גריי. יחסי ציבור ברשת.
גריי עוזר לך לפרסם הודעות לעיתונות בחינם ובקלות התחל עכשיו כנס >>

Spirent VisionWorks נבחר על ידי מפעילת סלולר גדולה

מאת:  זהר נוי - נוי תקשורת   |   תאריך:  04/10/17 07:23   |   קטגוריה:  טכנולוגיה
תגיות:  Spirent VisionWorks
שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק
Spirent VisionWorks נבחר על ידי מפעילת סלולר גדולה

ההתקנה בשווי מיליוני דולרים של הפתרון להבטחת שירות סלולרי תתחיל ברבעון הרביעי של 2017

סן חוזה, קליפורניה, 3 באוקטובר 2017, (BUSINESS WIRE):

הפתרון VisionWorks MSA מאפשר למפעילי סלולר להשיק במהירות פונקציות ושירותי רשת חדשים, להפחית הוצאות תפעוליות ולשפר את איכות השירות. את היתרונות האלה מקבלים באמצעות אוטומציה של תהליכי בדיקה ופתרון בעיות שבעבר היו מאוד ידניים. הפתרון כולל מודולי ניתוח ובקרה, יחד עם סוכני בדיקות פעילים שמותקנים ברשת האלחוטית, ברשת הליבה ובאתרי שירות הלקוחות ברחבי המדינה. מודולי הניתוח והבקרה הופכים לאוטומטיים לגמרי תהליכי בדיקה כמו אימות איכות השירות אצל משתמשי קצה ובידוד בעיות למקטע ספציפי של הרשת. אוטומציה של פונקציות רשת ובדיקה היא אלמנט קריטי להצלחה תפעולית בטווח הארוך כשמפעילי סלולר מאמצים וירטואליזציה וטכנולוגיות 5G.

"הפתרון שלנו VisionWorks Mobility Service Assurance נבחר עכשיו על ידי שתי חברות סלולר גדולות", אמר דייוויד סטהלין, המנהל הכללי של הבטחת שירות במחזור החיים בספירנט. "ההתקנה הראשונה של VisionWorks שעשינו מבטיחה את שירותי ה-VPN של רשת סלולר עבור מאות לקוחות ארגוניים והיא מורחבת באופן פעיל כדי לתמוך באלפי לקוחות ארגוניים עד סוף השנה. אנחנו רואים ביקוש חזק וגדל לפתרונות הבטחה המבוססים על בדיקות פעילות, כי הם מספקים יכולת טובה יותר לזהות בעיות באופן פרואקטיבי ולבודד את מקורן".

הפתרון VisionWorks MSA הוא חלק מחבילה של פתרונות הבטחת שירות במחזור החיים (SLA) מתוצרת ספירנט. פתרונות ה-SLA של ספירנט הופכים לאוטומטיים זרימות עבודה של בדיקות והבטחה לאורך מחזור החיים של השירות, מאיצים חידושים בשירות ומפחיתים עלויות תפעוליות. למידע נוסף על הבטחת שירות במחזור החיים ועל VisionWorks בקרו בבקשה באתר https://www.spirent.com/Solutions/Service-Assurance.

אודות Spirent Communications plc

Spirent Communications plc. (LSE: SPT) היא מובילה גלובלית בבדיקות ומדידות, שמציעה תיק מקיף של פתרונות לבדיקת מרכזי נתונים, מחשוב ענן וסביבות וירטואליות, רשתות ושירותי אתרנט מהירים, רשתות ומכשירים אלחוטיים, אבטחה של רשתות ויישומים וטכנולוגיות איכון. למידע נוסף בקרו:https://corporate.spirent.com/About-Us

אנשי קשר
האמריקות
SS PR
John Nelson, +1 312-750-9081
spirent@sspr.com
או
אסיה פסיפיק
Spirent Communications
Janet Peng, +86 (10) 82330055 x160
janet.peng@spirent.com
או
אירופה
Spirent Communications
Simon Loe, +44 (0) 7850 205885
simon.loe@spirent.com

מקור: Spirent Communications, Plc


צפו בהודעה הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:

http://www.businesswire.com/news/home/20171003006142/en


*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769
האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים