גריי. יחסי ציבור ברשת.
גריי עוזר לך לפרסם הודעות לעיתונות בחינם ובקלות התחל עכשיו כנס >>

רני בנדר מונה למנכ"ל סיטי סנטר Outlet

מאת:  חגית הורנשטיין - חגית הורנשטיין תקשורת ויחסי ציבור   |   תאריך:  08/11/16 03:29   |   קטגוריה:  יחסי ציבור
שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק
רני בנדר, 42, נשוי ואב לשלושה בנים, עבר לחיפה לאחרונה מתל אביב. בתפקידו האחרון ניהל מרכז מומחים לרפואת ילדים, ובמשך 8 שנים כיהן ב"יפנאוטו", יבואנית סובארו לישראל, בתפקידי סמנכ"ל שיווק ומכירות, סמנכ"ל פיתוח עסקי ועוד. בעבר כיהן כיועץ תקשורת במשרד התמ"ת וכיהן כמ"מ דובר משרד החינוך. בנדר בעל תואר ראשון בתקשורת וניהול ותואר שני במנהל עסקים עם התמחות במימון.

לדברי בנדר בשלב הראשון הקניון יעבור שיפוץ במתחם החניון והשירותים ובמקביל ישפר את חווית הלקוח באמצעות פעילויות תוכן קמעוניות ותוכן קהילתיות לטובת תושבי חיפה. בנדר ציין כי "היתרון הגדול שלנו הוא במיקום, בלב ליבן של שכונות מאוכלסות ועתירות תושבים לצד המושבה הגרמנית בה מבקרים הרבה מבקרי פנים ותיירי חוץ. כבר בדצמבר הקרוב, נהיה חלק מ'החג של החגים' ונערוך פעילויות למבקרי המושבה הגרמנית".

בנדר מתייחס גם לטווח הרחוק: "אנחנו מברכים על התוכנית לפתיחת הנמל ובניית מלונות חדשים במושבה הגרמנית, אשר יהוו בסיס לפיתוח של האזור כולו. אנחנו מבטיחים להעניק לכל לקוחותינו חוויית קנייה אחרת עם ערך מוסף עם ערך לקהילה".

מתחם "סיטי סנטר", בשותפות "קבוצת זאבי" ו"אפריקה ישראל נכסים", כולל קניון בשטח של 4,800 מ"ר עם 35 חנויות, ביניהם סופרפארם, מק'דונלדס, רנואר, פוקס, הוניגמן ועוד, 9,000 מ"ר של משרדים ו-5,000 מ"ר של מלון עסקי חדש "גולדן קראון" עם 88 חדרים.
האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים