גריי. יחסי ציבור ברשת.
גריי עוזר לך לפרסם הודעות לעיתונות בחינם ובקלות התחל עכשיו כנס >>

INFINIDAT מגייסת 30 עובדים למטה הפיתוח בישראל

מאת:  איריס וינשטיין - kav-yashir   |   תאריך:  03/09/17 04:45   |   קטגוריה:  טכנולוגיה
שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק
INFINIDAT
INFINIDAT
הגיוס על רקע הרחבת נוכחותה של החברה בשוק אחסון הנתונים העולמי

INFINIDAT, ספקית עצמאית מובילה של פתרונות אחסון נתונים לארגוני אנטרפרייז, מגייסת 30 עובדים בשל התרחבות הפעילות במטה הפיתוח של החברה, הממוקם בהרצליה.

INFINIDAT הישראלית, שנוסדה על ידי גורו האחסון העולמי, משה ינאי, ממשיכה להרחיב את נוכחותה בשוק האחסון העולמי עם פתרון אחסון הנתונים החדשני שלה, ה- InfiniBox, וממצבת את עצמה כמובילה הבאה של שוק האחסון.

המטה הישראלי, המעסיק מעל 250 עובדים, כולל את פעילות המחקר והפיתוח הענפה של החברה, כמו גם את פעילות השיווק והמכירות המקומית. בין המשרות הפתוחות בימים אלו בחברה ניתן למנות מהנדס/ת Performance, מומחה/חת Fullstack, מפתחי Python מנוסים, מהנדסי אוטומציה, מפתחי C++, בודקי תוכנה, מנהל/ת תמיכה, נציגי מכירות, מנהלי רשתות לינוקס, מנהל/ת רכש ועוד.

מעיין אמיר, מובילת הגיוס ב- INFINIDAT מציינת כי: "INFINIDAT מציעה סביבת עבודה דינמית ומאתגרת, עם אפשרות להשתלבות במגוון מחלקות הפיתוח המתקדמות שלה, הכוללות את המומחים המובילים בתחומם. החברה מאפשרת לעובדיה ללמוד, להתפתח ולהתקדם עם הטובים ביותר בתחומם ולעבוד מידי יום בחוד החנית הטכנולוגית".

אודות INFINIDAT
INFINIDAT, המספקת את הדור הבא של פתרונות האחסון לארגונים גדולים, הינה חברה ישראלית, אשר הוקמה על ידי משה ינאי ופועלת בראשותו. החברה מעסיקה כ- 400 עובדים בישראל - במטה הפיתוח, בהנהלת החברה ובמחלקת השיווק והמכירות. לחברה מעל ל-100 לקוחות גדולים בעולם ובישראל, והיא התקינה עד כה פתרונות בנפח של למעלה מאקסה-בייט ברחבי העולם.
למידע נוסף אודות INFINIDAT ופתרונות הדור הבא לאחסון נתונים, בקרו באתר: www.INFINIDAT.com
האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים