גריי. יחסי ציבור ברשת.
גריי עוזר לך לפרסם הודעות לעיתונות בחינם ובקלות התחל עכשיו כנס >>

סלברייט משיקה כלי לשליפה וניתוח מידע מרשתות חברתיות בענן

מאת:  רועי צ'ופק - fortissimo smart media   |   תאריך:  18/09/17 15:27   |   קטגוריה:  טכנולוגיה
שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק
חברת סלברייט, מובילה בתחום פתרונות ה-Digital Intelligence (DI), משיקה כלי חדש אשר מאפשר שליפה וניתוח של מידע מאתרי מדיה חברתית רחבים ומגוונים.
הפתרון החדש מושק במסגרת ה-UFED Cloud Analyzer של סלברייט והוא מאפשר איסוף, שימור וניתוח של מידע ראייתי גלוי ואיכותי מרשתות חבריות מובילות, הכוללים בין היתר נתוני מיקום, פרופילים, תמונות, קבצים ותקשורת .
העלייה המהירה בפופולריות ובקצב האימוץ של המדיה החברתית, שליחת ההודעות ואפליקציות סלולר חברתיות אחרות העלתה איתה גם את כמות הראיות הפוטנציאליות השמורות בענן.
היכולת החדשה של סלברייט, לאיתור מידע במדיות החברתיות ברשת, מעניקה חיסכון משמעותי בזמן ובעבודה ומאפשרת לחוקרים לגשת לראיות. גופי אכיפת החוקיוכלו מעתה לשלב את השימוש בפתרון האנליטי המשופר של סלברייט וליהנות מיכולות ניתוח טקסט ותמונה, וכן לבצע ניתוחים של מידע ממקורות מדיה חברתית יחד עם מידע מהענן או מהמדיה החברתית,, וכן ממכשירים סלולאריים, מחשבים וספקיות סלולר ולזהות ראיות באופן מיידי.
יוסי כרמיל, מנכ"ל משותף בסלברייט: "כיום, חוקרים נאלצים לבצע איסוף ידני של המידע הגלוי, בתהליך ממושך אשר עלול להשמיט ממצאים חשובים. היכולת החדשה שפיתחנו חוסכת משאבים יקרי-ערך ומייעלת את עבודת גופי האכיפה".

סלברייט היא החברה היחידה כיום בשוק המציעה לצוותי חקירה פתרון מקיף לטיפול במידע דיגיטלי, משלב האיסוף, ועד לניתוח הנתונים מקשת רחבה של מקורות. גופי האכיפה העושים שימוש ב- UFED Cloud Analyzer של סלברייט ובכלי הניתוח העוצמתי Analytics נהנים מגישה למערך כולל של כלים מספק יחיד, המאפשר ייעול תהליכי עבודה וקיצור זמן איסוף וניתוח ראיות.
האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים