גריי. יחסי ציבור ברשת.
גריי עוזר לך לפרסם הודעות לעיתונות בחינם ובקלות התחל עכשיו כנס >>

יום מעשים טובים: מעל ממיליון וחצי ישראלים יתנדבו ברחבי הארץ

מאת:  תמר אדלר - דומינג תקשורת   |   תאריך:  27/02/17 09:34   |   קטגוריה:  יחסי ציבור
שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק
יום מעשים טובים יתקיים השנה בישראל ביום שלישי ה-28 במרץ וב-2 באפריל בעולם. למעלה ממיליון וחצי ישראלים צפויים להשתתף השנה בפרויקט הייחודי. יום מעשים טובים הוא יום שיא של עשייה מתמשכת לאורך כל השנה, אשר סוחף אחריו מיליוני משתתפים ברחבי העולם.השנה, כ- 50% מהפרויקטים ההתנדבותיים ימשכו גם לאחר יום מעשים טובים. בנוסף, על פי נתוני רוח טובה, ישנה עלייה מתמדת בכמות האנשים הפונים לעמותה על מנת להתנדב לאחר יום מעשים טובים.

יום מעשים טובים הינו פרויקט הדגל של עמותת "רוח טובה" אשר פועלת כל השנה לחיבור בין אנשים המעוניינים להתנדב לבין עמותות וארגונים הזקוקים למתנדבים. הרעיון המרכזי העומד מאחורי היוזמה הוא כי כל אדם יכול לעשות מעשה טוב למען הזולת, מעשה טוב גדול או קטן, שיכול לסייע לאחר ומהווה דוגמא לאיך העולם שלנו יכול להיראות כל יום בשנה.

היוזמה החיובית, שנולדה בישראל, החלה לפני 11 שנים והצליחה לסחוף מיליוני בני אדם במעל 75 מדינות בעולם. השנה צפוי מספר שיא - אחד מכל 5 ישראלים ישתתף באחד מאלפי הפרויקטים הפזורים בכל הארץ. יום מעשים טובים מרחיב את מעגלי עשיית הטוב ומהווה יום שיא של עשייה מתמשכת לאורך כל השנה למען הזולת.

מצורפת תמונה לשימוש (קרדיט סיון פרג') וסרטון באדיבות רוח טובה.
האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים