גריי. יחסי ציבור ברשת.
גריי עוזר לך לפרסם הודעות לעיתונות בחינם ובקלות התחל עכשיו כנס >>

Safe-T מינתה חברת הפצה תורכית המתמחה בפתרונות אבטחת מידע

מאת:  איריס וינשטיין - kav-yashir   |   תאריך:  01/08/17 06:01   |   קטגוריה:  טכנולוגיה
שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק
שחר דניאל, מנכ
שחר דניאל, מנכ"ל Safe –T

Safe-T חתמה על הסכם להפצת פתרונות אבטחת המידע והסייבר שלה עם חברת Consultancy Encode התורכית, ספקית פתרונות אבטחת מידע וסייבר בתורכיה מזה כ- 13 שנים.
החתימה על ההסכם עם Consultancy Encode, הינה חלק ממגמת הגידול בפעילות לקידום מכירות מוצריה של Safe-T בתורכיה, על ידי התקשרות עם גופים מובילים במדינה.

שחר דניאל , מנכ"ל Safe-T ציין כי:" Consultancy Encode שותפה לחזון של Safe-T כי ניתן להגן על המידע הקריטי בארגונים על ידי מתן פתרון אבטחה כולל ללקוחות. שתי החברות רואות עתיד לפעילות המשותפת וצופות גידול ניכר במספר הלקוחות ובנתח השוק של פתרונות Safe-T בתורכיה."

אודות Safe-T

Safe-T (www.safe-t.com) הינה ספקית של פתרונות שנועדו לצמצם התקפות על שירותים עסקיים קריטיים ונתונים עבור מגוון רחב של תעשיות, כולל: פיננסיים, שירותי בריאות, ממשלה, וכו '

Safe-T (HDS) – פתרון המונע מתקפות על המידע הארגוני הרגיש, כגון חסימה של אלו שאינם מורשים לגשת למידע, שירותים, רשתות, ממשקי API; כמו גם איומים הקשורים לזליגת מידע, דליפה של מידע, תוכנות זדוניות, כופר, והונאה.

ארגונים וממשלות סומכים על חברת Safe-T שתאבטח את הנתונים, השירותים והרשתות שלהם מפני איומים פנימיים וחיצוניים.

חברת Safe-T מתמקדת במתן שירותים לחברות אסטרטגיות בשוק, ומאפשרת להם להנות מפרודוקטיביות, יעילות, אבטחה מוגברת תוך עמידה ברגולציות רבות.
Safe-T פועלת בצפון אמריקה, אפריקה, אירופה, אסיה פסיפיק וישראל.


האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים