גריי. יחסי ציבור ברשת.
גריי עוזר לך לפרסם הודעות לעיתונות בחינם ובקלות התחל עכשיו כנס >>

NEC אירופה ממנה את הירונובו קורוסאקי לנשיא ומנכ"ל

מאת:  זהר נוי - נוי תקשורת   |   תאריך:  17/10/17 21:57   |   קטגוריה:  פרסום ושיווק
תגיות:   NEC  , NEC Europe
שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק
NEC אירופה ממנה את הירונובו קורוסאקי לנשיא ומנכ"ל

לונדון, 17 באוקטובר 2017, (BUSINESS WIRE):

NEC Europe Ltd. הודיעה היום על המינוי של הירונובו קורוסאקי לנשיא ומנכ"ל. בתפקיד הזה מר קורוסאקי יוביל את הגידול בעסקים של NEC אירופה עם מגוון רחב של לקוחות בכל המגזרים העסקיים החשובים שלה - בטיחות הציבור, שירותי מחשוב ציבוריים ופתרונות לחברות תקשורת באזור EMEA (אירופה, המזרח התיכון ואפריקה).

מאז שהצטרף ל-NEC ב-1983, מר קורוסאקי צבר ניסיון בינ"ל נרחב בפיתוח של מכירות, שיווק ואסטרטגיה באמריקות וב-EMEA.

בשנים האחרונות הוא מילא תפקיד מוביל בפיתוח של העסקים הגלובליים של NEC, כשהניסיון שלו כנשיא NEC תקשורת וטכנולוגיית המידע בע"מ (טורקיה) והתרומות כמנהל הכללי של חטיבת האמריקות ו-EMEA של NEC עזרו לספק פתרונות חזקים ולגרום לצמיחה חדשה בשווקים אסטרטגיים.

"אל מול טרור ואיומים אחרים על הציבור, חיזוק הביטחון והפיקוח בגבולות, שטחים ציבוריים ותשתיות חשובות כגון שדות תעופה מקבל עדיפות עליונה בכל EMEA", אמר מר קורוסאקי. "התחילו עכשיו במגוון רחב של יוזמות כדי להבטיח את הבטיחות, הביטחון והיעילות של ערינו. פתרונות טכנולוגיות המידע והתקשורת (ICT) של NEC תורמים תרומה רבת ערך ליוזמות האלה ועוזרים להבטיח שערים ברחבי EMEA יהיו יותר בטוחות ויותר חכמות".

"אני מצפה להמשיך לתת מענה לצרכים החשובים האלה וליצור ערך חברתי חדש על ידי ניצול ה-ICT של NEC, כולל כמה מהפיתוחים המובילים בעולם באינטרנט של הדברים ובבינה מלאכותית, תוך התבססות על יחסי האמון שיש לנו הלקוחות והשותפים שלנו".

אודות NEC Europe Ltd.

NEC אירופה היא חברת בת בבעלות מלאה של חברת NEC, מובילה בשילוב של טכנולוגיות של רשתות מחשוב שמביא תועלת לעסקים ואנשים ברחבי עולם. כאחד מהמטות האזוריים של חברת NEC, NEC אירופה מקדמת חידושים באירופה, המזרח התיכון ואפריקה (EMEA) על ידי הספקת המומחיות, הפתרונות והשירותים שלה למגוון רחב של לקוחות, ממפעילי תקשורת ועד לעסקים וארגונים מהמגזר הציבורי. למידע נוסף, בקרו בבקשה בדף הבית של NEC אירופה בכתובת http://uk.nec.com/.

NEC הוא סימן מסחר רשום של חברת NEC. כל הזכויות שמורות. סימני מוצרים או שירותים אחרים המוזכרים בזאת הם סימני המסחר של בעליהם, בהתאמה. ©2017 NEC Corporation.

אנשי קשר
NEC Corporation
Joseph Jasper, +81-3-3798-6511
מקור: NEC Corporation


צפו בהודעה הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:

http://www.businesswire.com/news/home/20171017005112/en
*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769
האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים