גריי. יחסי ציבור ברשת.
גריי עוזר לך לפרסם הודעות לעיתונות בחינם ובקלות התחל עכשיו כנס >>

Trend Micro השיגה ציון מושלם של 100% ב- Breach Detection

מאת:  איריס וינשטיין - kav-yashir   |   תאריך:  23/10/17 05:13   |   קטגוריה:  טכנולוגיה
שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק
תמיר סגל, מנהל פעילות טרנד מיקרו בישראל
תמיר סגל, מנהל פעילות טרנד מיקרו בישראל
Trend Micro השיגה ציון מושלם של 100 אחוז בקטגוריית Breach Detection במבדקים של NSS Labs

הפתרון המומלץ על ידי NSS Labs שנה רביעית ברציפות


Trend Micro, מובילה עולמית באספקת פתרונות סייבר ואבטחת מידע, השיגה ציון מושלם של 100 אחוז בקטגוריית Breach Detection במבדקים של NSS Labs,
הדרך הקריטית ביותר להשוואה בין סוגי פתרונות שונים הינה בדיקת יכולת ההתחמקות (evasion) של נסיונות פריצה. במבחן ההשוואה הזה שערכו מעבדות NSS השיג הפתרון של Trend Micro, ציון מושלם של 100 אחוז ומיקם את החברה כמובילת שוק מהותית. . התוצאות של NSS Labs מוכיחות כי לקוחות Trend Micro מצוידים בהגנה הטובה ביותר נגד איומים מפנים ומחוץ לארגון הן בנקודות הקצה והן ברשת הארגונית.

"התוצאות מדברות בעד עצמן. אנו גאים מאוד שלקוחותינו נהנים מההגנה הטובה ביותר ויכולים להיות רגועים". אמר סטיב קוואן, סגן נשיא בכיר להגנת רשתות ואבטחת ענן הברידי בטרנד מיקרו. "אנו נשארים ממוקדים בהובלת התעשייה כולה בפתרונות הגנה למניעת איומים, הגנה מבוססת התחמקות ( Evasion Protection) והתאוששות".

מנכ"ל NSS Labs, ויקרם פאטק הוסיף: " פתרון - Deep Discovery Inspector של Trend Micro השיג ניקוד של 100 המגלם יעילות מקסימלית בזמן המהיר ביותר לגילוי התקפות זדוניות בהשוואה לשאר הפתרונות שנבדקו. אין כל ספק שהפתרון של Trend Micro צריך להיות הפתרון המוביל עבור כל ארגון שרוצה להגן על עצמו מפני פריצות".
לכניסה לדו"ח הבדיקה של NSS Labs הקש here

אודות Trend Micro
Trend Micro, יצרנית פתרונות אבטחת מידע לזיהוי, חסימה ותחקור התקפות APT/Zero Day בארגונים ((On-Premise ובענן. החברה מספקת מוצרי הגנה במטרה ליצור סביבה בטוחה להעברת מידע דיגיטלי וניהול סיכונים לארגונים ולקוחות פרטיים. Trend Micro הנה חלוצה בתחום אבטחת שרתים עם ניסיון של מעל 20 שנה להגנה על סביבות מבוססות שרתים פיזיים או מבוססות ענן.
פתרונות החברה נשענים על העוצמה מובילת השוק לאבטחת התוכן של Smart Protection Network לאיסוף, מעקב וכריית מידע גלובלי לאיתור התפרצות איומי רשת חדשים ולמנוע את פגיעת האיומים כבר בשלב מוקדם.
Trend Micro מפעילה בישראל נציגות מקומית וכן חברת זברה טכנולוגיות משמשת כמפיצה הרשמית ללקוחות העסקיים. במסגרת זו זברה טכנולוגיות מפיצה למערך של עשרות אינטרגרטורים ומשווקים מובילים בשוק הישראלי כולל הדרכה והכשרה של המשווקים ושירות שוטף הניתן לאורך חיי המוצר.

האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים