גריי. יחסי ציבור ברשת.
גריי עוזר לך לפרסם הודעות לעיתונות בחינם ובקלות התחל עכשיו כנס >>

דיא ניתוח הדמיות בהסכם עם Neusoft Medical Systems הסינית

מאת:  רועי צ'ופק - fortissimo smart media   |   תאריך:  04/09/17 04:18   |   קטגוריה:  טכנולוגיה
תגיות:   Neusoft ,  דיא קרדיו ,  ניוסופט , דיא
שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק
דיא ניתוח הדמיות (שם קודם דיא קארדיו) מקבוצת קפיטל פוינט מדווחת על חתימת הסכם עם ענקית שירותי המחשוב הרפואי הסינית, חברת Neusoft Medical Systems. במסגרת ההסכם, תשלב Neusoft את כלי התוכנה האוטומטיים של דיא בתחום האקו לב בקו מוצרי האולטרסאונד שלה.
על פי ההסכם, העניקה דיא ל-Neusoft, רישיון להטמעת התוכנה והכלים של דיא לניתוח הדמיות במערכות האולטרסאונד שלה. עם חתימת ההסכם, Neusoft רכשה רישיונות מדיא לצורך הטמעת התוכנה במוצריה וכן שירותי מחקר ופיתוח בתחום, בתמורה לסכום כולל אשר סוכם בין הצדדים. בנוסף התחייבה החברה הסינית לרכוש רישיונות נוספים במהלך שנת 2018.
Neusoft היא חברת ענק סינית הנחשבת כיום לחברה מובילה בתחום ה־IT הרפואי, עם התמחות בפיתוח תוכנה עבור הסקטור התעשייתי..Neusoft מספקת שירותים בתחומים רבים, כגון מכשור רפואי, פתרונות מידע עבור בתי חולים וחברות ביטוח וכן פתרונות נלווים לטיפול ביתי. החברה מובילה גם בתחום ה־IT הרפואי בבתי החולים ומייצרת מכשור רפואי עבור בתי חולים ברחבי העולם.
דיא פיתחה טכנולוגיה המשנה באופן מהפכני את דרך פענוח בדיקת האקו-לב. כלי התוכנה של דיא מבוססים על אלגוריתמים ייחודיים של עיבוד תמונה ובינה מלאכותית, המפענחים באופן מהיר מדויק ואוטומטי פרמטרים עיקריים של תפקוד הלב ומציגה אותם לרופאים באופן מהיר ומדויק על גבי התמונה. הפענוח מתבצע הן במכונות האולטרסאונד עצמן והן במערכות המחשוב והענן ( Healthcare IT-PACS) של בתי החולים.
משקיעיה העיקריים של דיא הינם:Shengjing Group. CE Ventures קרן אגת (Agate-MaC Fund) שמואל קבילי וקפיטל פוינט.
הילה גולדמן אצלאן, מנכ"לית דיא, ציינה: " דיא רשמה מספר הישגים טכנולוגיים ואסטרטגיים בשנה האחרונה. הסכם משמעותי זה הינו הכרה נוספת בצורך הגובר בעולם הרפואי לכלים המתקדמים של דיא, המאפשרים פענוח הדמיות רפואיות באופן אוטומטי מהיר ומדויק כחלק מההתקדמות הטכנולוגית והמהפכה העוברת על עולם הבריאות לייעול זמן בדיקות, צמצום עלויות וכל זה תוך שיפור מתמיד ברמת הטיפול בחולה. ההישגים האחרונים מחזקים את החברה ויאפשרו לנו להמשיך ולפתח כלי תוכנה אוטומטים נוספים על בסיס הטכנולוגיה הייחודית של החברה, בתחום הלב וכן להתפתח לתחומים נוספים במקביל".
ארנון תוסיה-כהן, סמנכ"ל פיתוח עסקי הוסיף : "ההסכם עם ניוסופט לשילוב המערכת של החברה במכשירי אולטרסאונד ומערכות ה IT בבתי החולים, מחזקים את החברה ויאפשרו לחברה להמשיך ולחתום על הסכמים מסחריים ואסטרטגיים נוספים ולהטמיע את הכלים המתקדמים של דיא עם שותפים אסטרטגיים נוספים ברחבי העולם".
דיא היא בוגרת האקסלרטור של מיקרוסופט ו IBM , בשנתיים האחרונות זכתה במספר פרסים בתחרויות טכנולוגיה וחדשנות רפואית הן בתחום הקרדיולוגיה ב ASE 2016 והן בתחום ה Healthcare IT ב HIMSS 2017 . לחברה אישורי FDA , CE למוצריה.
לחברה מספר לקוחות בארה"ב ואסיה וכן פעילות מחקרית במספר מרכזים רפואיים בישראל ובארה"ב.
האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים