גריי. יחסי ציבור ברשת.
גריי עוזר לך לפרסם הודעות לעיתונות בחינם ובקלות התחל עכשיו כנס >>

רד האט משיקה OpenShift Dedicated

מאת:  אולמדיה - פי.אר   |   תאריך:  18/12/16 06:18   |   קטגוריה:  יחסי ציבור
תגיות:   Red Hat , רד האט
שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק
רד האט משיקהOpenShift Dedicated מותאם לקונטיינר בענן גוגל


OpenShift Dedicated זמין עכשיו על פלטפורמתGoogle Cloud ; משלב מומחיות אנטרפרייז האמינה של רד האט עם תשתיות מותאמות לקונטיינר של גוגל ושירותי Big Data ו- Machine Learning


רד האט (Red Hat) , הספקית הגדולה בעולם של פתרונות קוד פתוח, הודיעה על הזמינות הכללית של OpenShift Dedicated על פלטפורמת ענן גוגל. ההיצע החדש מביא את פלטפורמת הקונטיינרים עטורת הפרסים של רד האט כשירות מנוהל ללקוחות ארגוניים שרוצים לבנות, להשיק ולנהל את יישומיהם בפלטפורמת ענן גוגל הנתמכת על ידי רד האט. עם זמינות זאת יכולים משתמשים להאיץ אימוץ קונטיינרים,Kubernetes, ותבניות יישומים בנויות לענן, כשהם נהנים מהניסיון הארגוני הרחב של רד האט. משתמשים גם נהנים מהתשתית הגלובלית של גוגל המותאמת לקונטיינרים, ויכולים לתגבר ביתר קלות רבה את היישומים שלהם עם אקוסיסטם גוגל של שירותי Big Data, Machine Learning, מחשוב, קישוריות ואחסון.

רד האט השיקה את OpenShift Dedicatedבדצמבר 2015 כדי לסייע ללקוחות שרצו להאיץ את קצב האימוץ של קונטיינרים ותבניות יישומים שפותחו במיוחד עבור הענן, אבל רצו להעביר את עיקר המיקוד שלהם לפיתוח ופריסת יישומים ולא לעסוק במשימות מנהלתיות ותפעוליות. עם OpenShift Dedicated פועלת רד האט פועל כספק השירות, מנהלת את הפתרון ומציעה תמיכה מובילה בתעשייה, כשהיא עוזרת לקצר את הזמן להשגת ערך ומשחררת עבור הלקוחות זמן ומשאבים יקרים.

OpenShift Dedicated בנוי על אותו בסיס קוד כמו פלטפורמת Red Hat OpenShift Container (פלטפורמה בסדר גודל ארגוני, בניהול על ידי הלקוחות), ומאפשר ללקוחות להעביר בקלות את עומסי העבודה שלהם ברחבי עננים ציבוריים ופרטיים. כדי לסייע למשתמשים לתפעל קונטיינרים מספק OpenShift Dedicated, יחד עם שאר מערךOpenShift , פלטפורמת קונטיינרים יותר מאובטחת ומוכנה לארגון, על בסיסRed Hat Enterprise Linux, פלטפורמת לינוקס ארגונית האמינה והמוכחת של רד האט.
בנוסף ליכולות OpenShift Dedicated מספקת רד האט שירותים מקצועיים כדי לסייע ללקוחות בהגירת עומסי עבודה של קונטיינרים, לאמץ תהליכי אספקה ו- DevOps מתמשכים, ולבנות יישומים מבוססים microservices עם OpenShift Dedicated על פלטפורמת Google Cloud. באמצעות מעבדות חדשנות פתוחה של רד האט וסדנאות ייעוץ של החברה, יכולה רד האט לסייע ללקוחות לבנות תכנית אב עבור יוזמות טרנספורמציה דיגיטלית שלהם, לצד צוות ייעודי של יועצים טכניים בחברה.


הערך העסקי של OpenShift
מחקר IDC העדכני על הערך העסקי שלOpenShift , שהוזמן על ידי רד האט, מצא כי OpenShift מאפשרת ללקוחות להגיב לדרישות השוק מהר יותר, על ידי אספקת יישומים עסקיים קריטיים מבוססים על microservices עם תהליכיDevOps . יתרונות אלה כוללים, בין היתר, זמני אספקת יישומים מהירים יותר ב- 66%, שיפורי פרודוקטיביות של צוות ה- ITב- 38, ו -40% חיסכון בעלויות תשתית עלות. עם OpenShift Dedicated יכולים לקוחות ארגוניים לנצל את היתרונות הללו עם שירות מנוהל מבוסס ענן, המופעל על ידי רד האט על פלטפורמת Google Cloud.
אשאש בדאני, סגן נשיא ומנהל כללי OpenShift ברד האט, אמר: "עם כל היצע חדש של OpenShift שאנחנו משחררים, המטרה שלנו היא לספק בסיס רחב של פעולה הדדית של שותפים למשתמשים שלנו, המאפשרת להם להביא טכנולוגיות משלהם ולשלב אותן בקלות עם פלטפורמת. OpenShift ה- OpenShift Dedicated אינו שונה, מאחר שאנחנו מביאים עתה האקוסיסטם המוצקה והזמינות של פלטפורמת Google Cloud למשתמשיOpenShift , מה שמאפשר להם להשיק במהירות את יישומיהם עם גוגל תוך קבלת תמיכה ברמה עולמית מרד האט".
האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים