גריי. יחסי ציבור ברשת.
גריי עוזר לך לפרסם הודעות לעיתונות בחינם ובקלות התחל עכשיו כנס >>

בפעם השלישית ברציפות: ESET עם התוצאות הטובות ביותר

מאת:  מיכל גוב - ESET ישראל   |   תאריך:  04/05/17 05:22   |   קטגוריה:  טכנולוגיה
שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק
מתוך AV-Test
מתוך AV-Test
השבוע פרסם AV-Test את תוצאות מבחן ההגנה העצמית ( (Self-Protectionלתוכנות אנטי וירוס, אשר בדק 32 פתרונות אבטחת מידע על הגנת קבצים באמצעות Address Space Layout Randomization (ASLR) ו-Data Execution Prevention (DEP). בפעם השלישית, ESET השתתפה במבחן עם שני מוצרים עסקיים ומוצר אחד ללקוחות פרטיים. הן במוצרים העסקיים והן במוצר הפרטי הביצועים היו ללא רבב והגיעו לתוצאות של 100%. ESET היא הספקית היחידה בהיסטוריה שהשיגה בכל שלושת המבחנים שנערכו עד כה את הציון המירבי.

AV-Test בחנה את כל יכולות ההגנה העצמית של תוכנות אבטחת המידע שנבדקו על קבצים מסוג PE (מצב הפעלה נייד) עבור פתרונות של 32 ו-64 סיביות. בנוסף, נבחנו חתימות האישורים התקפים (certificate signature) של הקבצים ופרוטוקול HTTPS.

"כדי להציע הגנה יוצאת דופן של אבטחת מידע, הספקיות צריכות לספק הגנה בלתי מתפשרת", אמר אנדראס מרקס, מנכ"ל AV-TEST GmbH. "בכל אחת מבדיקות ההגנה העצמית שלנו הוכיחו מוצרי ESET שהם מסוגלים לספק ביצועים ללא דופי".

בשנת 2014, כאשר פורסם לראשונה מבחן ההגנה עצמית, רק שתי יצרניות היו מסוגלות לפרוס באופן מלא את טכנולוגיית ASLR & DEP. במבחן האחרון, מחצית מהפתרונות שנבדקו השיגו הגנה עצמית מלאה, המהווה צעד גדול קדימה בתקני התעשייה.

"אנחנו ב-ESET שואפים לספק למשתמשים מוצרים מובילים" אמר יורה מולכו, מנהל הטכנולוגיות בחברת ESET. "שימוש בטכנולוגיות כגון ASLR ו- DEP הולך יד ביד עם פיתוח קבוצה חזקה של מוצרים שהביצועים שלהם מאומתים על ידי בדיקות מקיפות, פנימיות וחיצוניות, על מנת להשיג אמינות מקסימלית".
האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים