גריי. יחסי ציבור ברשת.
גריי עוזר לך לפרסם הודעות לעיתונות בחינם ובקלות התחל עכשיו כנס >>

משרד הפנים האיטלקי מאיץ טרנספורמציה דיגיטלית עם פתרונות CA

מאת:  דוד כנען - כנען יחסי ציבור   |   תאריך:  08/08/17 08:57   |   קטגוריה:  טכנולוגיה
תגיות:   CA ,  NessPRO ,  תוכנה , מחשבים
שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק

CA Technologies (נאסדאק: CA) הודיעה כי משרד הפנים האיטלקי בחר בפתרונות לניהול זהויות וגישה מתוצרת CA, ובמוצרים CA PPM (CA Application Performance Management) ו-CA API Management. הפתרונות והמוצרים של CA ישמשו לניהול ביצועים ואבטחת מידע באיסוף ופרסום נתוני בחירות. NessPRO, קבוצת מוצרי התוכנה של נס, היא מפיצת מוצרי CA Technologies בישראל.

"CA Technologies היא שותפה מהימנה, המסייעת למודרניזציה של פתרונות ה-IT שלנו עם סל מוצרים רב-עוצמה של תוכנות לניהול IT ואבטחת מידע, התומך בהליכי הבחירות של איטליה" אמר סלווטורה גאלאטיוטו, מנהל פיתוח אפליקציות במשרד מערכות המידע של המחלקה לעניינים פנימיים וטריטוריאליים (DAIT) במשרד הפנים האיטלקי. "עוצמתה של CA בסיוע ללקוחות בתחום הטרנספורמציה הדיגיטלית, תתמוך בנו בעת חידוש התשתית הטכנולוגית שלנו ותקטין את עלויות התפעול במהלך הבחירות הארציות".

יחידת DAIT של משרד הפנים האיטלקי אחראית לאיסוף, עיבוד והפיכת נתוני הבחירות הארציות לזמינים לציבור, לתקשורת ולגופים מוסדיים שונים. הנתונים רגישים וכוללים מידע כגון מספר הבוחרים, רשימות, מועמדים, קולות, שיעור ההצבעה וספירת הקולות הסופית.

המטרה העיקרית של DAIT היתה לצמצם עלויות ולספק לעיריות ולמחוזות מערכת אמינה וקלה לשימוש העונה על הדרישות לעומסי עבודה ואבטחת מידע, תוך העברת פרסום נתוני הבחירות ל-APIs.

הפרויקט היה תלת-שלבי. השלב הראשון כלל יישום של המוצרים CA Advanced Authentication ו-CA Application Performance Management כדי לספק אפליקציות מהר יותר ובצורה מאובטחת יותר, עם חוויה אופטימלית.

"CA Advanced Authentication מאפשר הקצאת משאבים (provisioning) גמישה וחוויית משתמש ללא חיכוך, ומאפשר לעיריות ולמחוזות שימוש אמין ופשוט" אמר גאלאטיוטו. "CA Application Performance Management מאפשר לנו לנטר את הביצועים בקלות, ובאופן מדויק ואמין. הוא מאפשר לנו לזהות צווארי בקבוק באפליקציות ולהפחית כשלים במנגנון הבחירות. כל בעיות הביצועים מזוהות במהירות ואנו מתערבים במהירות כדי לפתור אותן".

השלב השני של הפרויקט התמקד בהפחתת המורכבות הטכנולוגית. DAIT החליטה להחליף לחלוטין את פלטפורמת אבטחת המידע הקיימת עם מוצרים מהפורטפוליו של CA לניהול זהויות וגישה, כולל CA Single Sign-On, CA Directory ו-CA Identity Management and Governance. תוכנת אבטחת המידע של CA נבחרה עקב גמישותה והתאמתה לצרכי DAIT.

השלב השלישי היה להפוך את השירותים לזמינים לאפליקציות אחרות באמצעות APIs לעומת web services. DAIT בחרה ב- CA API Management עקב שימוש קל בעת הגדרה ויישום של מדיניות גישה, גמישות פורטל לשימוש בעיריות ובסוכנויות אחרות, והשתלבות עם פלטפורמת אבטחת המידע של CA Technologies. בנוסף, באמצעות שימוש ב-CA API Management, ישויות אשר מחליפות נתוני בחירות עם משרד הפנים יכולות גם להתחיל לכתוב אפליקציות סטנדרטיות משלהן.

"אנו שמחים לעזור למשרד הפנים האיטלקי להאיץ את מסע הטרנספורמציה כדי לספק חוויות מכוננות מעולות במהירות ובהיקף ללא תקדים" אמר איימן סייד, נשיא ומנהל המוצרים הראשי ב-CA Technologies. "סל המוצרים הנרחב של CA עוזר להם לעבוד מול סוכנויות שלטון על מנת לספק שירותים בצורה מהימנה ומאובטחת".

אודות CA Technologies

CA Technologies )נאסדאק: CA) יוצרת תוכנה המביאה לשינוי בחברות ומאפשרת להן לנצל את ההזדמנויות הגלומות בכלכלת היישומים. תוכנה נמצאת בלבו של כל עסק בכל ענף. CA עובדת עם חברות ברחבי העולם בתחומי התכנון, הפיתוח, הניהול ואבטחת המידע, במטרה לשנות את הדרך בה אנו חיים, מבצעים עסקאות, ומתקשרים בסביבות ניידות, ענן פרטי וציבורי, סביבות מבוזרות וסביבות mainframe. למידע נוסף: [www.ca.com ]

הבהרות משפטיות

Copyright © 2,015 CA, Inc.. כל הזכויות שמורות. כל הסימנים המסחריים, השמות מסחריים, סימני שירות, והסמלים המסחריים שקיימת אליהם הפניה במסמך זה שייכים לחברות שלהם בהתאמה.

לפרטים נוספים: דודו כנען, כנען יחסי ציבור, טל' 054-4255307, דוא"ל david@kanaanpr.com
האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים