גריי. יחסי ציבור ברשת.
גריי עוזר לך לפרסם הודעות לעיתונות בחינם ובקלות התחל עכשיו כנס >>

ניוסטאר תארח את יום המודעות הבינ"ל ל-DDoS

מאת:  זהר נוי - נוי תקשורת   |   תאריך:  01/10/17 00:33   |   קטגוריה:  טכנולוגיה
תגיות:   Neustar , ניוסטאר
שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק

ניוסטאר תארח את יום המודעות הבינ"ל ל-DDoS

כנס וירטואלי יציע עצות אבטחה ממומחי מימשל ואבטחת סייבר

סטרלינג, וירג'יניה, 29 בספטמבר 2017, (BUSINESS WIRE):

Inc. ,Neustar, ניוסטאר, ספקית אמינה ניטרלית של שירותי מידע בזמן אמת, הודיעה היום על ההשקה של יום המודעות הבינ"ל ל-DDoS (מניעת שירות מבוזרת), כנס וירטואלי שישמש כנקודת מפגש חשובה לאנשי אבטחת סייבר מרחבי העולם.

הכנס הווירטואלי יתקיים ב-24 באוקטובר, ויכלול חוות דעת של מומחים, עצות טכניות ופרקטיקות אבטחה מיטביות. לאור התקפות ה-DDoS המאוד מתוקשרות לאחרונה ששטפו את הענף, המשתתפים ילמדו איך להגן על הארגונים שלהם מפני איומי סייבר והתקפות DDoS, וגם יקבלו עצות על אמצעי הגנת סייבר חזקים, תכנון הפחתת חומרה ואסטרטגיות אבטחה.
"התכיפות והמורכבות של התקפות הסייבר גדלו בשנים האחרונות, ויותר ארגונים נופלים קורבן לתוצאות המתישות", אמר רודני ג'ופי, סגן נשיא בכיר ועמית, ניוסטאר.

"DDoS מהווה חלק גדול מכך, ולכן חיוני שמנהיגים עסקיים ברחבי העולם יבינו טוב יותר את סביבת אבטחת הסייבר, ואיך להגן באופן הטוב ביותר מפני ההתקפות המתמשכות שפוגעות ברשתות, במוניטין ובסופו של דבר - בשורת הרווח של העסק", הוסיף ג'ופי.

"עם יותר הבנה ומודעות לפרקטיקות המיטביות באבטחת סייבר, אנשי האבטחה בעסקים ובמימשל יכולים לתכן באופן פרואקטיבי ולשתף ידע כדי לשפר את הביטחון וההגנה", אמר רוברט הניגן, המנהל לשעבר של GCHQ.

ראיונות, דיונים בפאנלים עם מנחה ומצגות מהמומחים הבאים בענף יינתנו:

• רודני ג'ופי, סגן נשיא בכיר ועמית, ניוסטאר
• רוברט הניגן, המנהל לשעבר של GCHQ, וכיום יו"ר הוועדה המייעצת האירופית של BlueteamGlobal.
• דייוויד יאנג, מנהל בכיר של אבטחת מיחשוב, הבנק של אנגליה
• רון פלר, לשעבר סגן מפקד יחידה 8200 של ישראל וכיום מנהל בינת איומים ותפעול, ישראל, BlueteamGlobal
• בארט לאיון, מנהל המחקר והפיתוח, ניוסטאר
• ג'יימס ווילט, סגן נשיא לניהול מוצרי אבטחה, ניוסטאר
• ג'ו לאבלס, מנהל שיווק מוצרים ל-DDoS, ניוסטאר
• כריס רוזנארד, מנהל ניהול מוצרים ל-DNS, ניוסטאר

להרשמה מוקדמת לאירוע ולמידע נוסף, בקרו בקשה: http://bit.ly/2xjPxHO

אודות פתרונות האבטחה של ניוסטאר

פתרונות האבטחה של ניוסטאר מגינים מפני איומי רשת, מודיעים לכם על נקודות תורפה פוטנציאליות ברשת, מאיצים את הביצועים של נכסים מקוונים ומנטרים את הביצועים של אתרי הלקוח באמצעות שירותים ומוצרים רבים. ניוסטאר תציע את רשת הפחתת ה-DDoS הכי גדולה והכי מבוזרת בעולם עם קיבולת של יותר מ-10 Tbps, ושירות ההגנה מפני DDoS המוביל בענף שלנו SiteProtect מבטיח כיסוי מלא בזמן התקפה. השירות שלנו UltraDNS מנהל 10% מכל תעבורת האינטרנט, מנתב יותר מטריליון שאילתות בחודש ומספק זמן פעולה תקינה מוביל בענף עם זמינות של 100%. קרוב לעשרים שנות המומחיות שלנו שאין כמותה מבטיחות שהלקוחות שלנו מוגנים וממוטבים בזמן הפעילות העסקית הרגילה וכאשר מתרחשים אירועים לא רצויים. השירותים שלנו מבטיחים שקישוריות הרשת של לקוחותינו מוגנת וממוטבת בין אם במשבר או כאשר העסקים כרגיל. רבים מהמותגים הגדולים ביותר בעולם סומכים עלינו שהמערכות הקריטיות שלהם ימשיכו לפעול.

מידע נוסף זמין בכתובת http://vshow.on24.com/vshow/neustar/registration/14678

אודות ניוסטאר

כל יום העולם מייצר בערך 2.5 קוודריליון ביטים של נתונים. ניוסטאר מבודדת אלמנטים מסוימים ומנתחת, מפשטת ועורכת אותם כדי לקבל החלטות מדויקות ורבות ערך שמביאות לתוצאות. כאחת מהחברת הבודדות שיכולות לדעת בוודאות מי נמצא בצד השני של אינטראקציות, המותגים הגדולים של העולם סומכים עלינו שנקבל החלטות קריטיות בערך 20 מיליארד פעמים ביום. אנחנו עוזרים לאנשי שיווק לשלוח מסרים רלבנטיים ובזמן לאנשים הנכונים. משום שאנחנו יכולים לומר ללקוח בסמכותיות בדיוק מי מתקשר או מתחבר אליו, אנחנו מאפשרים תגובות קריטיות בזמן אמת. ואותו מידע מקיף שמאפשר ללקוחותינו להפנות ולנהל הוראות גם עוצר התקפות. אנחנו יודעים כשמישהו אינו מי שהוא טוען שהוא, וזה עוזר לעצור הונאות ומניעת שירות לפני שהן הופכות לבעיה. בגלל שאנחנו גם מנהלים מנוסים של כמה ממסדי הנתונים המורכבים ביותר בעולם, אנחנו עוזרים ללקוחות לשלוט על הזהות האינטרנטית שלהם, לרשום את שמות המתחם שלהם ולהגן עליהם ולנתב תעבורה לכתובת הרשת המתאימה. על ידי חיבור בין המידע הכי חיוני והאנשים שתלויים בו, אנחנו מספקים ליותר מ-11,000 לקוחות בכל העולם החלטות – לא רק נתונים. מידע נוסף נמצא בכתובת http://www.neustar.biz

אנשי קשר
Hannah Lock
Hotwire for Neustar
neustar@hotwirepr.com
מקור: Neustar

צפו בהודעה הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:

http://www.businesswire.com/news/home/20170929005176/en


*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769
האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים