גריי. יחסי ציבור ברשת.
גריי עוזר לך לפרסם הודעות לעיתונות בחינם ובקלות התחל עכשיו כנס >>

מותג ההלבשה התחתונה DORINA משיק את המותג מחדש בכל העולם

מאת:  חניתה לב ארי - לב ארי יחסי ציבור   |   תאריך:  19/01/17 02:04   |   קטגוריה:  פרסום ושיווק
שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק
המותג הגרמני DORINA משיק את המותג מחדש בכל העולם ועושה עלייה לישראל, המותג הידוע באמינותו בנוחות מקסימלית, מגוון רחב של גזרות, ומחירים ללא תחרות יעבור מתיחת פנים על ידי מיתוג והטמעת שפה חדשה בכל הנוגע לאריזות, לקולקציות ולצבעים. החברה ביצעה ריענון ללוגו המכור והאהוב עם הפרח הכחול המזוהה עם המותג מאז 1968.
המיתוג המחודש מסמן את העברה של המותג שהיה בבעלות מאז 1968 על ידי חברת טריומף. DORINA נרכשה לאחרונה על ידי Hop Lun Limited יצרנית ההלבשה התחתונה המבוססת מהונג קונג האחראית על ליין ההלבשה התחתונה MARIE MEILI, זאת על מנת ליצור קולקציה רחבה יותר, בטווחי מחירים נגישים לקהל לקוחותיה.
מותג ההלבשה התחתונה DORINA אשר נוסד בשנת 1968, מבין את צורכי האישה בצורה הטובה ביותר, הוא מתאים את קולקציית החזיות לכל מבנה גוף ולסגנון לבוש. אם את זקוקה להלבשה תחתונה מותאמת לכל סגנון לבוש אופנתי, לפעילות ספורטיבית, לאחר לידה (הנקה) או ללבוש יום יומי, DORINA תעניק לך את הפתרון המושלם. מותג ההלבשה התחתונה תחת ההנהלה החדשה יעניק התאמה מלאה בנוחות ומגוון רחב של גזרות ומחירים ללא תחרות.
את הזיכיון הבלעדי של המותג קיבלה חברת נבון שרי שרי שהחלה את פעילותה בשנת 1976 ע"י שלמה נבון ז"ל ויערה נבון. במשך שנות קיומה ייבאה החברה הלבשה תחתונה מאירופה ואמריקה ואחר-כך החלה לייצר ולייבא תחת המותג YOU גם מהמזרח הרחוק.
אודות DORINA
מאז השקתה בשנת 1968 על ידי טריומף, דורינה הפך לשם נרדף לאיכות גבוהה, במחירים סבירים. עם ידע ייחודי, המותג התאים עצמו לאורך חיים ולצרכים של כל לקוחותיו. הלקוחות הנאמנות של המותג יודעות ש- DORINA היא הפתרון המושלם לכל אירוע. עם מורשת מרשימת ועם חזון חדש לעתיד יוצא המותג לדרך תחת הנהלת חברת Hop Lun Limited.
אודות Hop Lun Limited
מותג ההלבשה אשר נוסד בשנת 1992, Hop Lun Limited הינה חברת שירותי אופנה מהמובילות בהונג קונג. ההתמקדות של החברה בעיצוב הלבשה תחתונה ובגדי ים. החל משלב הפיתוח ועד הייצור בבעלות החברה 11 מפעלים ב- 3 מדינות עם כוח עבודה של 18 אלף איש המייצרים כ-13 מיליון חזיות בחודש.

האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים