גריי. יחסי ציבור ברשת.
גריי עוזר לך לפרסם הודעות לעיתונות בחינם ובקלות התחל עכשיו כנס >>

חאטר מסעד מכחיש בתוקף עוד האשמות מומצאות ועוד פסק דין של בית

מאת:  זהר נוי - נוי תקשורת   |   תאריך:  24/05/17 12:24   |   קטגוריה:  דעות
תגיות:  GLOBENEWS WIRE
שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק
חאטר מסעד מכחיש בתוקף עוד האשמות מומצאות ועוד פסק דין של בית משפט מדומה בראס אל-חאימה

24 במאי 2017, GLOBENEWS WIRE:

בתגובה להודעה האחרונה מראס אל-חאימה שטוענת שהוא נמצא אשם בעוד האשמות מומצאות, דובר בשם הצוות המשפטי של ד"ר חאטר מסעד הגיב:
"לד"ר מסעד נודע רק היום, באמצעות ההודעה של ראס אל-חאימה לאמצעי תקשורת נבחרים, שהוא כביכול נמצא אשם במעילה על ידי בית משפט פלילי בראס אל-חאימה לפני ארבעה שבועות. לד"ר מסעד לא הייתה אפילו גישה לפסק הדין לכאורה הזה שניתן בהיעדרו, והוא לא ראה אותו.
"מעולם לא נמסרה לו הודעה על ההליכים האלה והוא אפילו לא ידע עליהם, וכתוצאה מכך הוא שוב לא היה יכול להגן על עצמו כראוי.
"העובדות שבבסיס ההרשאה לכאורה הזאת, כפי שהוצגו וסוכמו בהודעה של ראס אל-חאימה, אינן נכונות וד"ר מסעד מכחיש אותן, כמו כל ההאשמות האחרות שכלולות בהודעה.
"פסק הדין הזה שניתן בהיעדר הנאשם הוא כנראה תוצאה של עוד משפט מדומה שארגן באופן ישיר או לא ישיר שייח סעוד בין סאקר אל קסימי, שליט ראס אל-חאימה, כדי לרסן את התביעות האזרחיות שהעלה נגדו ד"ר מסעד על שכר שלא שולם כיועץ לסעוד במשך יותר מעשר שנים, או כדי לפגוע בעסקי ייצור האריחים המתחרים של ד"ר מסעד, שמתפתחים בהצלחה מאז שעזב מרצונו את ראס אל-חאימה ב-2012".
הערות לעורכים
• כל הנסיונות המשפטיים הקודמים של ראס אל-חאימה עד היום נגד ד"ר מסעד ואחרים נכשלו ואפילו סורבו על ידי כמה בתי משפט במספר סמכויות שיפוט בינ"ל. ההצלחה החלקית היחידה הייתה על ידי חילוץ הודאה מתוך כפייה מאדם אחר אחרי שנחטף והוחזק בכוח במשך למעלה משנה, ללא משפט, בכלא פרטי בראס אל-חאימה.
• ד"ר מסעד לא היה אף פעם עובד של רשות ההשקעות של ראס אל-חאימה (RAKIA), אבל לפי מסמך הנאמנות שבמסגרתו הועסק היה לו ייפוי כוח מלא "להסמיך כל אדם שהוא רואה לנכון להוציא לפועל את הסמכויות שלו". במסגרת ייפוי כוח כזה הוא היה יכול לעשות את מה שהיה נחוץ לטובת RAKIA. אי אפשר להעמיד אותו לדין על החלטות כאלה.
• ראס אל-חאימה ביקשה את ההסגרה של ד"ר מסעד בתגובה לתביעה שלו לתשלום מלא על הקמת RAKIA והפיכתה לחברה מצליחה. זאת הדרך שלה להימנע מלשלם לו.
• ההאשמות המומצאות שהועלו נגדו באוקטובר 2015 היו מבוססות על החלטה ממניעים לא הולמים שלא נתמכה על ידי הוכחות אמיתיות כלשהן, במשפט שנערך בהיעדר הנאשם וללא הזכות המשפטית הבסיסית לקבל הודעה לפני או אחרי המשפט על החקירה לכאורה שנערכה נגדו.
ד"ר מסעד לא נעצר בצו מעצר של האינטרפול כי הסוכנות דורשת רמה גבוהה יותר של הוכחות לפעולה כזאת שלא ניתנה במשפט הראווה שלו באוקטובר 2015

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769

האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים