גריי. יחסי ציבור ברשת.
גריי עוזר לך לפרסם הודעות לעיתונות בחינם ובקלות התחל עכשיו כנס >>

אירוע הענן הגדול של השנה OpenStack Summit

מאת:  אולמדיה - פי.אר   |   תאריך:  28/09/16 06:38   |   קטגוריה:  יחסי ציבור
תגיות:   Red Hat , רד האט
שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק
ברצלונה 25-28 באוקטובר
רד האט מאפשרת קופון הנחה לאירוע ופגישה עם בכירים בחברה

אירוע הענן הגדול של השנה - OpenStack Summit יתקיים בברצלונה בתאריכים 25 עד 28 באוקטובר 2016.

האירוע ימשך ארבעה ימים, ויכלול מצגות עסקיות בתחום האסטרטגי, ובנוסף סדנאות טכניות בנושאים של ארכיטקטורה ותפעול.
לרד האט (Red Hat) תהיה נציגות מכובדת באירוע, עם למעלה מ- 40 מצגות במגוון תחומים של Red Hat OpenStack; ביניהן: השילוב של Ansible ו- OpenStack, הרצת Containers מעל סביבת Red Hat OpenStack, ועוד.

הנציגות הישראלית בכנס תכלול את אורגד קמחי ארכיטקט ענן בכיר ברד האט, ואת דניאל ואקנין - מומחה פתרונות תשתית מחברת TeraSky שהינה שותף בכיר של רד האט, אשר הטמיעה בהצלחה יחד עם רד האט מספר מערכות של ענן פרטי מבוססות Red Hat OpenStack בשוק הישראלי.

האירוע מומלץ לכל מי שמתכנן או מיישם ענן פרטי בארגון, ומעוניין ללמוד מניסיונם של אחרים. לזמן מוגבל (עד 22.10.16) מאפשרת רד האט לקבל קופון הנחה לאירוע, ותיאום פגישה עם בכירים ברד האט. למעוניינים, נא לפנות לכאן.

אורגד קמחי, ארכיטקט ענן בכיר ברד האט, מציין כי בשונה מאירועי ענן אחרים שכוללים מספר תחומים, אירוע זה ממוקד ב OpenStack, ויהווה הזדמנות מצוינת לפתח קשרים עם אנשים שביצעו פרויקטים של הטמעת OpenStack בסדרי גודל ענקיים בארגונים אחרים. בנוסף, התחום משתנה במהירות רבה, והאירוע מאפשר ללמוד על כל הפרויקטים החדשים ב- eco-system של OpenStack בצורה מרוכזת.

חלק מהתכנים של ה- OpenStack Summit יוצגו ב- Red Hat Forum Israel 2016 (16 בנובמבר, מרכז הכנסים לאגו בראשון לציון) במסגרת מסלול מיוחד לתחום הענן.

האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים