גריי. יחסי ציבור ברשת.
גריי עוזר לך לפרסם הודעות לעיתונות בחינם ובקלות התחל עכשיו כנס >>

IBM משיקה מערכת אנליטקה לפתרון MaaS360

מאת:  אולמדיה - פי.אר   |   תאריך:  27/12/16 03:47   |   קטגוריה:  יחסי ציבור
תגיות:  מוביליטיפרו
שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק
IBM משיקה מערכת אנליטיקה לפתרון ניהול ואבטחת המכשירים הניידים MaaS360

המערכת משולבת כחלק אינטגרלי מ-MaaS360

IBM השיקה מערכת אנליטיקה המשולבת כחלק אינטגרלי מפתרון ה-Enterprise Mobility Management, MaaS360, המופץ בישראל על ידי קבוצת MobilitPRO. המערכת החדשה והבלעדית תספק ללקוחות MaaS360 מידע רב הנועד לתמוך בקבלת החלטות בתחום ניהול ואבטחת המכשירים הניידים בארגון.

מערכת Maas360 מספקת ללקוחות אפשרויות רבות להגדרות הניהול והאבטחה של מכשירים ניידים המחוברים לארגון.בזכות מערכת האנליטיקה, יכולים מומחי ה-IT בארגון לנתח מה הם סוגי המכשירים הניידים שיש לעובדי הארגון, כמה מכשירים בממוצע יש לכל עובד, לבחור בקלות מה הם האפליקציות המסוכנות ומה הבטוחות, לבחון מה הם הגדרות ההבטחה הנפוצות ביותר ועוד.מערכת האנליטיקה תספק את המידע הנדרש לקבלת החלטות טובות יותר להפעלת המערכת בארגון.
המידע במערכת יכלול נתוני זמן אמת על השימוש ב-MaaS360, השוואה לחברות אחרות, זיהוי בעיות בתהליך הפריסה של MaaS360, במכשירים הניידים, באבטחתם וביישומים עצמם.

MaaS360 היא פלטפורמת ענן מלאה המספקת ממשק אחד מרכזי לכל ההתקנים הניידים בארגון. ייחודה של המערכת הוא ביכולת לספק הפרדה מלאה בין הצד הפרטי לצד העסקי על כל מכשיר. המערכת מאפשרת לארגונים להנגיש שירותים ארגוניים על גבי המכשירים הניידים, וזאת תוך בקרה טובה יותר על המידע הארגוני והתמודדות עם איומי אבטחת מידע, תוך אספקת דוחות מפורטים ויכולות אכיפה מוגברות על המידע הארגוני בזמן אמת ובאופן אוטומטי. הטמעת הפתרון על ידי MobilitPRO נעשית בצורה חלקה ובזמן קצר, ולאחר הטמעתה יכולים עובדי הארגון לעבוד עם הסמארטפונים האישיים שלהם (BYOD).

אריה ברקוביץ, סמנכ"ל מכירות קבוצת MobilitPRO: "מערכת האנליטיקה החדשה משדרגת ומבליטה את MaaS360 כפתרון המוביל בתחום ניהול הניידים לאנטרפרייזים. בזכות המערכת והדו"חות בזמן אמת יכולים הארגונים לנהל בצורה בטוחה ונוחה יותר את כל העבודה שלהם מהמכשירים הניידים, וכך למנוע תקלות ובעיות אבטחה רבות".

אודות MobilitPro
קבוצת mobilitPRO (לשעבר Mobility in Cloud ) היא החברה המובילה בישראל בהפצה ויישום פתרונות בתחום הניידות העסקית. החברה מייצגת פתרונות בינלאומיים ייחודיים בתחום המוביליטי, המספקים מענה לנושאים כגון: ניהול התקנים ניידים בארגון (Enterprise Mobility Management ), אחסון קבצים נייד, אבטחת מידע וסייבר, גיבוי ושחזור קבצים בענן, זיהוי ישויות, ניהול גישה, פתרונות נגישות לווב ולמובייל ועוד. בין הפתרונות המיוצגים בחברה: MaaS360 של יבמ, AirPatrol, Egnyte, Ping Identity ואחרים. מלבד ייצוג פתרונות מבצעת mobilitPRO פרוייקטים רחבי היקף בארגונים הגדולים והמובילים בישראל הן באמצעות הצוות בישראל והן באמצעות שירותי Off Shore.

האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים