גריי. יחסי ציבור ברשת.
גריי עוזר לך לפרסם הודעות לעיתונות בחינם ובקלות התחל עכשיו כנס >>

א.מ.ת בר-מור תשווק ותטמיע את פתרונות האחסון של INFINIDAT

מאת:  איריס וינשטיין - kav-yashir   |   תאריך:  13/09/17 04:10   |   קטגוריה:  טכנולוגיה
שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק
INFINIDAT
INFINIDAT
החברה, שתתמקד בלקוחות האנטרפרייז של החברה, צופה נפח פעילות של 15-20 מיליון שקלים במהלך השנה הראשונה לשיתוף הפעולה


א.מ.ת בר-מור מערכות חתמה על הסכם לשיווק והטמעה של פתרונות האחסון המתקדמים של חברת INFINIDAT. החברה, המתמחה בשוק האנטרפרייז, תתמקד בלקוחות מגזר זה. בין היתר תטפל החברה בלקוחות מענפי בנקאות, ביטוח, שרותי בריאות, קמעונאות ועוד.

א.מ.ת ברמור, שמטפלת ביותר מ- 150 ארגוני אנטרפרייז בישראל, צופה כי נפח העסקאות שלה בעקבות הסכם זה יגיע לטווח של כ- 15-20 מיליון שקלים במהלך השנה הקרובה.

החברה תשווק את InfiniBox, פתרון הדגל של חברת INFINIDAT, ותבצע פרויקטי הטמעה בסביבות שרתים ובסביבות ווירטואליות, כמו גם רפלקציות מאתרים ראשיים ותתכנן אתרי התאוששות מאסון. מהחברה נמסר כי היא מתעתדת להגדיל את הפעילות של InfiniBox גם בתחום הענן באמצעות זרוע העננים שלה 2Cloud4.

אסף דוד מנכ"ל א.מ.ת בר-מור מערכות אמר כי: "בחרנו ב- INFINIDAT משום שהיא חברה בעלת חזון המציגה לשוק פתרון אחסון מוביל וחדשני ברמה עולמית. ה- InfiniBox מציג ביצועים, אמינות, גמישות ונפחי אחסון שעולים לאין שיעור על המתחרים, וכל זאת בעלות משתלמת. מסיבה זאת אנו מאמינים מאד בשיתוף הפעולה וצופים כי הוא יניב פעילות ענפה לשני הצדדים".

ברבעון השני של שנת 2017 INFINIDAT דיווחה על גידול גלובלי של 250% בהכנסות על בסיס GAAP לעומת הרבעון המקביל אשתקד. נכון להיום, החברה ספקה נפח אחסון של למעלה מ-1.5 אקסה-בייט עם ה- InfiniBox סביב העולם. בין לקוחותיה חברות דוגמת AIG, בריטיש טלקום, בארקליס, אמדוקס, מנורה, מיטב דש, חברת חשמל ועוד.

גרסה 3.0 האחרונה של InfiniBox כוללת יכולות גידול של נפחי פטה-בייט אפקטיביים מרובים במסד נתונים בודד, מהירות גבוהה יותר מביצועי all-flash לעומסי עבודה בעולם האמתי, פשטות שימוש ותמחור משתלם יותר יחסית למערכות אחסון מסורתיות.

אורן ישרים, מנהל פעילות אזורי, ישראל ואפריקה, ב- INFINIDAT אמרי כי: "לא.מ.ת בר-מור ניסיון רב שנים בהובלת פרויקטים משמעותיים בעולמות האנטרפרייז, עם צוותים בעלי יכולות טכנולוגיות ומקצועיות גבוהות. החברה משלימה את הנוכחות של INFINIDAT בעולמות האנטרפרייז ואנו משוכנעים כי שיתוף הפעולה יגדיל משמעותית את מספר הלקוחות המרוצים שלנו".

חנן אלטיף, מנהל שותפים לאזור EMEA בחברת INFINIDAT אמר כי: "INFINIDAT מייצרת שותפויות חזקות ואיתנות שמקדמות את ה- InfiniBox בארגוני אנטרפרייז בשווקים ומגזרים חדשים סביב העולם. צרופה של א.מ.ת בר-מור הינה חלק מצעד אסטרטגי של החברה המתמקד בבניית רשת שותפים ענפה והיא מהווה שותפה רבת ערך בישראל".
האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים