גריי. יחסי ציבור ברשת.
גריי עוזר לך לפרסם הודעות לעיתונות בחינם ובקלות התחל עכשיו כנס >>

נימבל סטורג' דורגה ברביע המובילים של גרטנר בתחום האחסון

מאת:  אולמדיה - פי.אר   |   תאריך:  20/11/16 05:34   |   קטגוריה:  יחסי ציבור
שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק
נימבל סטורג' דורגה ברביע המובילים של גרטנר בתחום האחסון וראשונה בזכות שלמות החזון הטכנולוגי
זו השנה השנייה ברציפות שנימבל ממוקמת ברביע המובילים של גרטנר

נימבל סטורג', המתמחה בפיתוח פתרונות אחסון פלאש ופתרונות היברידיים, מוקמה זו שנה שנייה ברציפות ברביע המובילים בריבוע הקסם של גרטנר בתחום האחסון -General-Purpose Disk Arrays. נימבל סטורג' ממוקמת במקום הראשון על ציר שלמות החזון וההובלה הטכנולוגית.
על פי הדוח, פתרון האחסון של נימבל סטורג' מתממשק עם Hypervisors ועם שרתים רבים בתחום. כך ניתן לשתף מידע על ביצועי המערכות ולערוך שינויים בהתאם לצורכי הארגון. בנוסף, דירגה גרטנר את נימבל סטורג' במיקום גבוהה בתחום שירות הלקוחות והתמיכה. דו"ח גרטנר טוען שאחד מהיתרונות של נימבל סטורג' הוא הפשטות והגמישות של פתרונות החברה המאפשרים ללקוחות לערוך עדכוני תצורה באופן עצמאי.

פתרון ה-Predictive Flash של נימבל סטורג' משלב All Flash Arrays ו-Adaptive Flash לארכיטקטורה אחודה המאיצה את ביצועי האפליקציות בארגון תוך כדי הורדת עלויות האחסון. בעזרת יכולת החיזוי ואנליטיקה מבוססת ענן, מפשט ה-Predictive Flash את פעולות הארגון ומספק יכולת חיזוי כמעט לכל התקלות שעלולות לפגוע בעבודה" כתבו האנליסטים של גרטנר.

רפי שקולניק, מנכ"ל נימבל סטורג' ישראל: "אנחנו מאמינים שפתרונות האחסון המורכבים לא מתאימים יותר לארגונים, בגלל החוסר הקריטי שלהם בחדשנות. נימבל סטורג' שינתה את חוקי המשחק בעזרת השימוש המתקדם באנליטיקה המבוססת על Predictive Flash המהווה חלק אינטגרלי ממערכת הניהול המתקדמת InfoSight".אודות Nimble Storage
Nimble Storage הנסחרת בבורסת נאסד"ק (סימול: NMBL) מגדירה מחדש את שוק אחסון הנתונים עם פלטפורמה היברידית מתקדמת. פתרונות הפלאש של Nimble מאפשרים להשיג שיפורים משמעותיים בביצועי היישום ובנפח האחסון ולדלג על צווארי בקבוק הנובעים ממערך האחסון. בה בעת, Nimble מספקת יכולות גבוהות של הגנה על נתונים והורדת עלויות. בליבת פלטפורמת הפלאש של Nimble נמצא ה- Cache Accelerated Sequential Layout (CASL) הרשום כפטנט ו- InfoSight, מערכת ניהול ותמיכה מבוססת ענן, אשר דואגת לשמירת היציבות והביצועים של מערך האחסון. למעלה מ- 8,000 ארגונים, גופי ממשלה וספקיות שירותי תקשורת יישמו את פתרונות הפלאש של Nimble ב- 38 מדינות. הסניף הישראלי של Nimble Storage הוקם בשנת 2015 והוא מנוהל על ידי רפי שקולניק. Nimble Storage פועלת בישראל באמצעות שותפיה העסקיים, ביניהם: וואן1 טלדור וTERA SKY-.

את הדוח המלא ניתן לקרוא בלינק:

האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים