גריי. יחסי ציבור ברשת.
גריי עוזר לך לפרסם הודעות לעיתונות בחינם ובקלות התחל עכשיו כנס >>

יתרונות כלכליים של קמינריו ליישומים בענן

מאת:  אולמדיה - פי.אר   |   תאריך:  18/10/17 00:53   |   קטגוריה:  יחסי ציבור
תגיות:   Kaminario , קמינריו
שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק
מחקר קובע: תשתית אחסון מבוססת פלאש של קמינריו מספקת יתרונות כלכליים עבור יישומים בענן

הפחתת TCO פי 2.3, השגת ROI של יותר מ- 80 אחוז במהלך חמש שנים

קמינריו (Kaminario), חברת אחסון all-flash מובילה, פרסמה תוצאות מחקר שווי כלכלי אותו ביצעה חברת ESG. המחקר בחן את ההחזר להשקעה (ROI) שהושג על ידי הטמעת טכנולוגיית קמינריו.

הדוח התמקד בהשוואת מערכתK2 של קמינריו למוצרי all-flash מסורתיים ולפתרונות אחסון all-flash אחרים בשוק שנבנו למטרות ספציפיות. דוח זה והמודל הנלווה אליו, יכולים לשמש ארגוני IT להבנת הערך הכלכלי של הטמעת טכנולוגיית קמינריו עבור האפליקציות העסקיות שלהם.
הניתוח הכמותי של ESG מבוסס על ראיונות מעמיקים עם לקוחות קמינריו, ומדגים את היכולת הגמישה של המערכת לגדול בנפחי אחסון ומשאבי מחשוב.

היכולת לבצע Scale-up וגם Scale-out מספקת ערך כלכלי אמיתי עבור תרחישי גדילה של סביבות מחשוב הרגישות לביצועים ודורשות נפחי אחסון גדולים. סביבות מחשוב אלו אופייניות לספקי SaaS (תוכנה כשירות), אפליקציות אונליין לצרכנים, ויישומים של ענן פרטי. כמו כן בחן המחקר את הערך הכלכלי של יכולות הדור השישי של מערכת קמינריו, כולל מנגנון דחיסת מידע המבוסס על חומרה, תהליך דה-דופליקציה (ביטול כפילויות נתונים) גלובלי וסלקטיבי, עבודה עם גדלי בלוקים שונים של מידע, ואיזון עומסים אמיתי ואוטומטי.
הדוח והמודל הנלווה מספקים מסגרת גמישה להערכת הערך הכלכלי שנוצר על ידי קמינריו ביחס לגישות all-flash מסורתיות עבור כל צרכי המחשוב השונים, כולל:
• שיפור של 33% בפתרון בעיות ביצועים אפליקטיביות, והפחתה של 58% בזמן המבוזבז על ניטור עומסי עבודה של אחסון ואיזון עומסים.
• הפחתת ה- TCO (עלות כוללת של בעלות) פי 2.3 ביחס למערכי all-flash אחרים בסביבות עבודה מרובות אפליקציות.
• החזר השקעה (ROI) של 82% לאורך חמש שנים בביצועים קריטיים של מסדי נתונים (OLTP) ואפליקציות של ניתוח מידע (OLAP).

"הגישה של קמינריו לטכנולוגיית all-flash מספקת יתרונות כלכלים נלווים בהשוואה לטכנולוגיות
all-flash אחרות בשוק", אמר מארק פיטרס, אנליסט בכיר ב- ESG. "השילוב של ניהול אינטליגנטי של עומסי עבודה והקטנת שטח האחסון ברמה הגבוהה ביותר, יחד עם תוכנית ה- ForeSight המקיפה של החברה, מספק יתרון כלכלי אמיתי ללקוחות של קמינריו.

"הבנת מכלול השיקולים הכלכליים הינה מורכבת", אמר אייל דויד, ה- CTO של קמינריו. "המודל הכלכלי של ESG מסייע ללקוחות בהבנת הערך האמיתי הנוצר מהטמעת אסטרטגיה של תשתית דטה-סנטר, בייחוד עבור ספקי ענן. אנחנו רואים את המחקר והמודל הנ"ל כהזדמנות לניהול דיאלוג עם חברת קמינריו או כל ספק אחסון אחר על התפקיד הקריטי של פתרון אחסון all-flash באספקת ערך עסקי".


אודות קמינריו
קמינריו, חברה המובילה את עולם אחסון ה- all-flash, מגדירה מחדש את העתיד של מרכזי נתונים מודרניים. הפתרון הייחודי שלה מאפשר לארגונים להצליח בעולם התובעני של היום, ומכין אותם להתמודד באופן חלק עם החידושים של המחר. רק מערך Kaminario K2 all-flash מספק את האג'יליות, סקלאביליות, ביצועים ויתרונות הכלכליים אותם דורשים מרכזי נתונים כדי להתמודד עם העולם מוכוון-ענן הדינאמי של היום, ומספק גישה לנתונים בזמן אמת – בכל מקום ובכל זמן. מאות לקוחות מסתמכים על Kaminario K2 כדי להעצים את היישומים הקריטיים שלהם וכדי להגן על האקו-סיסטם הדיגיטלי שלהם. מטה החברה ממוקם בנידהאם מסצ'וסטס בארה"ב, מרכז הפיתוח שוכן ביקנעם, וקמינריו עובדת עם רשת נרחבת של משווקים ומפיצים ברחבי העולם.

האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים