת אתרי האינטרנט Make Sense של DoubleDu הישראלית. במסגרת הסכם הייצוג אלעד מערכות תפיץ, תשווק ותספק תמיכה טכנית לפתרון. החל מחודש אוקטובר הקרוב יחוייבו כל האתרים בישראל להיות נגישים לאנשים עם מוגבלויות.

Make Sense הוא פתרון אשר נועד להפוך בצורה אוטומטית, פשוטה ומהירה אתרים לנגישים. באמצעות הטמעת שורת קוד בלבד באתר האינטרנט או ביישומון האתר הופך לנגיש לבעלי מוגבלויות לפי תקן AA*. מדובר בפלטפורמה המתעדכנת כל העת בשינויים והתאמות ומעדכנת בהתאם את האתר. Make Sense נבחר כפתרון הנגישות עבור אתרי הממשלה שפותחו על ידי ממשל זמין.

כחלק מההנגשה מתווסף לאתר סרגל כלים ייעודי לאנשים עם מוגבלויות כגון: עיוורים, כבדי ראיה, חרשים, חולי אפילפסיה ועוד. כך לדוגמא מסייע הכלי לעיוורים ולקויי ראיה באמצעות כלים הממירים תכני טקסט לקול אנושי והגדלה או הקטנה של הפונטים על פי הצורך; לעיוורי צבעים מסייע הכלי באמצעות הפיכת ניגודיות הצבעים באתר על פי צרכי המשתמשים; לחולי אפילפסיה מסייע הכלי באמצעות הפסקת כל צורה של הבהוב או אנימציה באתר; לבעלי מגבלת שימוש בעכבר מאפשר הכלי שימוש במקלדת ועוד. הכלי תומך בשפות השכיחות בישראל – עברית, ערבית, רוסית ואנגלית ומספק למנהלי האתר דוחות סטטיסטיים על השימוש בכל כפתור. Make-Sense תומכת באופן מלא בהצגה במכשירי טלפון חכמים וטאבלטים כך שהגולשים יכולים לצפות באתרים או יישומונים נגישים גם בסמארטפונים ובטאבלט.

פזית דלל, מנהלת מכירות תחום Web ומובייל באלעד מערכות: "אלעד מערכות מספקת ללקוחותיה פתרונות טכנולוגיים מתקדמים, בין היתר בתחום האינטרנט והמובייל. בחודשים הקרובים יחוייבו כל האתרים בישראל להיות נגישים ולכן חיפשנו עבור לקוחותינו פתרון נגישות חכם ומתקדם שמצד אחד יהיה יחודי וידע לשמור על המידע של הלקוח, ומצד שני קל, מהיר ליישום ומשתלם כלכלית בהשוואה למתחרים. Make Sense יאפשר לאלעד מערכות להנגיש את אתרי לקוחותיה באופן קל ומהיר וכך לספק להם את הערך המוסף לו הם זקוקים".

דודי אליאב, CTO ומייסד DoubleDu: "בחודשים הקרובים צפוי ביקוש רב לפתרון הנגשת אתרים. פתרון הנגישות של DoubleDu מאפשר ללקוחות אלעד מערכות הנגשה קלה ומהירה לאנשים עם מוגבלויות. הניסיון הרב של אלעד ושל אנשיה המקצועיים בשילוב היתרונות הרבים של Make Sense מאפשר ללקוחות הטמעה קלה, שקטה ומהירה".

אודות אלעד מערכות
אלעד מערכות מספקת שירותי IT מקיפים, הכוללים פיתוח והטמעת יישומי תוכנה ופתרונות ארגוניים, פתרונות בתחום של תשתית ואינטגרציה עבור מערכות מידע, מתן שירותי מיקור חוץ, שירותי ייעוץ ותמיכה לגופים רבים ומובילים בישראל. קבוצת אלעד מעסיקה כ-900 מומחים. הקבוצה פועלת במגוון מגזרים: ממשלתי, ציבורי, הייטק, רפואי, בטחוני ואזרחי. בין לקוחותיה נמנים: משרדי ממשלה, עיריית תל אביב, הנהלת בתי המשפט, בנקים, בתי זיקוק נפט, שירותי בריאות כללית, מכבי שירותי בריאות, המרכז הרפואי על שם שיבא, רשות שדות התעופה, אל על, משטרת ישראל, אלקטרה, אלבר ועוד. קבוצת אלעד מערכות נמצאת בבעלותם של יואש טרוקמן ואלעד טירן.
לאתר החברה:
האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים