גריי. יחסי ציבור ברשת.
גריי עוזר לך לפרסם הודעות לעיתונות בחינם ובקלות התחל עכשיו כנס >>

Molecular Health עוברת לפתרון רד האט

מאת:  אולמדיה - פי.אר   |   תאריך:  28/06/17 00:05   |   קטגוריה:  יחסי ציבור
תגיות:   Red Hat , רד האט
שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק
פטרה היינריך
פטרה היינריך
חברת הביוטכנולוגיהMolecular Health עוברת ל- Red Hat Enterprise Linux for SAP HANA עבור ניהול נתונים רפואיים

חברת הביוטכנולוגיה מטמיעה Red Hat Enterprise Linux for SAP HANA כדי לתפעל פלטפורמת טכנולוגיה עתירת ביצועים, אמינה וחסכונית שמשלבת מומחיות ביו-רפאית עם נתוני גנטיקת גידולים ומטופלי סרטן

רד האט (Red Hat) – הספקית הגדולה בעולם של פתרונות קוד פתוח, הודיעה כי Molecular Health, חברת טכנולוגיה מובילה בתחום רפואה מדויקת הטמיעה Red Hat Enterprise Linux for SAP HANA בשילוב עם פתרון גיבוי והתאוששות של Bacula Systems.
הפלטפורמה היא הבסיס של מוצר אנליטי חדש שלה הנקרא HM Guide, עבור טיפול בסרטון על בסיס מסד נתוני ידע אמין ביותר. בסיס ידע זה הינו אוסף ערוך מראש של מידע שנאגר ממיליוני פרסומים מדעיים ורפואיים, כמו גם הערכות ממסדי נתונים גלובליים של נתונים קליניים ומולקולריים.

לאמינות פלטפורמה ותשתית יש חשיבות רבה במיוחד, מאחר ש- HM Guide הפועל בענן, דורש גיבויים תקופתיים וזקוק ליכולת אחסון נתונים בסוגים שונים של מדיה, כמו דיסקים או טייפים. העיבוד לטווח ארוך של משימות batch היה תמיד שיקול מרכזי, בו כרוך חישוב של כמויות עצומות ומורכבות של נתונים.

כדי לטפל בכך, יציבות שרתים הינה קריטית ל- Molecular Health. אחרי בחינות קפדניות בחרה החברה ב- Red Hat Enterprise Linux for SAP HANA עם תוכנת גיבוי של Bacula, שהנה שותפת ISV של רד האט.

Red Hat Enterprise Linux for SAP HANA, שהוכרזה ביוני 2014 כבסיס של שיתוף פעולה מורחב בין רד האט ו- SAP, מציעה פלטפורמה סקלאבילית, משולבת ועתירת זמינות, המצוידת באמינות, איכות ויציבות המובילות בתעשייה של Red Hat Enterprise Linux.
Red Hat Enterprise Linux for SAP HANA מסייעת לארגונים לקבל מהר יותר החלטות חכמות יותר, להאיץ תהליכים עסקיים ולאפשר קונסיסטנטיות של פעילויות ברחבי העסק דרך סטנדרטיזציה על פלטפורמת רד האט – אשר מפעילה מערכות קריטיות ביותר מ- 90 אחוז מחברות ה- Fortune 500 הגלובליות.

Red Hat Enterprise Linux for SAP HANA הוכחה כפלטפורמת הפעלה מאורגנת ויציבה מאוד עבור חברת הביוטכנולוגיה. Molecular Health מאמינה כי הודות לפתרון החזק והמתרחב יותר שיש לה עכשיו, היא ממוצבת היטב לנהל ולהרחיב את הפלטפורמה שלה עם חסינות לעתיד.

סטיבן פוס, סגן נשיא לפעילויות IT ב- Molecular Health, אמר: "Red Hat Enterprise Linux for SAP HANA בצירוף Bacula Systems, מספקת לנו סביבה אמינה ויציבה ביותר. כתוצאה מכך אנו יכולים עתה להריץ עומסי עבודה ארוכי טווח ועתירי מחשוב, תוך ביטחון רב בהצלחת הביצוע".

פטרה היינריך, סגנית נשיא רד האט לשותפים ובריתות ב- EMEA, אמרה: "Red Hat Enterprise Linux for SAP HANA מאפשרת לחברות כמוMolecular Health, אשר רצתה לספק פיתוח רפואי טוב יותר ולשפר את יכולות המחקר הרפואי שלה כדי לאחזר נתונים במהירות כנדרש על ידי יישומים, לנהל בקלות רבה יותר עומסי עבודה עסקיים קריטיים ולעבוד מטכנולוגיות חדשניות יעילות יותר. שיתוף הפעולה החזק של רד האט עם SAP, כולל עבודתנו המשותפת על SAP HANA, מספק למשתמשים מערכת הפעלה יציבה ואמינה ביותר, דבר הכרחי בתעשיית מדעי הבריאות והטכנולוגיה הרפואית".


האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים