גריי. יחסי ציבור ברשת.
גריי עוזר לך לפרסם הודעות לעיתונות בחינם ובקלות התחל עכשיו כנס >>

פרויקט CLIMB בחר RH Ceph Storage

מאת:  אולמדיה - פי.אר   |   תאריך:  02/11/16 07:08   |   קטגוריה:  יחסי ציבור
תגיות:   Red Hat , רד האט
שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק
פרויקט CLIMB בחר ב- Red Hat Ceph Storage כדי לממש את צרכי האחסון הנדרש לתמיכה במחקרים רפואיים

פתרון האחסון מבוסס תוכנהRed Hat Ceph Storage נבחר לתת מענה לצרכי נתוני ביואינפורמטיקה בקנה מידה גדול של קונסורציום אוניברסיטאות בבריטניה, על בסיס היכולת לספק אחסון מבוסס אובייקטים

רד האט (Red Hat), הספקית הגדולה בעולם של פתרונות קוד פתוח, הודיעה כי קונסורציום תשתית הענן לביואינפורמטיקה מיקרוביאלית (CLIMB), בחר והטמיע את Red Hat Ceph Storage עבור צרכי מחקר הרפואי בהייקפים הגדולים שהקונסורציום מבצע.
Red Hat Ceph Storag מספק פלטפורמת אחסון "מבוסס בלוקים" ואובייקטים המסוגלת להתרחב במהירות ולתת מענה לדרישות התובעניות של חוקרים היוצרים מידע בכמויות גדולות, כמו גם היכולת לשתף מידע זה בין אוניברסיטאות וחוקריםבפשטות וביתר יעילות.

CLIMB הנו פרויקט מחקר רפואי שיתופי בו מעורבות אוניברסיטאות וורוויק, סוונסי, קרדיף ובירמינגהם בבריטניה. מטרת הפרויקט לספק חינם כלים מבוססי ענן למחשוב, אחסון וניתוח, עבור מיקרוביולוגים אקדמיים בבריטניה.
CLIMB משרת קהילה גדולה של חוקרים המפוזרים גיאוגרפית ותורמים ליוזמה.
קהילה זו נזקקה לתשתית IT משותפת כדי להקל על שיתוף פעולה, לתמוך בפריצות דרך רפואיות חדשות, ולנהל טוב יותר נתונים. הפתרון היה צריך להיות קל לשימוש, לאפשר אחסון של מאות טרה-בייטים של נתונים, וניתן להרחבה לפטה-בייטים לפי דרישה.

Red Hat Ceph Storage מספק ל- CLIMB אחסון אובייקטים המסוגל לענות לדרישות אחסון בהיקף גדול, כדי לתמוך במחקרים הרפואיים המתקדמים.
הפתרון, שתוכנן עבור הענן, מפחית את עלות אחסון נתונים ארגוניים, ומסייע ל-CLIMB לנהל גידול בנתונים ביעילות ובאופן אוטומטי. כשהוא נהנה מהיכולת המוכחת של Red Hat Ceph Storage לטפל באחסון אובייקטים בקנה המידה של האינטרנט, CLIMB יכול עתה לגדול עד ל-1.5 פטה בייט אחסון של נתונים גולמיים בכל אתר.

ד"ר תומס קונור, מרצה בכיר באוניברסיטת קרדיף וחוקר שותף ב- CLIMB, אמר: "Red Hat Ceph Storage מספק לנו מערכת עתירת ביצועים, שיכולה להתרחב כדי לענות על צרכי האחסון המשמעותיים הנדרשים עבור מיפוי גנומי. עם חוקרים במשרד ובשטח, נזקקנו למערכת תואמת לפלטפורמת הענן שלנו, וקיבלנו זאת עם Red Hat Ceph Storage. המערכת התקבלה היטב על ידי החוקרים שלנו, ומאפשרת להם להרחיב משאבים כנדרש".

רנגה רנגצ'ארי, סגן נשיא ומנהל כללי לאחסון ברד האט, אמר: "החוקרים ב-CLIMB עובדים על אחדות מהבעיות הרפואיות הקשות ביותר הקיימות, ואנו מצדיעים להם על מאמציהם. עבודתם דורשת פתרון אחסון שיכול לטפל בסדר הגודל של המאמץ שלהם, ולאפשר להם להתמקד במה שחשוב עבורם. אנו גאים לתמוך בפרויקט המחקר CLIMB עם טכנולוגיית אחסון שיכולה לעזור לקדם את מטרות הפרויקט. זה מדגים כיצד פתרונות רד האט יכולים לשמש כגורם מסייע בפתרון אתגרים מדעיים ספציפיים, ואיך תוכנת קוד פתוח יכולה לסייע לחוקרים לעבוד יחד כדי להשיג את מטרותיהם. "


האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים