גריי. יחסי ציבור ברשת.
גריי עוזר לך לפרסם הודעות לעיתונות בחינם ובקלות התחל עכשיו כנס >>

ווינד ריבר משנה עתיד IoT תעשייתי

מאת:  אולמדיה - פי.אר   |   תאריך:  22/03/17 00:48   |   קטגוריה:  יחסי ציבור
תגיות:   Wind River , ווינד ריבר
שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק
ווינד ריבר משנה את עתיד ה- IoT התעשייתי
עם פלטפורמת תוכנה פורצת דרך עבור מערכות בקרה

עיקרי ההכרזה

• ווינד ריבר משיקה פלטפורמת תוכנה המאפשרת לחברות תשתית קריטיות לשדרג ביעילות מערכות בקרה וותיקות מתיישנות, שבמקור לא תוכננו כדי לתמוך ב- IoT.
• תשתית Wind River Titanium Control בסדר הגודל של הענן אך בהפעלה מקומית, מבוססת על סטנדרטים פתוחים ומבצעת וירטואליזציה של תת-מערכות בקרה פיזיות מסורתיות.
• מערך מוצרי החברה מאפשר כניסה לעידן תעשייתי חדש באמצעות וירטואליזציה, ביצועים בזמן אמת, אבטחה טובה מסוגה וקישוריות קצה-לענן

ווינד ריבר, מובילה עולמית באספקת תוכנה עבור האינטרנט של הדברים (IoT), מקדמת את ה- IoT התעשייתי (IIoT) עם הזמינות של פלטפורמת וירטואליזציית תוכנה המאפשרת לחברות תשתיות קריטיות לשדרג באופן יעיל וחסכוני מערכות בקרה וותיקות (legacy) מתיישנות שלא תוכננו במקור כדי לתמוך באופי המקושר של IoT. פלטפורמת Wind River Titanium Control מעצימה את הדור הבא של אנליטיקה בהפעלה מקומית באתר הלקוח עבור אופטימיזציית תהליכים תעשייתיים.

"ARC מאמינה כי לתנופה בטכנולוגיותIIoT חדשות הנכנסות כעת לשוק האוטומציה, יש הפוטנציאל לשבש באופן משמעותי מודלים עסקיים קיימים שהיו יציבים יחסית במשך עשרות שנים", אמר הארי פורבס, מנהל מחקר ב- ARC Advisory Group, חברת מחקר טכנולוגי מובילה עבור תעשייה ותשתיות. "Titanium Control היא דוגמא מצוינת, אשר משלבת את הניסיון ארוך השנים של ווינד ריבר במערכות הפעלה זמן אמת, יחד עם טכנולוגיית מחשוב ענן בהפעלה מקומית באתרי לקוחות. שילוב זה מאפשר את הווירטואליזציה של יישומי אוטומציה בזמן אמת, שעד לאחרונה ניתן היה להטמיע אותם אך ורק במערכות חומרה משובצות. ההשלכות של יכולת זו עבור שוק אוטומציית הייצור הן מרחיקות לכת, וספקי האוטומציה מבחינים בכך".

מכיוון שמערכות בקרה תעשייתית מסורתיות לא תוכננו לתמוך ב- IoT, רובן קשיחות, ייעודיות למטרה ספציפית, ודורשות עלות גבוהה להטמעה אינטגרציה ואחזקה. בנוסף, מחזור ההתיישנות של מערכות מחייב עדכונים תוך דרישה שמערכות חדשות יעמדו בקצב החדשנות תוך שמירה או הפחתה של עלויות הון.

Titanium Control היא תשתית ענן ניתן לפריסה מסחרית בהפעלה מקומית באתר הלקוח, אשר מבצעת וירטואליזציה של תת-מערכות פיזיות בשימוש בפלטפורמה מבוססת על סטנדרטים פתוחים. הפלטפורמה מספקת את הביצועים הגבוהים, זמינות גבוהה, גמישות, והשהיה נמוכה, הנדרשים כדי להפחית הוצאות הון ותפעול, וכן כדי לצמצם למינימום זמני השבתה לא מתוכננת עבור יישומים תעשייתיים ושירותי בקרה בכל סדר גודל. שלא כמו פלטפורמות וירטואליזציה של IT ארגוני, הפלטפורמה של ווינד ריבר מבטיחה אמינות גבוהה עבור יישומים ושירותים הנפרסים בקצה הרשת, כגון fog deployments.



מאפיינים מרכזיים של Titanium Control כוללים:

• תוכנת קוד פתוח מבוססת על סטנדרטים דה-פקטו עבור ענן מקומי באתר הלקוח ווירטואליזציה, כולל לינוקס, מכונה וירטואלית KVM בזמן אמת ו- OpenStack.
• ביצועים גבוהים וזמינות גבוהה עם vSwitch מואץ ותקשורת inter-VM, בנוסף לניהול תשתית וירטואלית.
• תכונות אבטחה הכוללות יצירת בידוד, אתחול מאובטח ו- Trusted Module Platform המתאפשר באמצעות Enhanced Platform Awareness
• סקלאביליות מ-2 ליותר מ- 100 צמתי מחשוב (nodes)
• עדכוני תוכנה ותיקונים ללא פגיעה בשירותים ויישומים

"עם צמיחת ה- IoT התעשייתי, חברות מחפשות להטמיע את הדור הבא של מערכות בקרה פתוחות ומאובטחות. Titanium Control עונה במדויק על הצורך הזה, ונמצאת בניסויים פעילים אצל בתעשיות שונות, החל מייצור עד אנרגיה ושירותי בריאות", אמר ג'ים דאגלס, נשיא ווינד ריבר. "התוכנה שלנו סיפקה לחברות אלה דרכים עוצמתיות להגביר יעילות ולחזק אבטחה, בטיחות ואמינות במהלך 35 השנים האחרונות. עם ההוספה של Titanium Control למערך המוצרים שלנו, ווינד ריבר מקדמת עידן תעשייתי חדש באמצעות וירטואליזציה, ביצועי זמן אמת וקישוריות מהקצה-לענן"

Titanium Control היא חלק ממערך Wind River Titanium Cloud של מוצרי וירטואליזציה עבור הפריסה של שירותים קריטיים, החל מתפעול ועד לסביבות מרכזי נתונים אשר דורשים ביצועי זמן אמת וזמינות רציפה של שירותים. התוכנה מותאמת עבור מעבדי Intel Xeon, ואומתה מראש על חומרה מהספקים המובילים של שרתים מבוססי אינטל.

האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים