גריי. יחסי ציבור ברשת.
גריי עוזר לך לפרסם הודעות לעיתונות בחינם ובקלות התחל עכשיו כנס >>

בנג'מין ווריק מונה לסגן נשיא בכיר למכירות באמריקה ב ThetaRay

מאת:  איריס וינשטיין - kav-yashir   |   תאריך:  18/09/17 02:41   |   קטגוריה:  טכנולוגיה
שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק
ThetaRay, ספקית מובילה לפלטפורמת Big Data ליישומי אבטחת מידע וניהול סיכונים תעשייתים ופיננסים ממנה את בנג'מין מייקל ווריק לסגן נשיא בכיר למכירות באמריקה.
ווריק, מוביל בתחומי המכירות, פיתוח עסקי, שיווק ותפעול רווחי, יצטרף לצוות ההנהלה הבכיר של החברה ויהיה אחראי למכירות ביבשת אמריקה.
במסגרת תפקידו יהיה אחראי ווריק על בניית אסטרטגיה מתאימה לגידול נתח השוק של הפלטפורמה האנליטית למלחמה בפשעים פיננסים של ThetaRay ביבשת האמריקאית ויוביל את תהליכי המכירות של החברה.

"אנחנו מעלים הילוך באמריקה ומתכננים להגדיל את נתח השוק של ThetaRay בצורה משמעותית". אמר מארק גזית, מנכ"ל TheTaRay. "הפלטפורמה שלנו היא פלטפורמת Big Data, בלתי תלויה (Agnostic) ולכן מתאימה לכל תחום בו יש דאטה. לאחרונה, ראינו קפיצה משמעותית בדרישה לפתרון שלנו מתחום הפיננסים, התחום המותקף ביותר, שהבין את הערך המוסף של הפתרון שלנו באמריקה. המחויבות שלנו לשוק האמריקאי הובילה אותנו לגיוסו של בנג'מין מייקל ווריק להנהלה הבכירה של החברה.
עם ניסיון של 20 שנים בניהול מכירות ופיתוח עסקי בכל הרמות, בנג'מין הוא האדם המושלם לתפקיד."
במהלך 20 שנות ניסיונו שימש בנג'מין מייקל ווריק כמנהל מכירות , מנהל מכירות אזורי, סגן נשיא למכירות וסגן נשיא בכיר למכירות במספר גופים מובילים ביניהם: Vasco Data Security, Kronos, Digital Insight ו- ורייזון.

" הצטרפתי ל-ThetaRay כאשר ראיתי לפני טכנולוגיה פורצת דרך המאפשרת לארגונים גדולים פיננסים להילחם בהונאות והלבנות כספים. אני מאמין כי ThetaRay תוכל להציע פריצת דרך אמתית בהערכות ומוכנות ארגונים להתמודדות עם אתגרי התפעול ואיומי הסייבר העומדים מולם".


בנג'מין מייקל ווריק יהיה אחראי למכירות של פלטפורמת הפשעים הפיננסים של ThetaRay באמריקה, הנותנת מענה להונאות בנקים, להלבנת כספים והונאות כספומטים. הפלטפורמה מנתחת כל מידע המוזן אליה ללא ידע מוקדם על התהליכים העסקים של הארגון ומראה אחוזי גילוי יוצאי דופן של אנומליות ובו בזמן אחוזי שגיאה והתראות שווא נמוכים מאוד.
האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים