גריי. יחסי ציבור ברשת.
גריי עוזר לך לפרסם הודעות לעיתונות בחינם ובקלות התחל עכשיו כנס >>

חוזרים ללימודים עם Epson ואופיס דיפו

מאת:  נחום דוניצה - דוניצה תקשורת   |   תאריך:  17/07/17 05:25   |   קטגוריה:  אירועים
תגיות:  epson
שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק
רשת אופיס דיפו, בשיתוף חברת Epson, יוצאות במבצע ההנחות המסורתי לקראת החזרה ללימודים לרוכשים של מדפסות הזרקת הדיו של Epson. במסגרת המבצע יהנו הרוכשים, תלמידים וסטודנטים, מהנחות של עד 25 אחוז, כמו גם מדיו ואחריות למשך 3 שנים – במתנה (כאשר בשנת האחריות הראשונה יש איסוף והחזרה מבית הלקוח).

Epson, מי שהייתה אחראית על מהפיכת מדפסות הזרקת הדיו המצוידות במיכלי דיו במקום המחסניות המאוד יקרות, תספק לכל רוכש סט של 6 בקבוקי דיו בכל מארז. התוצאה: הדפסה של 13 אלף דפים בשחור לבן ו-6500 דפים בצבע – לפני שחוזרים לחנות להצטייד בדיו...

מערכת מיכלי הדיו בקיבולת אולטרה גבוהה מבטלת את הצורך במחסניות דיו, ומשחררת את המשתמשים מהצורך לקנות ולהחליף מחסניות דיו. השימוש היומיומי במדפסות ITS נטול מאמץ ואמין. לדברי דוביק דביר, מנהל תחום ההדפסה ב- Epson ישראל: "מדפסות ה- ITS שלנו מעניקות פתרון פנטסטי להדפסה בנפח גבוה. הן בנויות ספציפית כדי להעניק עלות אולטרה נמוכה לדף, אולם חשוב מכך, הן גם עקביות ואמינות״.

מחירי מבצע לדוגמה: המדפסת המשולבת Epson L382 הכוללת קישוריות WIFi, תמכר ב-749 שקל במקום 949 שקל, הנחה של 21 אחוז. מדפסת משולבת אלחוטית מדגם L565 תמכר ב- 1199 שקל במקום 1599 שקל, חסכון של 25 אחוז.

המבצע בתוקף עד 31 ביולי 2017 או עד גמר המלאי.
האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים