גריי. יחסי ציבור ברשת.
גריי עוזר לך לפרסם הודעות לעיתונות בחינם ובקלות התחל עכשיו כנס >>

קבוצת טובול בוחרת בפתרונות אבטחת המידע של Sophos

מאת:  ירון ערן - Believe   |   תאריך:  22/08/17 04:06   |   קטגוריה:  טכנולוגיה
שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק
קבוצת טובול
קבוצת טובול
הפרויקט, בהיקף 200 אלף שקלים, ישרת 300 משתמשי הארגון ויספק שליטה מרכזית על כל מערכות ההגנה הארגוניות, גישה בטוחה מרחוק וחיבור מאובטח לסניפים


קבוצת טובול, המובילה בענף הבניה בארץ, משווקת ומפיצה של חומרי בניין ומוצרי גמר לבית, בוחרת בפתרונות אבטחת המידע של חברת Sophos, המיוצגת בישראל על ידי Power Communication. הפרויקט, בהיקף של 200 אלף שקלים, נמשך מספר שבועות והסתיים לאחרונה. הוא ישרת כ-300 עובדים ב- 3 סניפי הארגון.

במסגרת הפרויקט, שהתבצע על ידי חברת Expert2IT, הוטמעו פתרונות מקיפים לאבטחת המידע של הארגון, המאפשרים שליטה מרכזית על כל מערכות ההגנה, גישה בטוחה מרחוק וחיבור מאובטח לסניפים.

במהלך הפרויקט הוטמע פתרון Sophos UTM (Unified Threat Management) לניהול מאוחד של איומים בסניפי הארגון המרכזיים, הכולל את כל המודולים המוצעים, ביניהם WAF, הגנה על אימייל, הגנה על רשתות VPN, Intrusion Protection ועוד. מעבר לכך, הוטמעו פתרונות הדור הבא להגנת נקודות קצה (Next Generation Endpoint Protection) המנוהלים בפלטפורמת Sophos Cloud Central , ופתרון Sophos Intercept-X המתקדם להגנה מפני התקפות כופר ו- zero day. הסניפים המרוחקים של טובול חוברו למטה החברה על ידי Sophos Red, התקן אית'רנט מרוחק (Remote Ethernet Device) המאפשר להרחיב את יכולות ההגנה הארגוניות לכל סניף ומיקום בקלות.

מוטי רותם, מנהל מערכות המידע בקבוצת טובול אמר כי: "קבוצת טובול חיפשה פתרונות אבטחת מידע שיספקו את ההגנה המקיפה והאיכותית ביותר מחד, וקלות בניהול מאידך. כפי שקבוצת טובול מציעה ללקוחותיה סל רחב וכולל של מוצרים בענף הבניה תחת קורת גג אחת, כך גם בחרנו ספק שייתן מענה מקיף לכל צרכי אבטחת המידע של הארגון בפלטפורמה אחת פשוטה ויעילה, וזאת לאחר בחינה מדוקדקת של יכולות ההגנה שלהם ולאחר ברור מקיף שכלל התאמה מדויקת לצרכים הספציפיים של טובול".

גיל פלד, מנכ"ל Expert2IT אמר כי: "Sophos מציעה פתרונות רבים וחדשניים להגנה ארגונית מפני כל סוגי ההתקפות האפשריות הידועות והלא ידועות. Sophos מאפשרת לנו לתת פתרונות כוללים לכל רכיבי הארגון ברמה הגבוהה ביותר. היא היחידה שמספקת כיום פתרון Synchronized Security המאפשר לכל רכיב הגנה בארגון 'לדבר' עם כל שאר הרכיבים ולמנוע התקפות בזמן אמת עוד לפני שהן מגיעות ליעדן".

אילן סגלמן סמנכ"ל מכירות ופיתוח עסקי ב- Power Communications ומנהל פעילות Sophos בישראל אמר כי: "פתרונות אבטחת המידע של Sophos מספקים הגנה מקיפה ושקט נפשי לארגונים מבוזרים, הזקוקים ליכולת שליטה מרכזית בכל ההיבטים של אבטחת המידע, הן במטה החברה והן בסניפים מרוחקים שלה. כל זאת, תחת מערך ניהול פשוט וקל שמספק יחס עלות/תועלת מעולה תוך שהוא חוסך בשעות עבודה ומספק תובנות רבות ערך לטווח הקצה והארוך".
האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים