גריי. יחסי ציבור ברשת.
גריי עוזר לך לפרסם הודעות לעיתונות בחינם ובקלות התחל עכשיו כנס >>

רד האט ואריקסון בשותפות אסטרטגית

מאת:  אולמדיה - פי.אר   |   תאריך:  07/11/16 03:44   |   קטגוריה:  יחסי ציבור
תגיות:   Red Hat , רד האט
שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק
פול קורמייר
פול קורמייר
רד האט ואריקסון הכריזו על שותפות אסטרטגית שתאפשר אימוץ נרחב של פתרונות קוד פתוח

• החברות מאחדות כוחות לקידום חדשנות והיצע מוצרים חדשים מבוססי OpenStack, קונטיינרים, NFV, SDN, ו- SDI לשוק הטלקום ... ולא רק
• מאפשרות פלטפורמת NFV מובילה מבוססת תוכנות קוד פתוח מובילה לקידום IoT, 5G, ופתרונות של הדור הבא.
• שיתוף פעולה המשלב פתיחות וחופש בחירה, יכולות גידול מרשימות ויעילות מאפשר טרנספורמציה של תעשיית התקשורת עם פתרונות מודרניים גמישים ומהירים לשינוי ועדכון.

רד האט (Red Hat), ספקית פתרונות קוד פתוח הגדולה בעולם, וחברת אריקסון (Ericsson) חולקות אסטרטגיה משותפת בהעצמת קוד פתוח כדי לשנות את שוק ה-ICT (טכנולוגיית מידע ותקשורת). החברות הכריזו על שיתוף פעולה רחב שנועד לספק תשתית ענן מבוססת במלואה בקוד פתוח ומוכנה לייצור, המקיפה OpenStack, SDN (קישוריות מוגדרת-תוכנה) ו-SDI (תשתית מוגדרת-תוכנה). אריקסון ורד האט עובדות יחד כדי לאפשר ללקוחות לאמץ את ההזדמנות שמוצעת על ידי האינטרנט של הדברים (IoT), 5G, והדור הבא של פתרונות תקשורת מודרניים ואג'יליים אחרים.

אריקסון היא ספקית מובילה של חומרה, תוכנה ושירותים עבור תעשיית ספקי השירותים, וכן מובילת NFV מוכרת בתעשייה. רד האט מובילה את תעשייה הטכנולוגיה בהצעת פתרונות פתוחים, סקלאביליים, גמישים ומאובטחים. החברה מובילה בתרומה ומימוש של פרויקט ה - OpenStack, שהפכה לפלטפורמה המועדפת עבור טלקו ופריסות ענן ארגוני.

החברות עבדו במשך זמן רב יחד כדי להנגיש ללקוחות אריקסון את Red Hat Eterprise Linux ו- Red Hat JBoss Middleware. עתה הן מרחיבות את שיתוף הפעולה כדי להתמקד בתשתית NFV (NFVi), OpenStack, SDN, SDI וקונטיינרים, ולסייע להגדיר את הדור הבא של טכנולוגיה מודרנית עבור תעשיית התקשורת, כולל:

• שיתוף פעולהUpstream : החברות נוקטות בגישת "Upstream first" לשיתוף פעולה ברחבי פרויקטים של קוד פתוח וקהילות- כולל OPNFV, OpenStack, ו- OpenDaylight- כדי לענות לחששות לקוחות בנוגע לאתגרים של רגולציה וזכויות יוצרים כתוצאה מפיתוחים קנייניים, ערך, שמבדל שותפות זו מספקים אחרים. צוותי הנדסה משתי החברות ישתפו פעולה כדי לענות לדרישות לקוחות בפרויקטי קוד פתוח upstream, לסיוע בהאצת חדשנות טכנולוגית עבור פריסות ענן סקלאביליות.
• הסמכת פתרונות והיצע משותף חדש: רד האט ואריקסון משתפות פעולה במפות דרכים לחומרה ותוכנה, במטרה לפתח היצע משותף חדש עבור תשתיות NFV, SDNו-SDI. במסגרת שיתוף הפעולה מתכננות החברות לעבוד יחד להסמכת הפלטפורמה ומערך פתרונות אריקסון.
• אריקסון מרחיבה את תשתית פתרון NFV שלה כך שתכלול גם את פלטפורמת Red Hat OpenStack, כדי לענות לצרכים של ספקי שירות ברחבי העולם שדורשים תשתית פתוחה ואג'ילית במלואה. עבור תשתית NFV המשותפת שלהן, וכן פתרונות SDN ו-SDI, מתכננות החברות לעבוד יחד כדי להציע פתרונות קלים לפריסה, כולל פריסה וניהול אוטומטיים.
• "יישור קו" טכני לקידום חדשנות ואימוץ קונטיינרים: רד האט ואריקסון רואות טכנולוגיות קונטיינרים כחלק מרכזי של התפתחות הפלטפורמה, והן ישתפו פעולה בפעילויות upstream, כמו למשל קהילות CNCF ו- OCI.
• גיבוי על-ידי מובילי תעשייה: מערכות מבוססי Red Hat Enterprise Linux שתוכננו לעמידה בביצועי טלקום תובעניים יושמו באריקסון. המערכות ישתתפו בתוכנית ההסמכות של רד האט עבור יישומים הרצים על פלטפורמת Red Hat OpenStack, פעולה זו תאפשר שהפתרונות המשותפים יגובו על ידי הסכמי רמת שירות SLA)) שיוצעו על ידי אריקסון.
• שירותים מקצועיים: לקוחות שמבקשים לפתח את עסקיהם ב-NFV, IT וחידוש רכז הנתונים, יכולים ליהנות ממומחיות הייעוץ וההדרכה של רד האט בקוד פתוח והכשרה בטכנולוגיות מתפתחות, וממומחית אריקסון בייעוץ מקצה לקצה, אינטגרציית מערכות, שירותים מנוהלים ותמיכה. המערך המשולב של רד האט ואריקסון, הכולל טכנולוגיות, שירותים, הדרכה והסמכות של שתי החברות, מסייע לאפשר ללקוחות לחדש את עסקיהם בתחומי NFV, IT ודאטה סנטר מודרני. עם יכולת משותפת זאת זוכים הלקוחות בגישה לצוות גלובלי, שיכול להוביל לקוחות להצלחה בשוק ה-ICT הדינמי של ימינו.

פול קורמייר, נשיא מוצרים וטכנולוגיות ברד האט, אמר: "רד האט מאמינה שעתיד תעשיית התקשורת יוגדר על ידי ארכיטקטורות מודרניות ופתרונות קוד פתוח המקיפים ענן היברידי, קונטיינרים, תשתית מוגדרת-תוכנה ו-NFV. אריקסון חולקת ערכים אלו, ביחד נוכל להביא את תעשיית התקשורת אל העתיד עם פתרונות פתוחים, מאובטחים יותר ועתירי סקלאביליות, שיאפשרו ללקוחות לבצע טרנספורמציה עסקית, ולממש את ההבטחה של IoT, 5G ועוד".

ג'ייסון הופמן, מנהל מוצרי תשתיות ענן באריקסון, אמר: "העתיד הוא פתוח ומוגדר תוכנה. שילוב רד האט, ספקית קוד פתוח המובילה בעולם, עם אריקסון, המובילה העולמית בטרנספורמציית NFV בטלקום, יוצרים עבור הלקוחות מהירות ובחירה, תוך שהם מאפשרים להם לאמץ בביטחון קוד פתוח. משימתנו היא לאפשר ללקוחותינו לגדול מהר יותר בזמנים אלה המשתנים במהירות. הברית בינינו מקדמת בדיוק את זה".


האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים