גריי. יחסי ציבור ברשת.
גריי עוזר לך לפרסם הודעות לעיתונות בחינם ובקלות התחל עכשיו כנס >>

אינפורמטיקה מובילה את דו"ח גרטנר בתחום אינטגרציית הנתונים

מאת:  אולמדיה - פי.אר   |   תאריך:  27/12/16 03:33   |   קטגוריה:  יחסי ציבור
שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק
אינפורמטיקה מובילה את רביע הקסם של גרטנר בתחום אינטגרציית הנתונים

זאת השנה ה-11 ברציפות שאינפורמטיקה ממוקמת ברביע המובילים ושנה שלישית כמובילת הרביע עצמו

אינפורמטיקה, הספקית המובילה של פתרונות אינטגרצית נתונים המיוצגת בישראל בבלעדיות על ידי קבוצת אמן, נבחרה כחברה הממוקמת במקום הראשון בריבוע הקסם של גרטנר בתחום אינטגרציית נתונים שנה שלישית ברציפות. אינפורמטיקה דורגה בראש רביע המובילים כספקית הטובה ביותר בתחום החזון ויכולת הביצוע.


על פי הדו"ח, אינפורמטיקה היא המובילה בתחום אינטגרציית הנתונים בזכות חוזקותיה הבולטות כגון – התאמה מהירה לדרישות השוק. מגוון יכולות רחב כגון אינטגרציה בזמן אמת, וירטואליזציה של המידע ועוד. פתרונות אינפורמטיקה מסתנכרנים בצורה אופטימלית עם פתרונותיה הנוספים של החברה, וכך יכול הלקוח לקבל מעטפת המספקת לו את כלל הצרכי הארגון בניהול המידע ומימוש הפוטנציאל העסקי. בנוסף, אינפורמטיקה מפשטת את תהליך אינטגרציית הנתונים כך שכלל עובדי החברה מחוץ יוכלו להשתמש בפתרונותיה בקלות ובנוחות.

לרום בר , יועץ טכנולוגי בכיר לאינפורמטיקה בקבוצת אמן: " המיקום של אינפורמטיקה כמובילה בפעם השלישית ברציפות מוכיח את השליטה והדומיננטיות שלה בתחום אינטגרציית המידע. אינפורמטיקה מקדישה זמן רב לחדשות בתחום הביג דאטה, Data Lakes ו-Hybrid. החברה רוצה לספק ללקוחותיה פתרונות המאפשרים להם למנף את הארגון לעידן החדש של המידע ולשים את המידע במרכז פעילותם על מנת שהעסק יצמח וישגשג".

בדו"ח נאמר שתחום אינטגרציית המידע הוא עדיין אחד התחומים החשובים ביותר בארגוני האנטרפרייז. בשל הצורך הגובר בגישה קלה ומהירה למידע, ארגונים היום צריכים פתרונות אינטגרציית נתונים גמישים המסוגלים להתממשק ולעבוד עם מספר פלטפורמות רב ללא שינויים מרחיקי לכת. השינוי המשמעותי מהדו"ח הקודם הוא הדרישה הגוברת בוירטואליזציה של המידע והשימוש הרחב בכלים המשלבים Data Lakes עם פתרונות האינגרציה הקיימים.

אודות אינפורמטיקה:
אינפורמטיקה היא הספקית העצמאית המובילה בעולם של תוכנות אינטגרצית נתונים. ארגונים ברחבי העולם נסמכים על יכולותיה של אינפורמטיקה למקסם תשואות על נתונים ולמנף את נכסי המידע שלהם באופן מלא. למעלה מ- 5,000 ארגונים ברחבי העולם סומכים על אינפורמטיקה על מנת למנף את משאבי המידע שלהם בין אם הפתרון פועל On Premise, בענן או ברשתות חברתיות. אינפורמטיקה מיוצגת בישראל על ידי קבוצת אמן מזה 15 שנים. בין לקוחות אינפורמטיקה בישראל: כל חברות הסלולר והאשראי הישראליות, קופ"ח מכבי, שופרסל, YES, HOT, יחידות צבאיות ומשרדי ממשלה.

האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים