גריי. יחסי ציבור ברשת.
גריי עוזר לך לפרסם הודעות לעיתונות בחינם ובקלות התחל עכשיו כנס >>

רד האט מרחיבה פעילות ענן היברידי

מאת:  אולמדיה - פי.אר   |   תאריך:  26/11/17 05:05   |   קטגוריה:  יחסי ציבור
תגיות:   Red Hat , רד האט
שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק
הגרסה החדשה של Red Hat OpenShift Container Platform מצרפת יחד תשתיות ושירותים ברחבי סביבות ענן היברידי

פלטפורמת Kubernetes ארגונית מאפשרת יצירת יישומים משירותים שונים ברחבי עננים הטרוגניים, מקלה על אתגרים מנהליים ומקדמת חדשנות

רד האט (Red Hat) – הספקית המובילה בעולם של פתרונות קוד פתוח, השיקה את Red Hat OpenShift Container Platform 3.7, הגרסה העדכנית של פלטפורמת יישומי קונטיינר Kubernetes של רד האט ברמה ארגונית. כאשר מורכבות ואי-תאימות בין עננים גוברים, Red Hat OpenShift Container Platform 3.7 מסייעת לארגוני IT לבנות ולנהל יישומים המשתמשים בשירותים החל מהדטה סנטר עד הענן הציבורי. המהדורה החדשה של פלטפורמת Kubernetes המקיפה ביותר בתעשייה, עוזרת לבנות ולפתח יישומים מודרניים על ידי שילוב יחד של שירותים מהענן הציבורי ושירותים ומשאבים מהדטה סנטר הפרטי, ביישומים מבוססי OpenShift שמספקים יסוד קונסיסטנטי עבור קידום ההתפתחות העסקית של הארגון.

יישומים ארגוניים המפותחים עבור הענן (Cloud-native) יכולים לצרוך שירותים מאתרים מרובים, כולל מהדטה סנטר וממספר עננים ציבוריים. לפי Research 451, למעלה מ- 60% מהארגונים המטמיעים אסטרטגיות ענן משתמשים לפחות בשתי סביבות ענן שונות – עננים פרטיים באתרי הלקוחות, ענן פרטי שאינו באתר הלקוח, ומספר עננים ציבוריים.
יישומים מודרניים שנבנים עבור טרנספורמציה דיגיטלית, מסתמכים יותר ויותר על מערך של שירותים ו- Microservices, מה שהופך את הקונסיסטנטיות בין ספקי הענן לאתגר משמעותי. Red Hat OpenShift Container Platform 3.7 מסייעת ונותנת מענה לסוגיה זו, כשהיא מביאה את מפתחי התוכנה ואנשי תפעול ה- IT לעבוד על פלטפורמה אחת. זאת כדי לבנות, להטמיע, להריץ ולנהל יישומים באופן קונסיסטנטי בסביבות ענן היברידי.

עבודה משותפת זו מעל פלטפורמה סטנדרטית מסייעת לארגונים להשיג ערך גדול יותר מהטמעה של יישומים מודרניים ומסורתיים, תוך סבבי פיתוח קצרים ומהירים יותר ועלויות תפעול נמוכות יותר. הפלטפורמה בנויה על חדשנות הקוד הפתוח וסטנדרטים כולל Red Hat Enterprise Linux ו- Kubernetes, וחברות מכל הגדלים ברחבי העולם מסתמכות עליה.

להפיח חיים ביישומי ענן היברידי
עם התלות של היישומים המודרניים בשירותים ומשאבים מהדטה סנטר הפרטי ושירותים ומשאבים מהענן הציבורי, היכולת לחבר יחד חתיכות אלה באופן קונסיסטנטי עשויה להיות קריטית עבור אספקת חדשנות עסקית.
Red Hat OpenShift Container Platform 3.7 עוזרת לענות לצורך זה עם ה- OpensShift Service Catalog – יכולת יייחודית שמאפשרת לארגוני IT לקשר כל יישום שרץ על פלטפורמת OpenShift למגוון רחב של שירותים, ללא חשיבות היכן שירות זה רץ.
הקטלוג שמשתמש בסטנדרט Open service Broker API, מסייע למשתמשים לחפש, להקצות ולצרף יחד שירותי יישומים אל יישומיOpenShift , תוך אספקת דרך מאובטחת וסטנדרטית יותר שמאפשרת למנהלי המערכת לספק שירותים חדשים למשתמשי קצה. דבר זה חוסך מצוותי הפיתוח את הצורך להבין לעומק איך לצרוך ולבנות שירותים, ושם דגש רב יותר על בניית יישומים כדי לספק ערך עסקי, במקום לבנות את השירותים עצמם.

Red Hat OpenShift Container Platform 3.7 תסופק עם OpenShift Template Broker, אשר הופך כל תבנית OpenShift לשירות שניתן לצריכה ושימוש ע"י מפתחי יישומים המשתמשים ב- OpenShift.
OpenShift Template הן רשימות אובייקטים של OpenShift, שניתן לצרוך אותן בעזרת שימוש בפרמטרים ספציפיים, מה שמקל על ארגוני IT להטמיע יישומים מורכבים המיועדים לשימוש חוזר הבנויים מ- Microservices.
כמו כן נכלל במהדורה החדשה OpenShift Ansible Broker עבור הקצאת וניהול שירותים דרך ה- OpenShift Service Catalog, על ידי שימוש ב- Ansible להגדרת שירותי OpenShift. ה- Ansible Broker מאפשר למשתמשים להקצות שירותים מורכבים בתוך ומחוץ לפלטפורמת OpenShift, ועוזר לפשט ולמכן תהליכי עבודה מורכבים בהם מעורבים שירותים ויישומים שונים ברחבי משאבים באתר הלקוח ומבוססי-ענן.
התמיכה בקטלוג השירותים ב- OpenShift Container Platform מתבססת על המערך החזק של טכנולוגיות הענן ההיברידי של רד האט, הכולל את Red Hat OpenShift Application Runtimes ו- Red Hat Container-Native Storage 3.6.

אינטגרציית Amazon Web Services (AWS)
בעקבות ההכרזה ב- Red Hat Summit 2017 מאפשרת עתה רד האט גישה אל שירותי AWS ישירות מתוך Red Hat OpenShift Container Platform. אינטגרציה זו מקלה על משתמשי AWS בביצוע תצורה ופריסה של שירותים אלה מ- OpenShift, ויכולה לספק נתיב יחיד של תמיכה ברמה ארגונית עבור צרכי לקוחות.

עם ההשקה כוללים שירותי AWS הנגישים מ- Red Hat OpenShift Container Platform 3.7 את:
Amazon Simple Queue Service (SQS)
Amazon Relational Database Services (RDS)
Amazon Athena
AWS Route 53
Amazon Simple Storage Services (S3)
Amazon Simple Notification Service (SNS)
Amazon ElastiCache
Amazon Redshift Simple Email Service (SES)
Amazon DynamoDB
Amazon Elastic MapReduce (EMR)

תכונות נוספות
מעבר לאפשרות של יכולות יישומי ענן היברידי ואינטגרציית שירותי AWS, מוסיפה Red Hat OpenShift Container Platform 3.7 תכונות ויכולות נוספות כדי לעזור לשפר את חוויית המשתמש ולהגביר את אבטחת הפלטפורמה. תכונות אלה כוללות:
Network policy – עתה כגרסה נתמכת של צפייה מוקדמת בטכנולוגיה, המאפשרת למנהלי פרויקטים ליישם חוקי רשת ומדיניות לתעבורה נכנסת עבור Pods ספציפיים של OpenShift.
Prometheus (צפייה טכנית מוקדמת) – לניטור והתראות ב- Red Hat OpenShift Container Platform 3.7, מתבססת על פתרון הניטור הפופולרי (ופרויקט CNCF) ישירות לתוך פלטפורמת OpenShift.

אשאש בדאני, סגן נשיא ומנהל כללי של OpenShift ברד האט, אמר: "יישומים מודרניים שנוצרו עבור הענן אינם מערכים מונוליטיים עם צרכים ומשאבים ברורים ומוגדרים. על מנת שיוכלו לאמץ ביתר יעילות יישומים מודרניים, ארגוני IT צריכים לדמיין לעצמם מחדש כיצד המפתחים שלהם מוצאים, מקצים וצורכים שירותים ומשאבים קריטיים ברחבי הענן ההיברידי.Red Hat OpenShift Container Platform 3.7 עונה בדיוק לצרכים אלה, על ידי אספקת גישה היברידית לשירותים דרך קטלוג השירותים שלה שמאפשר למפתחים למצוא ולשלב בקלות רבה יותר שירותים עבור יישומיהם העסקיים הקריטיים – ואין זה משנה היכן שירותים אלה קיימים, ולהוסיף אינטגרציה הדוקה עם AWSשהינו אחד העננים הציבוריים הפופולריים ביותר בעולם, כדי לייעל עוד יותר פיתוח ופריסה המיועדים מראש עבור הענן".

אודות רד האט
רד האט (Red Hat) היא הספקית המובילה בעולם של פתרונות קוד פתוח, תוך שימוש בגישה מבוססת על עוצמת הקהילה כדי לספק טכנולוגיות ענן, לינוקס, תווכה, אחסון ווירטואליזציה אמינות ועתירות ביצועים. רד האט מספקת גם שירותי תמיכה, הדרכה וייעוץ זוכי פרסים. כמרכז מקשר ברשת גלובלית של ארגונים, שותפים, וקהילות קוד פתוח, רד האט עוזרת ליצור טכנולוגיות רלבנטיות חדשניות המשחררות משאבים עבור צמיחה ומכינים לקוחות לעתיד של IT.
רד האט ישראל שוכנת ברעננה ומונה כ- 200 עובדים. פעילות החברה בישראל כוללת את ניהול הפעילות העסקית לאגן הים התיכון וישראל, ואת מרכז הפיתוח המשמש כמרכז הפיתוח העולמי של רד האט לטכנולוגיות וירטואליזציה.
האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים