גריי. יחסי ציבור ברשת.
גריי עוזר לך לפרסם הודעות לעיתונות בחינם ובקלות התחל עכשיו כנס >>

דאסו סיסטמס מעלה הילוך ברנו ו- PSA

מאת:  אולמדיה - פי.אר   |   תאריך:  10/10/16 03:11   |   קטגוריה:  יחסי ציבור
תגיות:  דאסו סיסטמס
שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק
פלטפורמת 3DEXPERIENCE מעלה הילוך בקבוצות רנו ו- PSA
(פיג'ו סיטרואן)

הפלטפורמה חצתה נקודת 10,000 משתמשים בפלטפורמה ברנו ו- 1,500 משתמשים בפיג'ו

דאסו סיסטמס, חברת ה- 3DEXPERIENCE, הכריזה כי פלטפורמת ה- 3DEXPERIENCE שלה, חצתה את נקודת 10,000 משתמשים בקבוצת רנו, המייצרת 3 מיליון מכוניות בשנה, וכי בקבוצת PSA (פיג'ו סיטרואן) נכנסה לשימוש פלטפורמת 3DEXPERIENCE עבור 1,500 משתמשים בפרויקטים של מנועי 3 צילינדרים PureTech החדשים, ותיבת 6 הילוכים ידנית חדשה.
ב- PSA משמשת פלטפורמת 3DEXPERIENCE בעיקר לצורך אירוח אפליקציות מידול דיגיטלי בה משתמשת הקבוצה, וכן לאפליקציות ניהול מחזור חיי מוצר הנמצאות בשימוש מאז שנת 2012. הפלטפורמה מהווה מקום מרכזי לניהול כל נתוני המוצרים וכיסוי PLM עבור כל שלב במחזור חיי הרכב. הפלטפורמה מרכזת את כל הנתונים הקשורים בכל פרויקט, כולל משקל רכיבים וחומרים, חישובים ומודלים של סימולציה לצרכי תכנון, תוצאות של מבחני אימות, נתוני תעשייה, מבחנים שבוצעו, נתוני ספקים, מחירים ועוד. הודות ליכולותיה, הפלטפורמה היא כלי עוצמתי ויקר ערך למציאת וניהול "הנתון המתאים, בזמן המתאים, בסביבה מאובטחת ביותר".

בקבוצת רנו מאפשרת פלטפורמת 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס, פיתוח רציף ושיתופי של מוצרים חדשים לרוחב כל האזורים הגיאוגרפיים והמותגים של הקבוצה – רנו, דצ'יה, ורנו סמסונג מוטורס. מדובר בציון דרך עבור תוכנית "NewPDM" של קבוצת רנו, המבוססת על פלטפורמת 3DEXPERIENCE, כחלק ממהפך גלובלי ושיתופי בחטיבת ההנדסה של הקבוצה, ועם אימוץ תפיסה של פיתוח "נכון בפעם הראשונה" של מוצרים. לשם כך הפעילה קבוצת רנו את אפליקציות התכנון הוירטואלי השיתופי של דאסו סיסטמס וסימולציות, לרוחב כל מרכזי ההנדסה שלה - תוך חיבור בזמן אמת בין צוותים, על גבי פלטפורמה אחת אחידה, משלב הקונספט ועד לייצור. אפליקציות אלה מהוות כעת את ליבת הפתרון הייעודי לתעשייה "Target Zero Defect" של דאסו סיסטמס.

בהתבסס על פלטפורמת 3DEXPERIENCE מבטיח פתרון "Target Zero Defect" כי תכנון "נכון בפעם הראשונה" של רכבים, באמצעות תהליכי פיתוח אופטימליים מקצה לקצה. הנדסה סימולטנית ושיתופית של מוצרים, מאיצה ומשפרת אימות של יכולות ומאפיינים חדשניים בשלב מוקדם – כאלה המגדירים דור חדש בתחבורה ובניידות, כגון קישוריות, נהיגה אוטונומית, ואפס פליטות פחמן.

"תוכנית NewPDM שלנו היא מפתח להנדסה דיגיטלית מואצת בקבוצת רנו. זהו מהפך עסקי עצום, המתבסס על התמיכה של דאסו סיסטמס, ומהווה פריצת דרך ברורה בביצועי הפיתוח של רכבי העתיד עבור שלושת המותגים שלנו, רנו, דצ'יה, ורנו סמסונג מוטורס. התוכנית מספקת לנו יתרונות ממשיים בשלבים הדיגיטליים של הפרויקטים שלנו, ואפילו במהלך השלבים הפיזיים", אמר גספר גסקון אבלן, סגן נשיא הנדסה של קבוצת רנו. "הודות ל- NewPDM, אנו יכולים להבטיח בשלב מוקדם מאוד את איכות המוצרים שלנו, ולהביא ללקוחות שלנו תפיסות חדשניות אך אמינות. יותר מ- 10,000 משתמשים מקושרים כעת למבנה של הפלטפורמה הייחודית, עם סביבה שיתופית עבור ארגוני ההנדסה הגלובליים שלנו בצרפת, רומניה, הודו, קוריאה, ברזיל, ספרד ורוסיה".

"קבוצת רנו אימצה את פלטפורמת 3DEXPERIENCE, והשימוש בה התרחב לאלפי משתמשים בכל העולם ועבור כל התחומים, כולל ייצור. התרחבות זו מציגה היטב את הסקלאביליות של הפלטפורמה שלנו ושל הפתרונות הייעודיים לתעשייה", אמר אוליבר סאפין, סגן נשיא, תחבורה וניידות, דאסו סיסטמס. "טכנולוגיות חדשות לתעשיית הרכב, דורשות תהליכי פיתוח מורכבים יותר. פלטפורמת 3DEXPERIENCE מסייעת ליצרנים גלובליים כגון קבוצת רנו להקטין סיכונים ועלויות הקשורים בהשקת מוצרים חדשים".
האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים