גריי. יחסי ציבור ברשת.
גריי עוזר לך לפרסם הודעות לעיתונות בחינם ובקלות התחל עכשיו כנס >>

קמינריו מכריזה על זמינות תוסף Flocker

מאת:  אולמדיה - פי.אר   |   תאריך:  06/09/16 23:58   |   קטגוריה:  יחסי ציבור
תגיות:  קמינריו
שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק
שחר פיינבליט
שחר פיינבליט
קמינריו מרחיבה את אסטרטגית הקונטיינרים: מכריזה על זמינות של תוסף Flocker

קמינריו (Kaminario), המובילה בתחום אחסון all-flash, הודיעה על יצירת שותפות עם חברת ClusterHQ כדי לבנות תוסף (plug-in)ניהול אחסון עבור Flocker – תוכנת קוד פתוח לניהול נתוני קונטיינר. אינטגרציה טכנולוגית זו עם ClusterHQ – הספקית המובילה של תוכנות לניהול נתוני קונטיינר – תאפשר ללקוחות להריץ ולנהל את סביבות קונטיינרים Docker שלהם על גבי מערכת all-flash Kaminario K2. כתוצאה מכך, הלקוחות יוכלו לפרוס אפליקציות במהירות, באופן עקבי ובאמינות, תוך צמצום תקורות פיתוח האפליקציות התפעוליות שלהם.

"גופי IT וספקי SaaS (תוכנה כשירות) עומדים בפני האתגר של השקה מהירה מאי-פעם של אפליקציות חדשות וחדשניות", אמר שחר פיינבליט, ה- CTO של קמינריו. "קונטיינרים זוכים לפופולאריות אצל גופים אלה, המחפשים כיצד לנהל את עומסי העבודה הדינמיים שלהם עם תשתית scale-out בסביבת קונטיינרים בקוד פתוח. אינטגרציה טכנולוגית זו תפשט גישה של עסקים ל- Kaminario K2 – פתרון אחסון all-flash ניתן לחיזוי, סקלאבילי ומהיר, העונה לצרכי האחסון הדינמיים של היום ומחר".

"סקר אימוץ הקונטיינרים על-ידי השוק, אותו ביצענו לאחרונה, גילה כי מקצועני IT רואים באחסון עקבי ואמין את האתגר היחיד הגדול ביותר, בעת פריסת קונטיינרים בסביבת מוצר", אמר מוהיט בהטנגר, סגן נשיא למוצרים ב- ClusterHQ. "באמצעות שימוש בתוסף ניהול האחסון עם קמינריו ו- Flocker, לקוחות יכולים לבצע אינטגרציה חלקה של אפליקציות Docker עם אחסון K2 ארגוני, כדי למנף את הסקלאביליות והעקביות של מערכת אחסון all-flash של קמינריו".

ClusterHQ היא הספקית המובילה של תוכנת ניהול נתוני קונטיינרים, המאפשרת אימוץ נרחב של טכנולוגית קונטיינרים בסביבות ייצור. Flocker - הפתרון מבוסס קוד פתוח שלה, מאפשר להעביר בקלות קונטיינרים וספריות נתונים בין שרתים כיחידה אחת, תוך שהוא מאפשר עקביות ויעילות תפעולית.

מחקר של Docker מצא כי 42 אחוז מהארגונים פרסו מסד נתונים בקונטיינר. הצמיחה של קונטיינרים ואפליקציות מבוססות קונטיינרים נמצאת בעלייה, ומאפשרת לארגונים להאיץ פיתוח יישומים והרחבה מהירה כדי לעמוד בדרישות הלקוחות. ללא מערכות אחסון אמינות כגון Kaminario K2, אשר תומכות ביישומים וותיקים וחדישים, עסקים לא ייהנו מפריסת סביבת יישומים מבוססת קונטיינרים.


האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים