גריי. יחסי ציבור ברשת.
גריי עוזר לך לפרסם הודעות לעיתונות בחינם ובקלות התחל עכשיו כנס >>

Adar Capital: זאב מרינברג חוזה תקופה של חוסר יכולת חיזוי בשו

מאת:  זהר נוי - נוי תקשורת   |   תאריך:  22/03/17 08:22   |   קטגוריה:  דעות
שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק
Adar Capital: זאב מרינברג חוזה תקופה של חוסר יכולת חיזוי בשווקים הפיננסיים

"ההיגיון שאנחנו רגילים אליו כבר לא פועל"

22 במרץ 2017, (BUSINESS WIRE):

זאב מרינברג, המייסד ומנהל ההשקעות הראשי של קרן הגידור Adar Macro Fund, אחת מקרנות הגידור עם הביצועים הטובים היותר ב-2016 עם תשואה של 33.5 אחוז על ההון המושקע ב-2016, חושב שבטווח הקצר השווקים הפיננסיים ניצבים בפני תקופה חדשה של חוסר יכולת חיזוי. "יוני 2016 ציין את תחילתה של תקופה חדשה מבחינת מדיניות והשווקים הפיננסיים", הוא טוען. "שלושת העשורים האחרונים, לפחות, התאפיינו בשלטון ההיגיון שגבר ברוב רובן של הדילמות. והיינו עדים לעזרה מסוגים שונים שקרן המטבע הבינ"ל העניקה לכלכלות המתעוררות, החל ממכסיקו ב-1995, ורוסיה, ברזיל, אסיה, יוון ואוקראינה בשנים שלאחר מכן. השכל הישר גבר בפתרון של כל משבר. היישום של ההיגיון הזה איפשר לחזות אירועים עתידיים וכתוצאה מכך איך להשקיע".

מרינברג מציין: "הברקזיט, הבחירות בקולומביה שבהן הסכם השלום נדחה, הבחירות באיטליה שבהן הקו הפרו- אירופאי הובס ולבסוף הבחירה של דונלד טראמפ לנשיא ארצות הברית (כנגד כל הציפיות) מצביעות על תחילתה של תקופה חדשה שבה ההיגיון שאנחנו רגילים אליו כבר לא פועל".

לדעתו של מנהל ההשקעות הראשי של Adar Macro Fund, "גם תגובת השווקים לאירועים האלה לא הגיונית ושונה ממה שהורגלנו אליו. ההשפעות של ההצבעה על הברקזיט היו קצרות מועד וחלפו תוך כמה חודשים, חוץ מהערך של השטרלינג מול מטבעות אחרים. במקרה של האירועים האחרים, השוק קיבל כל תוצאה בחגיגות. התחזיות לירידות משמעותיות בנכסים פיננסיים במקרה שהמועמד הרפובליקני ינצח הפכו כיוון במציאות עם עליות מחירים פנטסטיות, שזה בבירור מה שמניע משקיעים".

זאב מרינברג מוסיף: "הניסיון מראה שמשקיעים מבקשים תשואה נומינלית, ומתאימים את התיק שלהם כדי להשיג את הביצועים האלה. כששיעורי הריבית יורדים, הם קונים נכסים באיכות נמוכה ללא הבחנה. לעומת זאת, כשהריבית גבוהה, הם קונים רק נכסים עם סיכון נמוך כמעט ללא השקעה בנכסים מסוכנים".

"הריבית נמוכה כבר הרבה שנים, ולפי ההנחה הזאת המשמעות צריכה להיות שהאיכות של תיקי ההשקעה לא מאוד טובה, כשהתשואה הנומינלית היא התכונה העיקרית. ההיסטוריה גם מלמדת אותנו ששיעורי ריבית כל כך נמוכים לא יכולים להימשך תקופה ארוכה כפי שהם כבר נמשכו. חיוני ששיעורי הריבית יעלו כדי שלבנקים המרכזיים יהיו לפחות הכלים לבצע תפקיד מסוג כלשהו במשבר הבא". מרינברג חוזה: "ההשפעה הכי גדולה יכולה להיות על אג"ח שיש להן מתאם גבוה עם האג"ח לפירעון בעוד 10 עד 30 שנה שמנפיקה ממשלת ארה"ב".

Adar Macro Fund

Adar Macro Fund היא קרן גידור שמנוהלת על ידי Adar Capital Partners. Adar Capital Partners Ltd. שהוקמה ב-2011 מספקת ייעוץ השקעות למוסדות, משרדים משפחתיים וקרנות של השקעות פרטיות בעיקר באמריקה הלטינית ואירופה. היא מנהלת כעת נכסים בשווי כולל של יותר מ-1.5 מיליארד דולר. ב-2016 Adar Macro Fund זכתה בפרס "קרן השווקים המתעוררים אמריקה הלטינית 3 שנים הטובה ביותר" של Acquisition International ובפרס "קרן הגידור החדשנית ביותר של שנת 2016" של כתב העת Wealth & Finance.

סימול בלומברג: ADARMAA KY

http://www.adarcapitalpartners.com

אנשי קשר
מדיה:
Newsline
Miguel Ramos
mramos@newsline-pr.com

מקור: Adar Capital Partners

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769
האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים