גריי. יחסי ציבור ברשת.
גריי עוזר לך לפרסם הודעות לעיתונות בחינם ובקלות התחל עכשיו כנס >>

טראקס (Trax) זכתה בפרס Deloitte 2016 Technology Fast 50

מאת:  אולמדיה - פי.אר   |   תאריך:  01/12/16 06:34   |   קטגוריה:  יחסי ציבור
תגיות:  trax טראקס
שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק
Trax image recognition מדורגת במקום החמישי ב- Deloitte 2016 Technology Fast 50
30 נובמבר 2016 - חברת טראקס (Trax image recognition) הוכתרה לאחת מחברות הטכנולוגיה הישראליות הצומחות ביותר בתחרות שקיימה פירמת רואי החשבון והייעוץ העסקי הבינלאומית, דלויט. טראקס זכתה בפרס Deloitte 2016 Technology Fast 50 על הפגנת חדשנות טכנולוגית, יזמות וצמיחה.
טראקס דורגה במקום החמישי בתחרות 50 החברות הצומחות של דלויט בזכות גידול של 3169% בהכנסות בין השנים 2012-2015.
תכנית Deloitte 2016 Technology Fast 50 מדרגת את 50 חברות הטכנולוגיה הפרטיות או הציבוריות בישראל שהציגו צמיחה מהירה בהתבסס על שיעור הגידול בהכנסותיהן במהלך ארבע השנים האחרונות.
מר יואל בר-אל, מנכ"ל ומייסד שותף בטראקס, ייחס את הצלחת החברה למסירות ולכישרון של עובדי החברה ולחדשנות טכנולוגית פורצת דרך של פלטפורמת הראייה הממוחשבת שלה.
"אנו גאים בהכרה בביצועינו בתעשיית הטכנולוגיה", אמר בר-אל, "פרס ה- Fast 50 הינו הישג גדול עבור טראקס ונותן ביטוי לעבודה הקשה, לנחישות, ליושרה ולחזון של החברה. אנו מאמינים שהפתרונות והשירותים החדשניים שלנו, מגדירים מחדש את תעשיית מוצרי הצריכה והקמעונאות".
במהלך השנים האחרונות, טראקס זכתה להכרה בינלאומית כמובילה בפתרונות ראייה ממוחשבת בתעשיית הקמעונאות. טכנולוגיית החברה הוכחה כמגדילה הכנסות ומפחיתה עלויות תפעוליות בחנויות. בכך מייצרת טראקס ערך רב עבור חברות מוצרי צריכה וקמעונאים בשוק גם יחד.
שלי תשובה, ראש חטיבת תעשיות הטכנולוגיה, מדיה וטלקום בדלויט ישראל אמר, כי "תוכנית Deloitte 2016 Technology Fast 50 מדרגת חברות בישראל על בסיס גידול בר-קיימא בהכנסותיהן במהלך ארבע שנים האחרונות. השתייכות ל-50 חברות הטכנולוגיה הצומחות בקצב המהיר ביותר היא אינדיקציה מצוינת לצפוי לטראקס בעתיד".אודות Deloitte 2016 Technology Fast 50
ה- Deloitte 2016 Technology Fast 50, ידועה כאחת מתכניות פרסי טכנולוגיה הבולטות בישראל. התוכנית מדרגת את החברות על בסיס קצב הצמיחה בהכנסותיהן במהלך ארבע השנים האחרונות. דירוג ה- Fast 50 מבוסס גידול עסקי וחדשנות טכנולוגית, כמו גם את רוח היזמות הישראלית.
אודות Trax Image Recognition
Trax Image Recognition היא מובילה עולמית בפתרונות ראייה ממוחשבת ושירותי מידע לקמעונאות. החברה מאפשרת בקרה של תהליך האופרציה בחנות באמצעות מגוון כלים, בהם כלי מדידת שוק ושרותי אנליטיקה מתקדמים. כלים אילו יוצרים תובנות עיסקיות המספקות יתרון תחרותי בכל נקודות המכירה בזמן אמת. כדי להציג את ניתוחי המדף החברה מציעה מגוון פתרונות לאיסוף המידע מהחנות כגון צילום בעזרת בסמארטפונים וטאבלטים, מצלמות קבועות ואף רובוטים.
ל- Trax למעלה מ- 175 לקוחות ביותר מ- 50 ארצות בהם מותגים מובילים כמו Coca-Cola, AB InBev, Nestle, Henkel, PepsiCo ורבים אחרים. יצרני ריטייל אילו משתמשים בפתרונות החברה כדי לשפר את תהליכי האופרציה שלהם בחנויות ובכך להגדיל הכנסות.
מטה החברה שוכן בסינגפור, עם משרדים ברחבי דרום מזרח אסיה, אירופה, המזרח-התיכון, צפון-אמריקה ודרום-אמריקה. כדי לדעת יותר, בקרו ב- www.traxretail.com
האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים