גריי. יחסי ציבור ברשת.
גריי עוזר לך לפרסם הודעות לעיתונות בחינם ובקלות התחל עכשיו כנס >>

ביג פנדה מגדילה את גיוס ההון סבב ב'

מאת:  זהר נוי - נוי תקשורת   |   תאריך:  02/11/17 10:09   |   קטגוריה:  טכנולוגיה
תגיות:   BigPanda  , ביג פנדה
שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק
ביג פנדה מגדילה את גיוס ההון סבב ב'

החברה מאיצה את הצמיחה אצל לקוחות מחשוב ארגוני גדולים

מאונטיין ויו, קליפורניה, 1 בנובמבר 2017, (BUSINESS WIRE) :


אסף רזניק, מנכ"ל ביג פנדה מסביר: "בגלל הענן ו-DevOps, מרכז הנתונים השתנה באופן רדיקלי מבחינת גודל, פיצול ומהירות. כתוצאה מכך אנשי תפעול שירותי המחשוב של הארגון -- שהניהול של יישומים ותשתיות קריטיות הוא התפקיד שלהם -- מתקשים להדביק את הקצב ולהבטיח שהעסק שלהם יפעל באופן חלק. החזון שלנו להשתמש בלמידת מכונה כדי לבצע אוטומציה ומדרוג בתפעול השירותים מתאים לצרכים של הלקוחות החדשים והקיימים שלנו. אנחנו שמחים שגרינפילד פרטנרז שותפה לחזון הזה. עם התמיכה שלה, אנחנו מתכוונים להאיץ את אסטרטגיית ההגעה לשוק הארגונית שלנו ולהגדיל את המובילות הטכנולוגית שלנו".

פלטפורמת הענן של ביג פנדה משתמשת בלמידת מכונה כדי לעבד ולצמצם כמויות גדולות של תעבורת התראות מעננים מפוצלים, יישומים וכלי ניטור מחשוב למספר ניתן לטיפול של אירועים כדי שאנשי תפעול שירותי המחשוב יוכלו לפתור אותם מהר יותר. המטרה של ביג פנדה היא שוק ניהול תפעול המחשוב שהיקפו 23 מיליארד דולר, עם התמקדות עיקרית בשני פלחי שוק:

• החלפת פתרונות ישנים לניהול אירועי מחשוב של יצרנים כמו IBM, BMC, CA ו-HP - שהם כבר לא פתרונות מתאימים לסביבות המחשוב המודרניות המאוד דינמיות.
• אוטומציה של תפעול שירותי מחשוב ידני ולא יעיל בארגונים שמתקשים לעמוד בשיעורי הגידול הגבוהים או בדרישות התובעניות של השינוי הדיגיטלי.
גרינפילד פרטנרז, שבסיסה בישראל, מתמקדת בהשקעה בעסקים טכנולוגיים ומאפשרי טכנולוגיה גלובליים בשלב הצמיחה המוקדם. השותף בגרינפילד שי גרינפילד אמר: "בכל הענפים והמקומות, חברות מחפשות דרכים לעמוד באופן יעיל ומדויק בדרישות הגדלות של ניהול מרכזי נתונים מודרניים. ביג פנדה מספקת פתרון חדשני, מקיף ומידרגי שהופך כאוס וערבוביה לתובנות שאפשר לפעול לפיהן. אנחנו נרגשים להיות שותפים של אסף והצוות שלו כדי להמשיך לבנות ולשפר את הפלטפורמה".

בנוסף לכך שיותר משילשה את ההזמנות, החברה השיגה כמה ציוני דרך משמעותיים אחרים. ב-12 החודשים האחרונים, ביג פנדה:

• הפחיתה את הרעש במחשוב ב-91 אחוז במוצע אצל הלקוחות הארגוניים הגדולים שלה, ואיפשרה ללקוחות לזהות ולפתור אירועי מחשוב מהר יותר ועם פחות משאבים.
• הוסיפה לקוחות ארגוניים גדולים חדשים במגוון של שווקים אנכיים ביניהם קמעונאות, תוכנה, הימורים, שידור, תקשורת, טכנולוגיה וייצור.
• הגדילה את מספר העובדים ביותר מ-150 אחוז בשנה האחרונה, וחיזקה את צוותי ההגעה לשוק והצלחת הלקוחות.
• השיקה את פלטפורמת לימוד המכונה מסוג "קופסה פתוחה" היחידה בענף שמבצעת באופן חכם אוטומציה של ניהול אירועי מחשוב ובתוך כך מספקת ללקוחות יותר ראות ושליטה על האופן שבו למידת מכונה פועלת בסביבת המחשוב הייחודית שלהם.
• פיתחה יכולת פעולה הדדית הטובה מסוגה עם יצרנים בניטור מחשוב, ITSM ועבודה משותפת ארגונית, ביניהם Cisco/AppDynamics, New Relic, Atlassian, Splunk, Slack, BMC, CA, HP, IBM, Amazon Web Services ועוד.

אודות גרינפילד פרטנרז

גרינפילד פרטנרז היא מיזם משותף בין TPG Growth, פלטפורמת ההשקעות בחברות בינוניות ומניות צמיחה של חברת הנכסים האלטרנטיביים TPG, ויהודה דורון, פעיל, משקיע ויזם ישראלי מצליח. גרינפילד פרטנרז מתמקדת בהשקעות של עד 20 מיליון דולר בעסקים טכנולוגיים ומאפשרי טכנולוגיה גלובליים בשלב הצמיחה המוקדם עם נוכחות בישראל. הצוות של גרינפילד בשטח בישראל מיישם את השנים הרבות של ניסיון תפעולי שיש לו ברשת הגלובלית של TPG כדי לעזור לחזק ולהגדיל את החברות שבתיק שלה. ההשקעות של גרינפילד פרטנרז כוללות את Avanan, ביג פנדה, Guardicore ו-Tapingo.

אודות חברת ביג פנדה

חברת ביג פנדה מאפשרת למחשוב הארגוני לבצע באופן חכם אוטומציה ומדרוג בתפעול שירותים כדי לעמוד בדרישות המורכבות של מרכז הנתונים המודרני. פלטפורמת תפעול השירותים האלגוריתמי של החברה הופכת רעש מחשוב מעננים מפוצלים, צוותים, יישומים וכלי ניטור לתובנות שאפשר לפעול לפיהן כדי להאיץ את הפתרון של אירועי מחשוב. רבים מהארגונים הגדולים בעולם כגון אינטל, Workday, News Corp, מייסי'ס וסיסקו מסתמכים על ביג פנדה שתניע את תפעול השירותים שלהם. למידע נוסף, בקרו באתר www.BigPanda.io.

אנשי קשר
BigPanda
Mike Teeling, 650-562-6555, ext. 7
MTeeling@BigPanda.io
או
TPG
Courtney Power, 415-743-1550
Media@TPG.com
מקור: BigPanda Inc.

צפו בהודעה הזאת במקור בשפה האנגלית באינטרנט בכתובת:

http://www.businesswire.com/news/home/20171101006163/en

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire

לפרטים נוספים: נוי תקשורת 03-6026026 זהר 052-2641769
האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים