גריי. יחסי ציבור ברשת.
גריי עוזר לך לפרסם הודעות לעיתונות בחינם ובקלות התחל עכשיו כנס >>

תרו ממנה סמנכ"ל כספים חדש

מאת:  זהר נוי - נוי תקשורת   |   תאריך:  04/10/16 12:40   |   קטגוריה:  יחסי ציבור
שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק

תרו ממנה סמנכ"ל כספים חדש

הותורן, ניו יורק, 4 באוקטובר 2016, (BUSINESS WIRE):

תרו תעשיות פרמצבטיקה בע"מ ("תרו" או "החברה") (NYSE:TARO) הודיעה היום על המינוי של מריאנו בלגואר לסגן נשיא, סמנכ"ל כספים וסמנכ"ל חשבונאות, בתוקף מהיום.

למר בלגואר יש קרוב לעשרים שנות ניסיון כמנהל כספים בכיר בחברות גלובליות כגון Novartis Consumer Health ונסטלה ותפקידו האחרון היה בחטיבת התיק האסטרטגי הגלובלי של Henry Schein ("הנרי שיין").

בהנרי שיין, מר בלגואר היה אחראי על הפונקציות הפיננסיות של העסק ופעל להגדיל את ההשקעות והרווחיות של הקבוצה וגם להרחיב את היכולות של אנשי הכספים. הוא עבד בצמוד למנהלי הכספים של החברות הקשורות של הנרי שיין בכל ההיבטים של דיווח פיננסי, תכנון, בקרת הוצאות, מיסים, גזברות, רכישות ומיזוגים ועניינים פיננסיים אחרים.

מר סונדרם, מנכ"ל תרו, אמר על המינוי: "אנחנו מאוד שמחים שמריאנו מצטרף לצוות של תרו. הרקע הפיננסי הנרחב שלו בענפים קשורים והניסיון הבינ"ל שלו יעזרו לחזק את ההנהלה שלנו ויתרמו להמשך הצמיחה וההתרחבות של עסקינו".

למר בלגואר יש תואר ראשון בכלכלה מ-Universidad Nacional de Cuyo, ארגנטינה, ותואר MBA מבית הספר לעסקים סטרן של אוניברסיטת ניו יורק.

אודות תרו

תרו תעשיות פרמצבטיקה בע"מ היא חברת תרופות רב לאומית המבוססת על מדע, שמחויבת לענות על הצרכים של לקוחותיה באמצעות גילוי, פיתוח, ייצור ושיווק של מוצרי בריאות באיכות הגבוהה ביותר. למידע נוסף על תרו תעשיות פרמצבטיקה בע"מ, בקרו בבקשה באתר של החברה בכתובת www.taro.com.

אנשי קשר
תרו תעשיות פרמצבטיקה בע"מ
וויליאם ג'. קוט, 914-345-9001
William.Coote@taro.com
מקור: תרו תעשיות פרמצבטיקה בע"מ

צפו בהודעה לעיתונות הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:

http://www.businesswire.com/news/home/20161003006523/en

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769
האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים