גריי. יחסי ציבור ברשת.
גריי עוזר לך לפרסם הודעות לעיתונות בחינם ובקלות התחל עכשיו כנס >>

חברת קולומביה העולמית פותחת חנות קונספט ראשונה בישראל

תגיות:  קולומביה , סער
תאריך:  09/11/08 20:21
חברת "סער א.ת יזמות ומסחר בע"מ" בבעלות תומר בן סניור ואביעד צברי, נציגי ישראל של מותג הביגוד וההנעלה האמריקאי קולומביה, פותחים חנות קונספט ראשונה למותג קולומביה בהשקעה של 2 מיליון ₪.
חנות הקונספט הראשונה תשתרע ע"פ 100 מ"ר במיקום מרכזי במתחם הקניות והבילוי ממילא בירושלים ותתמקד בבגדי הקז'ואל (יומיומיים) של המותג.

עד כה שווקו מוצרי קולומביה ברשתות לציוד מחנאות וטיולים כדוגמת "ריקושט", "למטייל" וכיו"ב. עתה כאמור, החליטו בסער שיווק למנף את פוטנציאל אופנת הקזואל של המותג ולהרחיבו לתחום הביגוד וההנעלה היומיומיים.

בכוונת "סער" לפתוח במהלך 2009 , 3 חנויות קונספט נוספות של המותג בערים המרכזיות. לדברי בן סניור וצברי, "התמחור בחנויות הקונספט יהיה זהה לזה שבחנויות ה- המטיילים והמחנאות ואף תהיה דיפרנציאציה בינן לבין חנויות המותג מבחינת הקולקציות שיוצעו בהם". השניים אף מאמינים כי בדומה למתרחש בענף בעולם גם בישראל ככל שתהיינה יותר חנויות מותג של קולומביה, המכירות של מוצרי המותג בשוק המחנאות והטיולים המקצועי יגדלו באופן ממשי.

חברת קולומביה, החלה את דרכה בשנת 1938 כחברת כובעים קטנה בארה"ב, הפכה לחברה עולמית מובילה בתחומה, כאשר מחזור מכירותיה השנתי מסתכם בכ-1.4 מיליארד דולר. קולומביה מעסיקה כ-2700 עובדים ומוצריה נמכרים בכ-75 מדינות.

מרבית מוצרי קולומביה נשענים על טכנולוגיות וידע מענף הטיולים והמחנאות המקצועית, שנמזגו לתוך מוצרים אופנתיים ואשר עושים את ההבדל באיכות חיי המשתמש.
המותג קולומביה מציע מגוון רחב של ביגוד מקצועי ומתקדם לענף הסקי, הסנואובורד ולענף המטיילים, לצד קולקצייה רחבה של אופנת קאז'ואל הפונה לגברים, נשים, ילדים ותינוקות.

היקף המכירות של המותג קולומביה בישראל הוא כ-20 מיליון ₪.

שתף שתף במייל שתף בטוויטר שתף בפייסבוק
האתר מנוסח בלשון זכר, אך פונה לשני המינים כאחד. כל הזכויות שמורות.
בניית אתרים