גריי. יחסי ציבור ברשת.
גריי עוזר לך לפרסם הודעות לעיתונות בחינם ובקלות התחל עכשיו כנס >>

קמינריו מינתה את טוד גרשאם למנהל אסטרטגיה ראשי

מאת:  אולמדיה - פי.אר   |   תאריך:  28/11/17 23:49   |   קטגוריה:  יחסי ציבור
תגיות:   Kaminario , קמינריו
שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק
קמינריו (Kaminario) הישראלית, חברת אחסון all-flash מובילה, הודיעה על מינויו של טוד גרשאם (Todd Gresham) לתפקיד מנהל אסטרטגיה ראשי של החברה (Chief Strategy Officer) . גרשאם יהיה אחראי לקידום אסטרטגיית הצמיחה הכוללת של קמינריו, וכן יפקח על פיתוח עסקי תאגידי, שיתופי פעולה עם יצרני OEM ופיתוח עסקים חדשים.

"טוד מביא איתו שילוב יוצא דופן של ניסיון עשיר בתעשייה ואנרגיה מדבקת לחשיבה בדרך שונה", אמר דני גולן, מנכ"ל קמינריו. "מאז שהצטרף לחברה, טוד הפך לכוח המקדם את אסטרטגיית הצמיחה שלנו ויועץ רב ערך לצוות שלנו. תפקיד חדש זה ייתן לו טווח מורחב של השפעה כדי לסייע לנו להתכונן לשלב הבא בצמיחה שלנו".

"אני מצפה להרחבת עבודתנו עם מגוון רחב של שותפים אסטרטגיים", אמר טוד גרשאם, מנהל אסטרטגיה ראשי בקמינריו. "החזון הטכנולוגי של קמינריו מציב אותנו בעמדה מרגשת ביותר כאשר עסקים גלובליים ממשיכים לעבור אל הענן ואל מרכזי נתונים מוגדרי- תוכנה".

גרשאם הצטרף לקמינריו ב- 2017 כסגן נשיא לפיתוח תאגידי, לאחר ששימש כיועץ מיוחד לחברה במשך מספר חודשים. לפני עבודתו בקמינריו הוא מילא תפקידים ניהול בכירים בחברות Source Support Services ו- Xyratex, ותפקידי מכירות בכירים ב- nStor ו- Data General CLARiiON. גרשאם גם מכהן כיועץ ודירקטור במספר חברות ציבוריות, פרטיות, וחברות שלא למטרות רווח, כולל בוועד הלאומי המייעץ של קרן Make-A-Wish.

אודות קמינריו
קמינריו, חברת אחסון all-flash המובילה, מגדירה מחדש את העתיד של מרכזי נתונים מודרניים. הפתרון הייחודי שלה מאפשר לארגונים להצליח בעולם לפי-דרישה של היום, ומכין אותם לטפל באופן חלק בחידושים של מחר. רק מערך Kaminario K2 all-flash מספק את האג'יליות, סקלאביליות, ביצועים ויתרונות הכלכליים אותם דורשים מרכזי נתונים כדי להתמודד עם העולם מוכוון-ענן הדינאמי של היום, ומספק גישה לנתונים בזמן אמת – בכל מקום ובכל זמן. מאות לקוחות מסתמכים על Kaminario K2 כדי להעצים את היישומים הקריטיים שלהם וכדי להגן על האקו-סיסטם הדיגיטלי שלהם. מטה החברה ממוקם בנידהאם, מסצ'וסטס בארה"ב, מרכז הפיתוח שוכן ביקנעם, וקמינריו עובדת עם רשת נרחבת של משווקים ומפיצים ברחבי העולם.


האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים