גריי. יחסי ציבור ברשת.
גריי עוזר לך לפרסם הודעות לעיתונות בחינם ובקלות התחל עכשיו כנס >>

בואינג ודאסו סיסטמס מכריזות על שותפות מורחבת

מאת:  רועי צ'ופק - fortissimo smart media   |   תאריך:  03/08/17 07:11   |   קטגוריה:  טכנולוגיה
שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק
בואינג מאמצת פלטפורמת 3DEXPERIENCE
בואינג מאמצת פלטפורמת 3DEXPERIENCE
דאסו סיסטמס ובואינג מרחיבות את השותפות ביניהן. בואינג תרחיב את השימוש במוצרי דאסו סיסטמס לרוחב תוכניות התעופה האזרחית, החלל וההגנה, עם פלטפורמת 3DEXPERIENCE.

ההחלטה הגיעה לאחר תהליך בחינה קפדני, אשר כלל אנליזה מעמיקה של יכולות טכניות ופונקציונאליות, עלויות, ויתרונות עסקיים לאורך שרשרת הערך. בואינג תטמיע את פלטפורמת 3DEXPERIENCE בשלבים ותסתמך על הפתרונות הייעודיים לתעשיית התעופה והחלל, Winning Program, Co-Design to Target, Ready for Rate, Build to Operate ו- License to Fly. באמצעות פתרונות ייעודיים אלה, בואינג תעמיק את שיתוף הפעולה הדיגיטלי מקצה לקצה, ותחזק יכולות תכנון, הנדסה, אנליזה, תכנון ייצור והוצאה לפועל ברצפת הייצור, לרוחב הארגון.

"דאסו סיסטמס גאה לשתף פעולה עם בואינג בדרכה למאה שנים נוספות של חדשנות לצד שותפה שהיא מאמינה בה. בואינג מובילה את הדרך לא רק בתעשיית התעופה, אלא מהווה גורם המשפיע גם על התפתחות של תעשיות נוספות", אמר ברנרד שארלז, נשיא ומנכ"ל, דאסו סיסטמס. "אנו נמצאים בנקודת מפנה של העידן התעשייתי, בה אנו מנפצים פרדיגמה נוספת של התעשייה. החיבור בין נתונים בעולם הוירטואלי לבין העולם הפיזי משנה את התפיסה של שרשרת ייצור עם רציפות דיגיטלית מקצה לקצה. הארגון המורחב כולו יכול לשלוט ולמדוד ברציפות תהליכים עסקיים, כדי להשיג יעילות מירבית ולמצות אפשרויות של צמיחה אורגנית. כך נראים 'עסקים בעידן החוויות'".

הטמעת פלטפורמת 3DEXPERIENCE משמעה הקטנת עלויות של אינטגרציה ועלויות התמיכה, שיפור התפוקה, עידוד חדשנות, וסיוע בהפעלת תהליכים מגוונים כדי לקבוע סטנדרטי עבודה לרוחב כל שרשרת הערך. מעבר ליכולות הסימולציה של מוצרים ותהליכים, פלטפורמת 3DEXPERIENCE מספקת גם את היכולת לזהות ולחסל סיכונים אפשריים ובעיות איכות - עוד בטרם הייצור. מקור הנתונים היחיד והאחיד של הפלטפורמה, לרוחב כל האפליקציות, מספק מידע אמין בזמן אמת שמאפשר קבלת החלטות. מקור הנתונים גם מאפשר תקשורת רציפה לרוחב הארגון, כולל כל שרשרת האספקה, וכן בין דורות שונים של מוצרים. רציפות דיגיטלית זו תשפר יכולות של נתונים ואנליטיקה.

"ההחלטה להטמיע את פלטפורמת 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס היא נקודת ציון במהפך הדיגיטלי שלנו. הפלטפורמה הדיגיטלית מספקת יכולות של תכנון וייצור גלובלי, שיניעו אותנו קדימה במאה השניה שלנו", אמר טד קולברט, סמנכ"ל טכנולוגיות מידע ואנליטיקה, בואינג. "הערך של השותפות האסטרטגית המורחבת הזו נובע מרצון הדדי לשנות את הדרך בה בואינג מחברת, מגנה וחוקרת את העולם".


האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים