גריי. יחסי ציבור ברשת.
גריי עוזר לך לפרסם הודעות לעיתונות בחינם ובקלות התחל עכשיו כנס >>

CA Technologies הציגה סל מוצרים מורחב לתמיכה ב-DevSecOps

מאת:  דוד כנען - כנען יחסי ציבור   |   תאריך:  23/11/17 00:42   |   קטגוריה:  טכנולוגיה
תגיות:   CA Technologies ,  NessPRO ,  תוכנה , מחשבים
שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק
CA Technologies הכריזה בכנס השנתי של החברה, CA World, שנערך בלאס וגאס, על סל מוצרים מורחב המאפשר לחברות לשלב אבטחת מידע בשלבים המוקדמים ביותר של הפיתוח ומאפשר אבטחת מידע בעת הפריסה. מדובר בפרקטיקה מתפתחת הידועה בשם DevSecOps.

NessPRO, קבוצת מוצרי התוכנה של נס, היא מפיצת מוצרי CA Technologies בישראל.

על פי גרטנר "המטרה של DevSecOps היא לשפר את אבטחת המידע הכוללת באמצעות תכנון מערך של בקרות משולבות כדי לספק DevSecOps מבלי לערער את הזריזות והגמישות (agility) והיבטי שיתוף הפעולה של פילוסופיית ה-DevOps. יצירת שכבה של כלים ותהליכים סטנדרטיים לאבטחת מידע על גבי ה- DevOps לא תעבוד. בדיקות אבטחה, בקרות ובדיקות תוכנה (testing) צריכות להיות מיושמות באופן אוטומטי ושקוף ככל האפשר לאורך הפיתוח, האספקה והתפעול של אפליקציות".1)

שיפור המהירות מבלי להתפשר על אבטחת מידע

CA Continuous Delivery Director SaaS משלב את ה-toolchain של DevOps כדי לקבל נראות מלאה לגבי התכנון והטיפול בבעיות של פרויקטי פיתוח. זאת – תוך יכולת לאמוד את ההתקדמות והביצועים בפייפליין. הדבר מאפשר לצוותי DevOps למנוע תהליך ידני ומכביד בעת התכנון והניהול של שחרור התוכנה (release).

השילוב עם CA Veracode הופך את בדיקות אבטחת המידע באפליקציות למרכיב מרכזי בתהליך הפיתוח, באמצעות ביצוע בדיקות בכל הפייפליין של הפיתוח. שילוב נוסף עם CA Automic Application Release Automation מרחיב את יכולות הפריסה המהירה עם back end אוטומטי, זריז וגמיש (agile) המספק שחרור מהימן יותר של קוד.

כל מפעל תוכנה מודרני שואף לבנות אפליקציות טובות יותר במהירות גבוהה יותר, אך דורש את הכלים והתהליכים הנכונים בכל שלבי מחזור החיים של פיתוח התוכנה (SDLC). באמצעות גישת ה- DevSecOps, השילוב של כלים ותהליכים המעודדים שיתוף פעולה טוב יותר בין צוותי הפיתוח, התפעול ואבטחת המידע הופך את האבטחה לחלק טבעי של הפיתוח והתפעול.

"חברות המאמצות DevSecOps מספקות תוכנה טובה יותר ומאובטחת יותר, בשל ההתמקדות בשיתוף פעולה ובתיאום בין הדיסציפלינות", אמר איימן סייד, נשיא ומנהל המוצרים הראשי של CA Technologies. "בסביבת אבטחת המידע של ימינו, חשוב מאוד שאבטחת המידע תשולב בצורה חלקה לאורך כל מחזור החיים של פיתוח התוכנה. אנו שמחים על יכולתנו לספק ללקוחות CA כלים חדשים שעושים זאת בסלי המוצרים של CA Automic, CA Veracode ו- Continuous Delivery".

CA Technologies הציגה בכנס למעלה מעשרים חידושים בסל המוצרים שלה. פתרונות אלו מעניקים לחברות יכולת להגיב ולהסתגל לשינוי, וכן לפתח השקעות טכנולוגיות קיימות להצלחה עתידית.

1 Gartner, Top 10 Strategic Technology Trends for 2017: Adaptive Security Architecture, David W. Cearley | Avivah Litan | Mike J. Walker, 21 March 2017 ID: G00319583

אודות CA Technologies

CA Technologies (נאסדאק: CA) מפתחת תוכנה המביאה לשינוי בחברות ומאפשרת להן לנצל את ההזדמנויות הגלומות בכלכלת האפליקציות. תוכנה נמצאת בלבו של כל עסק בכל ענף. CA עובדת עם חברות ברחבי העולם בתחומי התכנון, הפיתוח, הניהול ואבטחת המידע, במטרה לשנות את הדרך בה אנו חיים, מבצעים עסקאות, ומתקשרים בסביבות ניידות, ענן פרטי וציבורי, סביבות מבוזרות וסביבות mainframe. למידע נוסף: www.ca.com

הבהרות משפטיות

Copyright © 2,015 CA, Inc.. כל הזכויות שמורות. כל הסימנים המסחריים, השמות מסחריים, סימני שירות, והסמלים המסחריים שקיימת אליהם הפניה במסמך זה שייכים לחברות שלהם בהתאמה.

לפרטים נוספים: דודו כנען, כנען יחסי ציבור, טל' 054-4255307, דוא"ל david@kanaanpr.com
האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים