גריי. יחסי ציבור ברשת.
גריי עוזר לך לפרסם הודעות לעיתונות בחינם ובקלות התחל עכשיו כנס >>

רד האט: הבטחת פטנטים בקוד פתוח

מאת:  אולמדיה - פי.אר   |   תאריך:  02/10/17 00:13   |   קטגוריה:  יחסי ציבור
תגיות:   Red Hat , רד האט
שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק
רד האט מכריזה על הרחבה משמעותית ל- Open Source Patent Promise שלה – הבטחת פטנטים בקוד פתוח

הבטחת הפטנטים של רד האט מכסה עתה קוד עם רישוי בהיתר, מה שעושה אותה להגנה הרחבה ביותר על חדשנות פתוחה

רד האט (Red Hat) – הספקית הגדולה בעולם של פתרונות קוד פתוח, הודיעה על עדכון משמעותי להבטחת הפטנטים ((Patent Promise שלה.
הבטחה זו, שמקורה בשנת 2002, התבססה על כוונת רד האט שלא לאכוף את הפטנטים שלה נגד תוכנות קוד פתוח וחופשיות.

הגרסה החדשה מרחיבה משמעותית את הבטחת רד האט ועוזרת להגן על החדשנות הפתוחה.
בהבטחת הפטנטים המקורית שלה, הסבירה רד האט כי כוונת מערך הפטנטים שלה נועדה להרתיע תקיפת פטנטים נגד תוכנות קוד פתוח וחופשיות. הגרסה המורחבת שפורסמה עתה מאשרת כוונה זאת ומרחיבה את תחום האי-אכיפה. היא מיושמת לכל הפטנטים של רד האט, וכל התוכנות ברישוי תחת רישיונות קוד פתוח ידועים.
בעוד הבטחת הפטנטים המורחבת עקבית ביחס לעמדות קודמות של רד האט, היא פורצת דרך בכמות התוכנות המכוסות וכן מבהירה את ההיקף של ההבטחה. רד האט מאמינה כי הבטחת הפטנטים המעודכנת שלה מייצגת את המחויבות הרחבה ביותר להגנה על קהילת תוכנות הקוד הפתוח עד היום.

מיכאל קנינגהאם, סגן נשיא בכיר והיועץ המשפטי של רד האט, אמר: "הבטחת הפטנטים של רד האט מכסה עתה את חלק הארי של קוד פתוח, וממשיכה לכסות את כל הפטנטים שלנו. אנו מעודדים אחרים לקחת עת עצמם התחייבויות כמו אלה. מכונת החדשנות המיוצגת על ידי קהילת הקוד הפתוח הינה כוח חיובי עצום עבור החברה האנושית. כוונת הבטחת הפטנטים שלנו, שאנו מאמינים כי הינה הרחבה ביותר בתעשייה, היא לתמוך ולטפח קהילה זאת ואת כוחה".

אודות רד האט
רד האט (Red Hat) היא הספקית המובילה בעולם של פתרונות תוכנה בקוד פתוח, העושה שימוש בגישה מבוססת על קהילה כדי לספק טכנולוגיות אמינות ועתירות ביצועים בתחומי ענן, לינוקס, תווכה (Middleware), אחסון ווירטואליזציה. רד האט גם מציעה שירותי תמיכה, הדרכה וייעוץ זוכי-פרסים. כמרכז מקשר ברשת גלובלית של ארגונים, שותפים וקהילות קוד פתוח, רד האט עוזרת ליצור טכנולוגיות חדשניות רלבנטיות המשחררות משאבים עבור צמיחה, ומכינות לקוחות לעתיד של ה- IT.

האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים