גריי. יחסי ציבור ברשת.
גריי עוזר לך לפרסם הודעות לעיתונות בחינם ובקלות התחל עכשיו כנס >>

אנדרסן גלובל מודיעה על שיתוף פעולה עם חברת ייעוץ המס הקנדית

מאת:  זהר נוי - נוי תקשורת   |   תאריך:  24/10/17 14:23   |   קטגוריה:  פרסום ושיווק
שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק
אנדרסן גלובל מודיעה על שיתוף פעולה עם חברת ייעוץ המס הקנדית W.L. Dueck & Co. LLP

סן פרנסיסקו, 24 באוקטובר 2017, (BUSINESS WIRE):

אנדרסן גלובל גאה להודיע על הרחבת הנוכחות בקנדה על ידי הסכם לשיתוף פעולה עם חברת ייעוץ המס W.L. Dueck & Co. LLP. שיתוף הפעולה מרחיב עוד את הנוכחות של אנדרסן גלובל בצפון אמריקה. את W.L. Dueck & Co. LLP מנהלים השותפים המייסדים וורן דואק וסטיבן פלין עם משרדים בוונקובר, קלגרי, ריצ'מונד ואדמונטון.

"כבר עבדנו על כמה משימות עם וורן והעמיתים שלו והם הפגינו מחויבות חזקה ללקוחותיהם ולהענקת שירות הטוב מסוגו", אמר היו"ר והמנכ"ל הגלובלי של Andersen Tax LLC מרק וורסאץ. "שיתוף הפעולה שלנו עם W.L. Dueck & Co. LLP בונה משמעותית פלטפורמה ג"ג רחבה יותר בקנדה וימלא תפקיד חשוב בשיפור הפתרונות שלנו ללקוחות באזור. אני מצפה להצטרפותם לקבוצה שלנו ולהמשך ההתרחבות שלנו בקנדה".

W.L. Dueck & Co. LLP הוקמה ב-1998 ומתמחה בענייני מיסים חוצי גבולות אמריקניים וקנדיים. החברה מספקת שירותי מיסים חוצי גבולות לאנשים עשירים, כולל גילויים מרצון על פעילות בחו"ל, עיזבונות ונאמנויות וכדומה. לעסקים היא מספקת שירותי מיסים להשקעות קנדיות בארה"ב, להשקעות אמריקניות בקנדה ולרכישות ומיזוגים חוצי גבולות. היא גם מספקת שירותי הכנת דוחות מס אמריקניים פדרליים ומדינתיים וקנדיים ליחידים ולעסקים. W.L. Dueck & Co. LLP כוללת כיום ארבעה שותפים ו-25 מומחי מיסים.

"שיתוף הפעולה עם אנדרסן גלובל מחזק עוד את הצוות שיש לנו כאן ויאפשר לנו לספק כיסוי יותר רחב ופתרונות מיסים חוצי גבולות כדי לעזור ללקוחות בקנדה ובארה"ב", אמר וורן דואק. "לעבודה עם אנשי מקצוע ששותפים לערכים שלנו יש חשיבות רבה עבורנו, כך שאני נרגש לעבוד יחד עם אנשים שגם אצלם אחריות, עצמאות ושקיפות הן בעדיפות עליונה".

Andersen Global היא התאגדות בינ"ל של חֶבְרות נפרדות ועצמאיות שכוללות מומחי מיסים ומשפט ברחבי העולם. לאנדרסן גלובל, שהוקמה ב-2014 על ידי החֶבְרה האמריקנית Andersen Tax LLC, יש עכשיו יותר מ-2,200 אנשי מקצוע בכל העולם ונוכחות ביותר מ-75 מקומות באמצעות החֶבְרות וחֶברות שיתופי הפעולה שלה.

אנשי קשר
Andersen Tax
Megan Tsuei, 415-764-2700
מקור: Andersen Tax

צפו בהודעה הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:

http://www.businesswire.com/news/home/20171024005163/en

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769
האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים