גריי. יחסי ציבור ברשת.
גריי עוזר לך לפרסם הודעות לעיתונות בחינם ובקלות התחל עכשיו כנס >>

BRM Aero משתמשת בטכנולוגיה של דאסו סיסטמס לעיצוב יעיל של מטו

מאת:  On-Air Communicatuins - ON-AIR Communications   |   תאריך:  05/12/17 09:59   |   קטגוריה:  טכנולוגיה
תגיות:  דאסו סיסטמס
שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק
Bristell
Bristell
חברת דאסו סיסטמס הודיע כי חברת BRM Aero, המפתחת מטוסים ספורטיביים וקלים, תשתמש בפתרון ״Engineering to Fly״ שלה, על גבי הענן על מנת להשיג ביצועי עיצוב אפקטיבים יותר ולפתח את מבני התעופה של מטוסי ה- Bristell שלה.

״Engineering to Fly״ הינו פתרון ייעודי לתעשית האווירונאטיקה המבוסס על פלטפורמת 3DEXPERIENCE בענן. יישום הפתרון מאפשר ל- BRM Aero יכולות עבודה במידול תלת מימדי ועריכת סימולציות של משטחי מתכת מקופלים או פרושים. יישום זה מאפשר ל BRM Aero בדיקה ראשונית האם רעיונות לפיתוח בעיצובים מורכבים הינם ברי ביצוע, כמו גם להעשיר את העיצובים עצמם בצורות מורכבות ולבדוק את אפשרויות הייצור שלהם. יישום רעיונות חדשניים בסביבה דיגיטאלית אחידה מאפשר לצוות הפיתוח שיתוף פעולה בסנכרון גבוה ובזמן אמת, הפחתת מספר מחזורי פיתוח ושינויים אחרים הנדרשים בשלבים המאוחרים של הפיתוח ההנדסי. כל זאת תחת מעקב מלא אחר הנתונים ואבטחת הקניין הרוחני.

״Engineering to Fly״ מותאם לפעולות בהיקף קטן המבקשות לשפר את הפרודוקטיביות משלב הצעת המחיר ועד למשלוח של חלק או מערכת. הוא כולל יישומים לכל סיווג תחום של סחורות, כולל גיליונות מתכת. הוא גם מציע את היתרונות של הענן: פריסה מהירה, קלה ומדורגת לפי צרכי ההתפתחות של העסק.

״ אנחנו מייצרים ומרכיבים בהצלחה את המטוסים שלנו בשילוב חלקי המתכת החדשים שפותחו באמצעות ׳Engineered to Fly׳ בענן של דאסו סיסטמס״ אמר מילאן בריסטלה, מייסד ומנכ״ל BRM Aero. ״ליישום הפלטפורמה יש משמעות רבה יותר מפתרון עיצוב ותכנון- זוהי למעשה החלטה עסקית. אנחנו יכולים ליצור ולנהל פרוייקטים בפלטפורמה משותפת על גבי גרסת מוצר תלת ממדית אחידה ולהגן על המידע של החברה בעלות נמוכה. לחברה בסדר גודל שלנו, מדובר בגורמים קריטיים להצלחה״.

״תעשיית התעופה והחלל מתקדמות לעידן של חדשנות, וחברות בכל הגדלים מחפשות טכנולוגיה מקיפה ומתוחכמת כדי לקדם את היתרון התחרותי שלהן״ אמר מישל טלייר, סגן נשיא תחום תעופה וחלל בחברת דאסו סיסטמס. פלטפורמת ה- 3DEXPERIENCE בענן מטפלת בתהליכיי יצור מקצה לקצה עבור מערכות מכאטרוניקה מכאניות ומורכבות ועבור עיצוב גיליונות מתכת. לחברות קטנות יותר יש את הגמישות והיעילות לעבוד על מכלולים גדולים, לעצב נכון כבר בפעם הראשונה ולזכות ביותר הזדמנויות.

אודות דאסו סיסטמס
דאסו סיסטמס, חברת ה- 3DEXPERIENCE , מספקת לעסקים ולאנשים סביבות וירטואליות לדמיין חידושים ברי- קיימא. פתרונות מובילי העולם של דאסו סיסטמס משנים למעשה את האופן שבו המוצרים מתוכננים, מעוצבים, מיוצרים ונתמכים. הפתרונות השיתופיים של דאסו סיסטמס מטפחים חדשנות חברתית ומרחיבים את גבול האפשרי בעולם הווירטואלי לשיפור העולם האמיתי. הקבוצה מביאה ערך ליותר מ -220,000 לקוחות מכל הגדלים, בכל הענפים וביותר מ -140 מדינות ברחבי העולם. למידע נוסף בקרו אותנו באתר: www.3ds.com
האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים