גריי. יחסי ציבור ברשת.
גריי עוזר לך לפרסם הודעות לעיתונות בחינם ובקלות התחל עכשיו כנס >>

מארק סטיבנס מונה לסגן נשיא אזור EMEA בנימבל סטורג'

מאת:  אולמדיה - פי.אר   |   תאריך:  30/10/16 06:24   |   קטגוריה:  יחסי ציבור
שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק
נימבל סטורג', המתמחה בפיתוח פתרונות אחסון פלאש, הודיעה על מינוי מארק סטיבנס לסגן נשיא לאזור EMEA (אירופה, המזרח התיכון ואפריקה) של החברה. סטיבנס יהיה אחראי על המכירות, צמיחה והרחבת הפעילות של נימבל סטורג' באזור והגדלת הנוכחות של החברה בקרב ארגונים גדולים.

לסטיבנס יש ניסיון של מעל ל-35 שנים בתחום האחסון והגיבוי, לאחר שביצע מגוון תפקידים טכניים וניהוליים. בעברו שימש כמנהל אזור בריטניה ב-Netapp, VP EMEA ב-Isilon Systems ועוד מגוון תפקידים רחב.

רפי שקולניק, מנכ"ל נימבל סטורג' ישראל: "תחום האחסון ב-EMEA נמצא בצמיחה מתמדת, במיוחד אחסון המבוסס פלאש. הניסיון וההצלחות הרבות של מארק סטיבנס בתחום המכירות וניהול חברות אחסון יהיה משמעותי מאוד להגברת הנוכחות שלנו וחידוד היחודיות של פתרונות ה-All Flash Array והפתרונות ההיברידיים של נימבל סטורג'".

אודות Nimble Storage
Nimble Storage הנסחרת בבורסת נאסד"ק (סימול: NMBL) מגדירה מחדש את שוק אחסון הנתונים עם פלטפורמה היברידית מתקדמת. פתרונות הפלאש של Nimble מאפשרים להשיג שיפורים משמעותיים בביצועי היישום ובנפח האחסון ולדלג על צווארי בקבוק הנובעים ממערך האחסון. בה בעת, Nimble מספקת יכולות גבוהות של הגנה על נתונים והורדת עלויות. בליבת פלטפורמת הפלאש של Nimble נמצא ה- Cache Accelerated Sequential Layout (CASL) הרשום כפטנט ו- InfoSight, מערכת ניהול ותמיכה מבוססת ענן, אשר דואגת לשמירת היציבות והביצועים של מערך האחסון. למעלה מ- 8,000 ארגונים, גופי ממשלה וספקיות שירותי תקשורת יישמו את פתרונות הפלאש של Nimble ב- 38 מדינות. הסניף הישראלי של Nimble Storage הוקם בשנת 2015 והוא מנוהל על ידי רפי שקולניק. Nimble Storage פועלת בישראל באמצעות שותפיה העסקיים, ביניהם: וואן1 טלדור וTERA SKY-.
האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים