גריי. יחסי ציבור ברשת.
גריי עוזר לך לפרסם הודעות לעיתונות בחינם ובקלות התחל עכשיו כנס >>

Sky9 Capital הובילה השקעה סדרה A+ של 5 מיליון דולר בפלטפורמ

מאת:  זהר נוי - נוי תקשורת   |   תאריך:  25/09/17 17:15   |   קטגוריה:  טכנולוגיה
תגיות:  Sky9 Capital
שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק
Sky9 Capital הובילה השקעה סדרה A+ של 5 מיליון דולר בפלטפורמת המסחר האלקטרוני החברתי Home, Inc.

הונג קונג, 25 בספטמבר 2017, (GLOBE NEWSWIRE) :

Home Inc., פלטפורמת מסחר אלקטרוני חברתי לענף האביזרים לבית, הודיעה לאחרונה על השלמת סבב גיוס הון סדרה A+ של 5 מיליון דולר בהובלת Sky9 Capital ובהשתתפות המשקיעה הקיימת Capital Today.

Home Inc. היא פלטפורמת מסחר אלקטרוני חברתי מובילה לריהוט ואביזרים לבית בסין. החברה מהנגז'ו מספקת פלטפורמה מקוונת שמשתמשת בגישה חדשנית של כלכלה שיתופית במכירות ובשיווק, שמקשרת לקוחות פוטנציאליים עם לקוחות קודמים באינטרנט ומחוץ לאינטרנט. החברה נבדלת מחברות אחרות שעוסקות במסחר אלקטרוני של רהיטים כי היא מספקת רשת של אולמות תצוגה וירטואליים, שנקראת "בתי סגנון חיים", כדי שלקוחות פוטנציאליים יוכלו לחוות באופן אישי את המוצרים בסביבה של בית אמיתי לא מקוון. הלקוח הפוטנציאלי יכול גם להתקשר עם בעלי רהיטים קיימים באינטרנט או מחוץ לאינטרנט בבתי סגנון החיים הווירטואליים האלה כדי לקבל מידע מפורט על המוצרים לפני הקנייה, והתוצאה היא שיפור חוויית הלקוח ושביעות הרצון.

המייסד והמנכ"ל של Home Inc. קימינג ז'או אמר: "ענף הרהיטים כל כך מורכב, ולכן הייתי מאוד סלקטיבי לגבי משקיעים פוטנציאליים. לצוות של Sky9 יש היסטוריה טובה בהשקעות בכמה מחברות הכלכלה השיתופית והמסחר האלקטרוני החברתי המובילות בסין, כגון Tujia, PinDuoDuo, MaMaDaV ו-XiaoHongChun. אני מצפה להמשך העבודה עם השותפים של Sky9 כי אני מעריך את הניסיון והתובנות האסטרטגיות שלהם".

"כיזם סדרתי בעסקי האביזרים לבית, קימינג הפגין את החוזק התפעולי שלו וגם את התובנות שלו איך הענף יתפתח בעתיד", אמר המייסד והמנהל הכללי של Sky9 Capital רון קאו. "תכונות האותנטיות והמנהיגות שלו באמת מרשימות, ואנחנו נרגשים להיות חלק מההזדמנות הייחודית הזאת לבנות עסק באמת מבודל".

ל-Home Inc. יש עכשיו 20,000+ חברים רשומים ורשת של 300+ חדרי תצוגה וירטואליים בערים כמו הנגז'ו, בייג'ינג, ווהאן ושיאמן.

אודות Sky9 Capital

Sky9 Capital היא חברת הון סיכון מובילה שמתמקדת בחברות טכנולוגיה סיניות בשלב המוקדם ומתמקדת במגזרי האינטרנט, הארגונים והטכנולוגיה העמוקה. עם משימה ליצור שותפויות עם חדשנים נועזים כדי לבנות ביחד חברות מהמעלה הראשונה ולהשפיע באופן חיובי על העולם, Sky9 Capital ניגשת להשקעות עם נקודת מבט גלובלית ויוצרת שותפויות באופן סלקטיבי עם חברות בשלב המוקדם שיש להן צוות מייסדים יוצא דופן, מודלים עסקיים משבשים ומדרגיים או טכנולוגיה טרנספורמטיבית. www.sky9capital.com.

אנתוני לו
טלפון: +86-21-5238-3699
דואל: tony@sky9capital.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE
לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769
האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים