גריי. יחסי ציבור ברשת.
גריי עוזר לך לפרסם הודעות לעיתונות בחינם ובקלות התחל עכשיו כנס >>

אמינות טלקום ל- Dell EMC NFV

מאת:  אולמדיה - פי.אר   |   תאריך:  21/12/16 06:38   |   קטגוריה:  יחסי ציבור
תגיות:  טלקום Dell EMC NFV
שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק
אמינות טלקום לפלטפורמת תשתית Dell EMC NFV

תוכנת הווירטואליזציה לרשתות Wind River Titanium Server, תבטיח כי פלטפורמת NFV (וירטואליזציית פונקציות רשת) החדשה של Dell EMC, תעמוד בדרישות האמינות התובעניות של ספקי שירותי תקשורת (CSPs). דרך השילוב של Titanium Server ושרת Dell EMC PowerEdge R430 לרמת ספקי טלקום, מספקת הפלטפורמה של Dell EMC זמינות מרבית לצד ביצועים מובילים בתעשייה. הפתרון מותאם היטב לתרחישי שימוש בקצה הרשת, כגון ציוד וירטואלי באתר הלקוח (vCPE) ומחשוב קצה נייד (MEC), אשר דורשים הרצת אפליקציות עם זמני השבתה מזעריים, ובאופן חסכוני.

NFV משנה את הטלקום
באמצעות NFV מחליפים ספקי שירותי תקשורת חומרה ייעודית בחומרה לשימושים כלליים, תוך הרצת שירותים חדשים וקיימים בשימוש בתוכנות וירטואליזציה. שינוי זה, המבוסס על הרצון להגיע לפיצול מערכות מלא, מגדיר מחדש אופן אספקת השירותים. על ידי שילוב פתרונות התשתית המובילים של Dell EMC, המבוססים על סטנדרטים פתוחים, יחד עם תוכנות מחשוב ענן ותשתית כגון Titanium Server, יכולים CSPs להשתמש ביכולות מותאמות לסדרי הגודל של האינטרנט, כדי לספק במהירות שירותי רשת ואבטחה מבוססי תוכנה.
הודות למידות פיזיות קטנות, הם יכולים לפרוס פלטפורמות תוכנה מבוזרות לארבע סביבות מרכזיות: גישה, קצה, ליבה ומרכז נתונים.


לעמוד בדרישות המאתגרות של שירותים וירטואליים מנוהלים
CSPs בכל העולם מאמצים טכנולוגיה כגון ציוד וירטואלי בצד הלקוח (CPE), כדי לספק שירותים מנוהלים עם רמות חדשות של אג'יליות והתאמה אישית, תוך מזעור עלויות התפעול.
פריסת פונקציות רשת כיישומים וירטואליים, מאפשרת להם לבצע אופטימיזציה דינמית של משאבי המחשוב שלהם, להקצות שירותים על פי דרישה בתגובה לבקשות לקוחות, ולצמצם הזנקה של צוותים לפתרון בעיות, וזאת באמצעות תמיכה מרחוק. במקביל, תשתית מחשוב מבוזרת למטרות כלליות, ממזערת עלויות מחזור חיים של חומרה בהשוואה להתקנים פיזיים מסורתיים, בין אם מדובר בחומרה המותקנת באתר הלקוח, בנקודת נוכחות (PoP) של ספק השירות, או במרכז נתונים בענן.

שיתוף הפעולה בין ווינד ריבר ל- Dell EMC בא לביטוי בפתרונות שמציעים מגוון ארכיטקטורות טרנספורמציה חדשות עבור יישומי קצה, כששירותים מקומיים כבר אינם מוגבלים לציוד גישה באתר. מאחר שספקי שירות שומרים על מתקני הקצה שלהם, שירותי רשת וירטואליים הנדרשים בנקודת הגישה נצברים באופן מאובטח בקצה הרשת, עבור ניצולת משופרת ויעילות תפעולית. אתרי קצה מסוגלים להריץ טוב בהרבה שירותים מקומיים רווחיים, אשר צורכים מאגרים ייחודיים מבחינה גיאוגרפית של מעבדים לשימוש כללי, ומשאבי זיכרון, דיסק ורשת.

שרת Titanium: תוכנת תשתית מוכחת עבור ספקי שירות
כפלטפורמת תוכנת NFV משולבת ועתירת תכונות הראשונה בתעשייה, Titanium Server מאפשר לתשתית NFV להשיג אמינות-על וביצועים גבוהים הנדרשים עבור רשתות טלקום. היא מספקת אמינות של 6 תשיעיות (99.9999%), העולה בהרבה על 3 התשיעיות שבדרך כלל מושגות על ידי פלטפורמות וירטואליזציה מבוססות על תוכנות IT ארגוניות. עם שילוב של קוד פתוח וסטנדרטים פתוחים, יחד עם טווח רחב של הרחבות מוכחות ברמת ספקי טלקום, Titanium Server מהווה את פלטפורמת הווירטואליזציה המסחרית היחידה שמאפשרת ל- CSPs לשמור על הזמינות הקפדנית הנדרשת עם מעבר רשתות לתשתית וירטואלית. עם Titanium Server הם יכולים לעמוד בציפיות ה"תמיד זמין" של לקוחותיהם.

חומרת Data Center מוצקה עבור דרישות טלקום
כתורמת מרכזית במעבר של מחשוב ארגוני ממחשבי מיינפריים לפריסות שרת-לקוח, Dell EMC מביאה לתעשיית הטלקום ניסיון עמוק ומוכח בטרנספורמציית מרכזי נתונים. היצע פתרונות Dell EMC עבור NFV כולל את שרתי Dell EMC PowerEdge, אחסון עתיר ביצועים, ומערכות קישוריות פתוחות. פתרונות Dell EMC NFV, המתבססים על תקני תעשייה פתוחים, מספקים פעילות בין-מערכתית מוגברת, גמישות ובחירה.
האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים