גריי. יחסי ציבור ברשת.
גריי עוזר לך לפרסם הודעות לעיתונות בחינם ובקלות התחל עכשיו כנס >>

רד האט מניידת יישומים ברחבי עננים

מאת:  אולמדיה - פי.אר   |   תאריך:  27/08/17 04:00   |   קטגוריה:  יחסי ציבור
תגיות:   Red Hat , רד האט
שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק
רד האט מגבירה ניידות יישומים ברחבי עננים היברידיים עם NET Core 2.0.
הגרסה האחרונה של פלטפורמת NET Core. בקוד פתוח מביאה פשטות לפיתוח יישומים עבור הענן ופריסה ברחבי טכנולוגיות ענן היברידי פתוחות של רד האט

רד האט (Red Hat), הספקית הגדולה בעולם של פתרונות קוד פתוח, הודיעה כי היא תתמוך ב- NET Core 2.0., הגרסה האחרונה של NET Core. בקוד פתוח, במערך הטכנולוגיות הפתוחות שלה.
NET Core 2.0. - פלטפורמה קלת משקל ומודולרית עבור יצירת יישומי Web ומיקרו-שירותים (microservices), מספקת למפתחים יכולות משמעותיות חדשות, תוך שהיא מאפשרת להם ליצור יישומי NET. ברחבי פלטפורמות, ולפרוס על Red Hat Enterprise Linux, Red Hat OpenShift Container Platform, ועוד.
כתוספת מרכזית לתכנית המפתחים של רד האט (Red Hat Developer Program), הגרסה האחרונה של NET. תומכת ב- .NET Standard 2.0; תוך אספקת תאימות וניידות פלטפורמה מתקדמות ברחבי כל גרסאות זמן ריצה ועומסי עבודה של.NET . היא גם עוזרת לייעל אריזת יישומים עם גישה קלה יותר ל-ASP.NET 2.0 ו- EF Core 2.0, במטרה לפשט עוד יותר את תהליך בניית יישומים בסביבת קוד פתוח מלאה. בנוסף, כשהיא משולבת עם Red Hat Enterprise Linux ו/או Red Hat OpenShift Container Platform, מהדורת NET Core 2.0. תומכת ב- #C, F# ו- Visual Basic עבור יצירת יישומי קונטיינר מודרניים.
רד האט הינה ספקית לינוקס מסחרית היחידה שמציעה תמיכה מלאה ברמה ארגונית עבור NET Core. ברחבי הפורטפוליו שלה. מפתחים יוכלו להשתמש ב- NET Core 2.0. לפיתוח ופריסת יישומים נתמכים ב:
Red Hat Enterprise Linux
Red Hat Enterprise Linux Atomic Host
Red Hat OpenShift Container Platform
Red Hat OpenShift Online
Red Hat OpenShift Dedicated
Red Hat OpenStack Platform


NET Core 2.0. תהיה זמינה בקרוב דרך מוצרים מגוונים של רד האט דרך התקנת yum או כאובייקטים של קונטיינר לינוקס.
הארי מוואר, מנהל בכיר של תוכניות מפתחים ברד האט, אמר: "NET. הינה אחת מפלטפורמות הפיתוח הנפוצות ביותר בשימוש בתעשייה, ורד האט, כתורמת מרכזית לקהילת NET Core, עוזרת להרחיב עוד יותר את הטווח והיכולות של הטכנולוגיה. על ידי תמיכה ב- NET. על Red Hat Enterprise Linux, אנו מסוגלים לספק אחד הפתרונות הנתמכים באופן הרחב ביתר והפתוחים במלואם בשוק, ולהציע לארגונים ביטחון רב יותר בכך שיוכלו להריץ עומסי עבודה של NET. במערכות ייצור שאינן מבוססות Windows, עם הגיבוי של מומחיות רד ותמיכתה זוכת הפרסים".
סקוט האנטר, מנהל ניהול תכנית NET. בחברת מיקרוסופט, אמר: NET Core 2.0. מהווה צעד משמעותי קדימה עבור קהילת ה- NET Core. ועולם המפתחים בכללו, ואנו שמחים מאוד על שיתוף הפעולה הצמוד עם רד האט במהדורה חדשה זאת. אנו מאמינים שמפתחים ישמחו ליכולת לכתוב קוד NET. מוכר מהפלטפורמה המועדפת עליהם, וכי צוותי תפעול שמשתמשים בפתרונות רד האט, ייהנו מהחופש להטמיע את Red Hat Enterprise Linux ו- Red Hat OpenShift Container Platform, באתרי לקוחות וב- Microsoft Azure".
האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים